Slovenski avto leta 2017

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Jp, mel naštimano za točno ob koncu embarga.
Kdo je že napovedoval zmago VW, Giulie?

Priznam, kriv.
rolleyes-1.gif


Sem bil res kar preprican, ker je koncno res neka posebna alfa, skoda no. Meni je bila vsec
smirk-1.gif


Kaj dobim za nagrado? SJTV - 1 krog naslednjic, kombos imel avto s 300+ konji?
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Jp, mel naštimano za točno ob koncu embarga.
Kdo je že napovedoval zmago VW, Giulie?

Jaz sem napovedal VW. Bo pa naslednje leto, če pride nov golf, škoda in še kaj...

Verjetno letos niso upali potrditi zaradi afere z izpusti, bi bilo preveč očitno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Jp, mel naštimano za točno ob koncu embarga.
Kdo je že napovedoval zmago VW, Giulie?

Jaz sem napovedal VW. Bo pa naslednje leto, če pride nov golf, škoda in še kaj...

Verjetno letos niso upali potrditi zaradi afere z izpusti, bi bilo preveč očitno.

A je res tok tezko verjet, da pac ni kuhinje in da je glasovanje po reglcih? Povsod pa res ni treba teorij zarote tlacit nooooo
pozdrav.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Letos res zgleda, da so se pošteno zmenili
evil.gif
(malo za hec)

Nam bo pa sedaj SJTV1 razložil, kar ima tale peugeot 3008 takšnega za avto leta, ker to baje strokovni ocenjevalci gledajo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Bom objavil link takoj, ko objavimo glasovanje znotraj redakcije. Pa boš tudi mojo lahko prebral. Zdajle se mi ne da, gledeam (oz premljam) WRC v Monteju, je cela štala.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Se vidi da dnevnik samo penzionisti berejo. VW je zakon. Alfo pa poznajo samo tisto za šnopc kuhat
smile-1.gif
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
bolj me je zanimalo kako ste kaksen avto ocenili po razlicnih kriterijih.npr. kdo je dobil najvec tock za vozne lastnosti, kdo za gospodarnost, notranjost, izgled itd. v tem smislu
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
a ok,hvala za info. to me je zanimalo kako znotraj urednistva izvedete ocenjevanje.

in zakaj ste pri vas izbrali 3008?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Ker so se tako točke seštele. Ga niso vsi na prvo mesto postavili.
Bomo na spletni strani objavili točno tabelo kako je kdo glasoval v redakciji in zakaj.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
bravo sherlock, 3008 je na PSA EMP2 platformi, kjer je celga fuka avtov narjenih, med drugm tut opel crossland X.
cool-1.gif

al si hotu neki zlo pomembnga rečt?
grims-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
a ok,hvala za info. to me je zanimalo kako znotraj urednistva izvedete ocenjevanje.

in zakaj ste pri vas izbrali 3008?
A ni to avto ki ima "grip control"?
Odlično za pozimi. Ne rabiš ne zimskih gum, ne 4x4 , ne verig, , samo grip control...
wink-1.gif
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
a ok,hvala za info. to me je zanimalo kako znotraj urednistva izvedete ocenjevanje.

in zakaj ste pri vas izbrali 3008?
A ni to avto ki ima "grip control"?
Odlično za pozimi. Ne rabiš ne zimskih gum, ne 4x4 , ne verig, , samo grip control...
wink-1.gif

dvomim da je bil to razlog
grin1.gif


drugace pa mislim da prevec komplicirate zaradi te reklame. reklame so pac zato da zbudijo zanimanje za doloceno stvar. meni gre tudi na zivce ce nekdo reklamira da sampon odstrani do 100% prhlaja. ja vec kot to ga bolj tezko. vglavnem vsak voznik bi mogel vedeti kaksno opremo potrebuje na svojem vozilu in za svoje sposobnosti. al rabi celoletne al zimske gume.ali pa prilagi nacin voznje opremi vozila. ce pa tega ni sposoben,potem pac sploh ne sodi za volan.