Smučat - se splača it?

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
snezni telefon poglej...Zdaj se ti še splača it ker je zapadlo malo naravnega, počasi zginja tudi ta in se boš kmalu vozil po pesku (umeten sneg)..izkoristi priliko..
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Dons sem bil na Cerknem, kjer je zadnje dni tud dež padal, pa je blo kr uredu. Ponoči je fajn stislno, tk da je bla trda proga. To pravim za dopoldne... popoldne je vrjetno gnilo.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Ravno prispel z pohorja....nisem smučal ampak se vozil z beciklom! Ljudje pa se še drugače smučajo tako, da se še menda da
smile-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Pohorje lahko zapre, ker spodaj sploh ni snega, je res za it z beciklom gor. Poglejte na webcame.
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Pohorje lahko zapre, ker spodaj sploh ni snega, je res za it z beciklom gor. Poglejte na webcame.

Hjo, pustmo Pohorje.. Al se že iz mb vidi, da baš ni neki najbolš.. Vidi se, da ga je ža na muč pobralo..

Po moje je trenutno v slo še najbolš it na Kanin, Vogel, Krvavec in Roglo.. Ajt, rečmo še Cerkno.. Vse druga je pa bl k ne zemlja
frown-1.gif

Zato pa ga ju3 raje pičim v AUS se konkretno naskijat.. Poročam, kaka je zadeva
smile-1.gif


lp
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Drugač če hočte met res velik naravnega snega, pejte na Soriško planino. Ga je res ogromno zapadlo. Sam neki delavci oz. vodstvo bluzi, tako da lohk naletite na nezratrakirano progo. Žalostno!
Če pa je proga urejena, je pa prima!
smile-1.gif
 

Poti

VIP titula
21. avg 2007
5.060
0
36
40
Bil sem prejšen vikend v Badkleinkircheimu(al kako se napiše). Tja se pa res splača it. brez čakanja v vrsti, ljudje se kr sami razporedijo po smučišči(pač velika zadeva).

Pa še najbol pomembno: spodaj malo dežja, mal više pa novozapadli sneg. Nič zratrakirano, ker je cel dan padal, tko da so bili kupi naravnega snega. Borderji bodo že vedl, o čem govorim
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.043
5.165
113
Jaz sem danes bil na Arehu, in je bila kar gužva. Snega je gori dovolj, je pa problem, ker je pred dnevi deževalo, sedaj pa vse skupaj zamrznilo. Tako da so proge precej poledenele. Sicer delajo še malo umetnega snega, ki upam da bo prekril led. Jutri ali pa v nedeljo ga spet šibam gor.

Drugače pa sem ob odhodu poslušal radio Rogla, ki je poročal da je na Rogli bil pravi prometni kaos, nikjer ni bilo mogoče obrniti avto, kajšele da bi ga parkiral. Da o gužvi na smučiščih ne govorim.

Na Mariborskem Pohorju, se pa v dolino sicer da prit s smučmi, samo ni to nek užitek, če moraš ciljat tiste centimeterčke snega, vse okrog pa že zeleno.
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
No, vidim, da danes ni bila gužva le na aus smučiščih, kjer smo slovenci dobesedno ownal smučišča..

Torej smuka, recimo, danes v Nassfeldu: vreme božansko (odlična temp., sonce brez oblečka, idila..). Edina napaka pa je bila, da so skor vsai slovenci mislili, da ga pičijo v aus, kjer majo oni itk delovni dan in ne bo gneče.. Toda bilo je lih kontra.. Folka tuk, da se vn nisi vidu
smile-1.gif


Sicer pa OK smučišča, vredno svojega denarja in priporočam! :D

lp
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Bil danes na Rogli....kar se tiče snega, je ga še glih tolk, da je zadost, vendar kvaliteta snega je bolj ali manj slaba....ni kompakten sneg kot "pesek" je.

Drugače je bilo še kar dobro danes. Je pa bila velika gužva baje 8.

lp
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Hem, kaj misliš s tem, da ga je lih zadosti? Pa baje da ga je prejšnji teden orengi vrglo gor..

Upam, da se po travi lih ne pelješ, ka-li??
smile-1.gif


lp
 

WolfSLO

Pripravnik
20. avg 2007
183
0
16
Bil v petek na Cerknem- gužva, gužva, gužva,. ... Že da sem karte iz predprodaje zamenjal je trajalo več kot eno uro
bonk.gif
Za sedežnico čakat še ni bilo kriza, proge pa so bile večinoma zabasane!

Sestra je bila v Flachau in je rekla, da je bilo idealno- lepe proge, nič drena, nič slovenčkov! Škoda, da sem še imel karte za Cerkno
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.547
78
48
Od križišča mal naprej na desno
Jst sem bil na Višarjah, je zgledal obetavno pol je pa prpizdil primorcev čez tolk da sem po treh urah spokal domov, ker po gužvi smučat je pa qurac. Baje da je bil Kanin zaprt pa je so vsi čez udarl.
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Biu včeraj u Zoncolanu in bilo je super imajo veliko naravnega snega!
Tudi gužva ni bil prav velika na progah!
Na sedežnice se je čakalo 2-3 minutke do maximum 5 minut.