Šoping v Bosni

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Pri nas za isto ceno ni nicesar, tudi ce 2x vec placas dobis zalost
smirk-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Pri nas za isto ceno ni nicesar, tudi ce 2x vec placas dobis zalost
smirk-1.gif
Točno.
V Arizoni imaš več kakovostnih rangov, ki jim sledi tudi cena.
Sam gledam vedno le najvišje. Tako npr. sem zadnjič dal dol 30 KM za eno polo majčko. Začnejo se pa pri cca. 15KM in potem po 5KM gor. Razlika v kvaliteti je bistvena in vidna na daleč. Pri nas bi dal za eno tako majčko minimalno 45 EUR. Po x pranjih so še vedno kot nove, nič raztegnjene, itd.
Sem pa ravno zadnjič tudi rekel, ko sem videl eno športno majčko za 6KM, ajde, da vidimo. No, od takrat jo skoraj nonstop nosim. Še vedno kot nova
shocked-1.gif
. Je pa res, da je bil zadnji kos in kao močno znižana. Sicer so stvari za tak keš bolj žalostne.
 

Tinkara

Zelenc'
5. sep 2007
15
0
1
KM? KAtera denarna enota je to mtl? Bosanska marka?

Ena punca je napisala da v Zari dobi majčko za 15 eur. Zame osebno je Zara predraga, pa res redkokdaj vidiš kaj tako poceni kot je ta punca napisala (sorry, ne zameri, vendar se mi ne da it nazaj gledat imena).

Imam nekaj majčk iz Bosne, ki so bile že neštetokrat oprane, pa jih še vedno nosim. Ni nujno da mora biti drago da je kvalitetno. Res, preverjeno
 

Tinkara

Zelenc'
5. sep 2007
15
0
1
Sorry Mitzy, tebe sem mislila ja. Ja res še nisem videla takšne cene v Zari, za pulover pa sploh ne, nazadnje ko sem gledala en puloverček je bil nekaj čez 10k
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Odvisno kje in kaj kupujes. Naceloma se moras izogibat "podaredkom" saj so kitajskega porekla. Kvalitetnejsa roba je iz Srbije, Turcije, itd.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Kvalitetnejsa roba je iz Srbije, Turcije, itd.

Tudi turki niso več tisto kar so včasih bili. Kolegica šla probat "J.Lo" kavbojke, pa so kar vse bleščice popadale, kupila si je natikače, se je po treh dneh strgal pašček, očala, ki jih je "zbila" iz 30 na 5 € so se pa itak zlomila v roku enega tedna
hysterical-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Tinkara pravi:
Imam nekaj majčk iz Bosne, ki so bile že neštetokrat oprane, pa jih še vedno nosim. Ni nujno da mora biti drago da je kvalitetno. Res, preverjeno
Možno. Meni se ne da dajat po 10KM za majco katera bo morda po enem pranju uporabna le še za cunjo za po tleh. Tistih 25-30KM je še vedno svinjsko poceni, pa še vem, da so kvalitetne.
grims-1.gif


KM je pa konvertibilna marka, torej po tvoje bosanka marka.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Mitzy pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Kvalitetnejsa roba je iz Srbije, Turcije, itd.

Tudi turki niso več tisto kar so včasih bili. Kolegica šla probat "J.Lo" kavbojke, pa so kar vse bleščice popadale, kupila si je natikače, se je po treh dneh strgal pašček, očala, ki jih je "zbila" iz 30 na 5 € so se pa itak zlomila v roku enega tedna
hysterical-1.gif

Glede na to je robo spuscal 30€ na 5€ si lahko predstavljam tega trgovca in njegovo robo
stupid-1.gif
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.880
96
48
mb+ -20km
poz.vsem!ce bi se radi poceni oblekli mocno priporocam budimpesto.najboljse,da grete skupina,kombi npr,
na en lep izlet,si ogledate budimpesto(mate kaj za videt),pol pa zavijete na shoping na trznico,je v centru,
rece pa se ji joszev varos,je pa tak velka da je v enem dnevu tezko prehodis.imas odlicno robo.
pa se dalec ni,od mb do trznice 350 km plus caine nimas.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Citat:
Uporabnik vejca pravi:

No v New yorkerju dobiš dokaj poceni in kvalitetne stvari,pa tudi v kakem 5 eurov shopu dobiš robo ki je nosiš več kot kako leto.




hysterical-1.gif




Sedaj ti pa res priporočam, da greš v Bosno, si zapomneš modele različnih majčk, perila, obutve. Vrni se v Slovenijo nato pa primerjaj. Dobila boš presenetljive rezultate.
hysterical-1.gif




Zato pa mene Bosna, New Yorker ne vidijo niti na daleč.
 
Nazadnje urejeno:

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Jaz tudi nikakor ne štekam nakupov oblačil na tržnici. Tom Tailor polo majčko dobim v Avstriji za 15 EUR, puloverji (Esprit, Zara, SportinaGroup...) so bili na razprodajah po 10 - 15 EUR.

V bosno se gre na čevape, ne pa po oblačila...
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:

V bosno se gre na čevape, ne pa po oblačila...

sploh ne, ko sem bil nazadnje v kladuši, sem jedel najslabše čevapčiče v življenju
wacko.gif
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.880
96
48
mb+ -20km
peljes se do samega centra,vprasas za joszev varos al pa taxi od centra(500-1000 hft placas,nic vec)
prides na trznico,pol pa veselo zapravljanje(obvezno hantlanje).vam garantiram,da je dost ceneje kot
v bosni plus ista-boljsa roba pa lp.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Od vedno pomnim, da ko smo kupovali dobro robo oz. priznane blagovne znamke, pa ne falš (Champion, Nike, NES, Puma,...) je zdržala dosti let, tako da sem oblačila dobil od brata, ko sem jih pa jaz prerastel jih je dobil bratranec. Videl sem pa kakšna zgleda roba od Kitajcev saj veliko ljudi še vedno hodi v Trst po to usrano robo. Po parkratnik pranjih izgubi barvo in velikost.

Tako da se strinjam s tistim, ki je reku da se hodi v Bosno jesti in piti, ne pa kupovati oblačila. Mogoče dobiš res kaj dokaj kvalitetnega za male pare, pri tem pa zgubiš toliko časa in cenarja za potovanje...Ne vem no, vem da so priznane in kvalitetne firme pri nas malenkost dražje kot v AVT in ITA samo kaj čmo..Lani sem kupil Champion pulover s kapuco, ki je bil okrog 50 € in moram reči da sem z njim prav zadovoljen. Vreden svojega denarja no!