Slovenski avto leta 2017

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.106
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Oziroma vidim, da je to bilo 2015, JA PA KAJ SI NOR....

2015 si upajo dat na cesto tago garo za 12k eur+
priden.gif


Cactus bi moral zmagati kot nov model, ni nobene dileme napram Fabiji.

A tisti Cactus, ki nima niti (za noben denar) deljive zadnje klopi?

ja pa ima. z drugim nivojem je serijsko. Tako da res ne moreš (za noben denar) doplačat.

in da ti vzamem veselje da me popraviš-ja prve serije res niso imele možnosti...

In ja, glasovali smo v času, ko se za noben denar tega ni dalo dobiti, Komentar je bil napisan na podlagi tega, ne na podlagi tega, kaj je sedaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

da bi nedeljiva zadnja klop bila takšen mimosun? da lahko zmaga Fabia ....

jaz preprosto ne verjamem
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Stari, če je pa žena po ure čakala v trgovini, da je prišel s službenim avtom po njo, haloooooo
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.106
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
da bi nedeljiva zadnja klop bila takšen mimosun? da lahko zmaga Fabia ....

jaz preprosto ne verjamem

A res misliš, da je bila smo zadnja klop kriva?

Daj sprijazni se, Cactus je (zdaj, ko so porihtali zadnjo klop
evil.gif
) čisto faj Citroenček, z veliko karakterja ipd (in meni čisto pri srcu), ampak jaz bi še 1x glasoval, kot sem takrat, tudi če bi takat Cactus imel deljivo zadnjo klop. Malo si poglej varnostno opremo (AEB in podobno), infotainment ipd ...
In tudi če bi moral izbirat s svojim denarjem le med tem dvema, bi bila odločitev enaka.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Očitno si mahnjen na VAG, ker če VW pošlje mašino v vzhodno evropo v neko tovarno, da jo montirajo v konzervo, to ne more biti avto leta.

Pa če pustimo Cactus, lahko pojasniš zakaj ni zmagal Clio IV. Avto, ki se prodaja kot tople žemljice, ima vse, kar imajo veliki
smile-1.gif
itd.

Ce je kdo tukaj mahnjen na kaksen avto, si ti na cactusa... no saj ce si imel multiplo imas ocitno "poseben" okus.
grims-1.gif


Meni je bil cactus ob predstavitvi ogaben, sem se ga pa sedaj navadil in mi je, recimo "zanimiv"

Heh poseben okus ane. Za voziti tebe okoli je bila pa dobra.., poseben je tist, ki kupi accorda karavan potem mu ga je pa skoda iz garaze spraviti in koga peljati en krog ali na pivo z njim. Kaj sele mu ga dati za testno voznjo. Vedno izgovori.. dobis bavarca od mene za vikend, spraznis cel tank goriva, ne napolnis niti litra pa se ti zdi to normalno.

Brezveze..
priden.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Očitno si mahnjen na VAG, ker če VW pošlje mašino v vzhodno evropo v neko tovarno, da jo montirajo v konzervo, to ne more biti avto leta.

Pa če pustimo Cactus, lahko pojasniš zakaj ni zmagal Clio IV. Avto, ki se prodaja kot tople žemljice, ima vse, kar imajo veliki
smile-1.gif
itd.

Ce je kdo tukaj mahnjen na kaksen avto, si ti na cactusa... no saj ce si imel multiplo imas ocitno "poseben" okus.
grims-1.gif


Meni je bil cactus ob predstavitvi ogaben, sem se ga pa sedaj navadil in mi je, recimo "zanimiv"

Heh poseben okus ane. Za voziti tebe okoli je bila pa dobra.., poseben je tist, ki kupi accorda karavan potem mu ga je pa skoda iz garaze spraviti in koga peljati en krog ali na pivo z njim. Kaj sele mu ga dati za testno voznjo. Vedno izgovori.. dobis bavarca od mene za vikend, spraznis cel tank goriva, ne napolnis niti litra pa se ti zdi to normalno.

Brezveze..
priden.gif

Ja, nimas kaj sem pac tipicni slovencelj, ki samo jamra v zivljenju in nic ne naredi, da bi kaj spremenil
hysterical-1.gif


Drugace pa, a sem kdaj rekel, da je multipla slab avto? Ne, v vecini testov so jo zelo pohvalili, samo rekel sem, da je meni (pa tudi na splosno velja) eden grsih avtomobilov (malo za fordovim Scorpiom).
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Heh poseben okus ane. Za voziti tebe okoli je bila pa dobra.., poseben je tist, ki kupi accorda karavan potem mu ga je pa skoda iz garaze spraviti in koga peljati en krog ali na pivo z njim. Kaj sele mu ga dati za testno voznjo. Vedno izgovori.. dobis bavarca od mene za vikend, spraznis cel tank goriva, ne napolnis niti litra pa se ti zdi to normalno.

Brezveze..
priden.gif

A tale guinness?! Menda ja ni tak kekec?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Očitno si mahnjen na VAG, ker če VW pošlje mašino v vzhodno evropo v neko tovarno, da jo montirajo v konzervo, to ne more biti avto leta.

Pa če pustimo Cactus, lahko pojasniš zakaj ni zmagal Clio IV. Avto, ki se prodaja kot tople žemljice, ima vse, kar imajo veliki
smile-1.gif
itd.

Ce je kdo tukaj mahnjen na kaksen avto, si ti na cactusa... no saj ce si imel multiplo imas ocitno "poseben" okus.
grims-1.gif


Meni je bil cactus ob predstavitvi ogaben, sem se ga pa sedaj navadil in mi je, recimo "zanimiv"

Heh poseben okus ane. Za voziti tebe okoli je bila pa dobra.., poseben je tist, ki kupi accorda karavan potem mu ga je pa skoda iz garaze spraviti in koga peljati en krog ali na pivo z njim. Kaj sele mu ga dati za testno voznjo. Vedno izgovori.. dobis bavarca od mene za vikend, spraznis cel tank goriva, ne napolnis niti litra pa se ti zdi to normalno.

Brezveze..
priden.gif

Ja, nimas kaj sem pac tipicni slovencelj, ki samo jamra v zivljenju in nic ne naredi, da bi kaj spremenil
hysterical-1.gif


Drugace pa, a sem kdaj rekel, da je multipla slab avto? Ne, v vecini testov so jo zelo pohvalili, samo rekel sem, da je meni (pa tudi na splosno velja) eden grsih avtomobilov (malo za fordovim Scorpiom).

jaz ti pa pravim, da je bila multipla1 grda, dvojka pa čisto normalna.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
da bi nedeljiva zadnja klop bila takšen mimosun? da lahko zmaga Fabia ....

jaz preprosto ne verjamem

A res misliš, da je bila smo zadnja klop kriva?

Daj sprijazni se, Cactus je (zdaj, ko so porihtali zadnjo klop
evil.gif
) čisto faj Citroenček, z veliko karakterja ipd (in meni čisto pri srcu), ampak jaz bi še 1x glasoval, kot sem takrat, tudi če bi takat Cactus imel deljivo zadnjo klop. Malo si poglej varnostno opremo (AEB in podobno), infotainment ipd ...
In tudi če bi moral izbirat s svojim denarjem le med tem dvema, bi bila odločitev enaka.

Ne verjamem, da bi raje vrgel denar v fabijo ...

Kaj pa voziš privat, če ni skrivnost?
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.778
373
83
Vipavska dolina
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Očitno si mahnjen na VAG, ker če VW pošlje mašino v vzhodno evropo v neko tovarno, da jo montirajo v konzervo, to ne more biti avto leta.

Pa če pustimo Cactus, lahko pojasniš zakaj ni zmagal Clio IV. Avto, ki se prodaja kot tople žemljice, ima vse, kar imajo veliki
smile-1.gif
itd.

Ce je kdo tukaj mahnjen na kaksen avto, si ti na cactusa... no saj ce si imel multiplo imas ocitno "poseben" okus.
grims-1.gif


Meni je bil cactus ob predstavitvi ogaben, sem se ga pa sedaj navadil in mi je, recimo "zanimiv"

Heh poseben okus ane. Za voziti tebe okoli je bila pa dobra.., poseben je tist, ki kupi accorda karavan potem mu ga je pa skoda iz garaze spraviti in koga peljati en krog ali na pivo z njim. Kaj sele mu ga dati za testno voznjo. Vedno izgovori.. dobis bavarca od mene za vikend, spraznis cel tank goriva, ne napolnis niti litra pa se ti zdi to normalno.

Brezveze..
priden.gif

Ja, nimas kaj sem pac tipicni slovencelj, ki samo jamra v zivljenju in nic ne naredi, da bi kaj spremenil
hysterical-1.gif


Drugace pa, a sem kdaj rekel, da je multipla slab avto? Ne, v vecini testov so jo zelo pohvalili, samo rekel sem, da je meni (pa tudi na splosno velja) eden grsih avtomobilov (malo za fordovim Scorpiom).
Scorpio? Verjetno misliš Ka...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Js še tudi nisem slišal od nikogar, ki jih poznam da bi mu bil cactus všeč (vsem je celo grd), tako da itak čudež da je sploh v izbor prišel.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Js še tudi nisem slišal od nikogar, ki jih poznam da bi mu bil cactus všeč (vsem je celo grd), tako da itak čudež da je sploh v izbor prišel.

Saj jaz tudi še nisem slišal od nikogar, da bi mu bila Fabia všeč. Po tvoji logiki je torej podoben čudež, da je zmagala.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Citat:
Uporabnik Resolver pravi:
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Js še tudi nisem slišal od nikogar, ki jih poznam da bi mu bil cactus všeč (vsem je celo grd), tako da itak čudež da je sploh v izbor prišel.

Saj jaz tudi še nisem slišal od nikogar, da bi mu bila Fabia všeč. Po tvoji logiki je torej podoben čudež, da je zmagala.

Je podoben ja, vseeno večkrat slišiš za cactusa kako je grd, za fabio niti ne tako pogosto. Pač ni lepa, ni pa tudi grda, cactus pa je grd (subjektivno mnenje) in to po mnenju večih ljudi. Kdo bi pa moral zmagati pa niti ne bi komentiral, ampak cactusa tišat naprej je pa kot murkota tišat na bodybuilding tekmovanje
hysterical-1.gif
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
To je tvoje mnenje, predstavljaš pa, kot da je sveta resnica. Saj res, "ve se", "po mnenju večine", ipd. je amacar itak car.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Imaš probleme z razumevanjem. Lepota je vedno subjektivna, nekomu je nekaj všeč, nekomu ne, ampak če več ljudi misli enako se pa oblikuje neko mnenje in tako kot je npr. multipla znan kot grd avto, je tudi cactus znan kot grd avto.