Slovenski avto leta 2018

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Po moje si ti zamešal z izborom za Inovativni avto leta
smile-1.gif
...
Sicer imaš pa noter lahko vse asistence in komplet digitalizacijo, tako da nekaj je le za ta razred. Koliko to stane, je pa drugo vprašanje.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.005
9.138
113
40
MB
glih včeraj not jemali rabljenega, 1 leto star, nov bil 20k, gospod naročil novega, tak da zgleda se pa kak vseeno proda, pa to ne tisti osnovni

čuda
grin1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.818
113
Roko na srce..kdo polaga kako pozornost na avto leta ko se odloča za novega?

Noben.

Je komu od prejšnjih let pomagalo da je bil avto leta?

Pač en izbor..kjer so zbrali. Zgodba zaključena gremo dalje ( na naslednji izbor
cheer.gif
).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.432
5.452
113
Snecer pravi, da on... zato ga tako bolijo teorije zarote in težki denarji, ki se pretakajo v ozadju, ker očitno vpliva na njegovo odločitev...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Debatiramo pač...

Mene osebno pri izboru avta to ne gane kaj preveč, tako kot me ne to kaj si o tem mislijo sosedje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Snecer pravi, da on... zato ga tako bolijo teorije zarote in težki denarji, ki se pretakajo v ozadju, ker očitno vpliva na njegovo odločitev...

Ja, zato potem sam izberem "avto leta".

Če bi trenutno menjaval, bi vzel dacio duster 2018.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.303
1.064
113
pa si sedel v kaki novi dačiji? mene vonj tiste plastike zasuka ven iz avta.... groza!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.471
113
A ritka te tud zapeče k ni trdih vag zicou? Pa DOCH
hysterical-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.954
1.096
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Roko na srce..kdo polaga kako pozornost na avto leta ko se odloča za novega?

Noben.

Je komu od prejšnjih let pomagalo da je bil avto leta?

Pač ne izbor..kjer so zbrali. Zgodba zaključena gremo dalje ( na naslednji izbor
cheer.gif
).

Tu se pa motiš ... Ali morda misliš da se na te stvari spoznaš bolje od marketingarjev in prodajnikov avtomobilskih znamk?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.005
9.138
113
40
MB
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
pa si sedel v kaki novi dačiji? mene vonj tiste plastike zasuka ven iz avta.... groza!

Ne vem ce je kdo pozoren, tud ostale "premium" znamke ki svoje malcke delajo v nepremium drzavah isto smrdijo, A3, MB A itd

Zgleda je tud new car vonj samo pri drazjih avtih vkljucen
smile-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
pa si sedel v kaki novi dačiji? mene vonj tiste plastike zasuka ven iz avta.... groza!

Ne vem ce je kdo pozoren, tud ostale "premium" znamke ki svoje malcke delajo v nepremium drzavah isto smrdijo, A3, MB A itd

Zgleda je tud new car vonj samo pri drazjih avtih vkljucen
smile-1.gif
Tudi v premium vozilih smrdi po podobnem vonju, s.to razliko, da jih prodajalci ustresno nadišavijo. Samo alter stroka še pač ni sedela v novem premium vozilu, ampak samo v 3 leta starih uvoženih.
Sicer pa za ta neprijetni vonj pravijo kupci v glavnem, da diši po novem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik novaa pravi:
pa si sedel v kaki novi dačiji? mene vonj tiste plastike zasuka ven iz avta.... groza!

tak hudo da je
sprasujem se.gif

torej daæije imajo poseben vonj napram drugim znamkam
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

aha, poceni plastika ima specifičen vonj
smile-1.gif
draga pa je odišavljena

tu na alterju postaja kar noro
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.471
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
aha, poceni plastika ima specifičen vonj
smile-1.gif
draga pa je odišavljena

tu na alterju postaja kar noro

A še ne veš... DaČa pa ostali polizdelki imajo armaturke iz recikliranih jogurt lončkov...pr premium pa v maso še par rabljenih gum vržejo da je bolj mehko
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.386
5.897
113
pri taščici
Jogurtovi loncki so premehki za dacio.
Reciklirani okenski okviri in podobno....ima ojacitve ze serijsko.

A niso enkrat govoril, kako ie ta vonj "po novem" strupen. Sploh na poletnem.soncu....
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A niso enkrat govoril, kako ie ta vonj "po novem" strupen. Sploh na poletnem.soncu....
Točno tako, zelo strupeno. In ne le pri novem vozilu, tudi pri starem lahko pride do tega.
Tako da, ko prideš do avta, kjer je zrak v notranjosti izredno segret in ti nos zazna ''čudovit'' vonj, je najbolje odpret vsa vrata in pustiti, da se zrak zamenja.
In seveda so te zadeve pri vseh vozilih, le da pri enih bolj občutne, pri drugih manj.