Šoping v Bosni

Tinkara

Zelenc'
5. sep 2007
15
0
1
Živjo!

Zanima me če je bil kdo od vas v kratkem v šopingu v Bosni, konkretneje Arizona (Brčko). Sama dostikrat kupujem v Bosni, vendar v Arizoni še nisem bila, sem pa slišala da se splača. Kakšne so vaše izkušnje?
cheer.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.256
269
83
38
Ljubljana
Jz sm tam 4x na leto. Lepo urejeno, sicer poleti bolj kriza ker je avto cel dan na soncu parkiran.

Se splača, ker vsi iz Bosne kupujejo tam
 

Tinkara

Zelenc'
5. sep 2007
15
0
1
Narodnjak, potem moraš pa vedeti povedati kdaj se splača it po jesenske cunje? Imam namen it zadnji vikend v septembru ali prvi vikend v oktobru, pa me skrbi da ne bi imeli samo oblačila s kratkimi rokavi in natikače.
A je ta tržnica odprta samo v nedeljah, a tut ob sobotah, pa do katere ure?
Tnx
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.256
269
83
38
Ljubljana
Jz bi rajš šel prvi teden v oktobru.
Mislim da je čez cel teden odprta, vsaj za soboto sem prepričan da je. Je pa tam nekje do 14h,15h odprto.
Med vikendi pa pričakuj večjo gužvo na Županji (bih-hr), pa mene zmer gledajo na Županji, tko da rajš bežim na Bos. Šamac.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
nebi tm kupu zimske opreme....SPAJDER jakna,kao da te nc ne zebe,na koncu si pa vs premražen
grin1.gif
 

Tinkara

Zelenc'
5. sep 2007
15
0
1
Hvala Narodnjak!
Lost11 ne bom kupovala smučarske opreme, pač pa cunce za jesen/zimo. Majčke, jakno, škornje, torbice, pasove, nakit,... Hm, prav bi mi prišel še nasvet kakšne punce..
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
nebi tm kupu zimske opreme....SPAJDER jakna,kao da te nc ne zebe,na koncu si pa vs premražen
grin1.gif
si ziher? sam sem dal za fejkarco 120 mark (najdražja na tržnici), nesel sem jo tri leta dokler je pač nisem prerastel....in nikoli me ni zeblo tko, da ne govort kr neki na pamet
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
nebi tm kupu zimske opreme....SPAJDER jakna,kao da te nc ne zebe,na koncu si pa vs premražen
grin1.gif
si ziher? sam sem dal za fejkarco 120 mark (najdražja na tržnici), nesel sem jo tri leta dokler je pač nisem prerastel....in nikoli me ni zeblo tko, da ne govort kr neki na pamet

svaka ti čast
crazy1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
nebi tm kupu zimske opreme....SPAJDER jakna,kao da te nc ne zebe,na koncu si pa vs premražen
grin1.gif
si ziher? sam sem dal za fejkarco 120 mark (najdražja na tržnici), nesel sem jo tri leta dokler je pač nisem prerastel....in nikoli me ni zeblo tko, da ne govort kr neki na pamet

svaka ti čast
crazy1.gif
in kaj sem narobe napisal ne razumem
confused-1.gif
....ti gre mogoče v nos da je bila najdražja...ja mogoče tudi zato ker je bile še edina, ker jih je drugim zmanjkalo
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.256
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik halo pravi:
A ob nedeljah je tud odprto kje dol?
V Kladuši če se ne motim je zaprto?

Točno ne vem, lahko da je, vem da zmer ko jz pridem je odprto.

Za Kladušo ne vem, ni tisto moj teritorij
smile-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik Tinkara pravi:
Majčke, jakno, škornje, torbice, pasove, nakit,... Hm, prav bi mi prišel še nasvet kakšne punce..

No teh majčk, torbic, pasov, nakita maš tm zmer.

Ja so pa te cunje meni osebno tako brezvezne, da si raje kupim eno malo boljšo majco za več denarja kot pa tiste neokusne cunje od dol nosim.
crazy1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Zakaj ne, saj ni edina ko bo iz Bosne mela cote
smile-1.gif


Še nisem bil, bom pa šel, kupo bom sicer kako trenerko za doma in fuzbal, kako kratko majico ter zmazal porcijo čevapov. Torej bolj izlet
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Za 400km potrebujes za za cca 30€ bencina in nekaj drobiza za cestino. To je manj kot 1/3 povprecnega puloverja v SLO.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik vejca pravi:
Vsak pač po svoje, samo glede na to da že zelo kvalitetne in moderne reči dobiš pri nas in poceni


Tako je. Raje kupim pulover za 15€ v Zari in ga nosim še par let, kot pa da dam 10 € za pulover v Bosni, ki mu iz vseh šivov štrlijo nitke... Če ne prej, se pa razpade po parih pranjih (vsaj take so moje izkušnje).

Raje kupujem tukaj, ali pa v sosednji Avstriji, Nemčiji....


Več €, več muzike
grin1.gif