Slovenski avto leta 2017

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Imaš probleme z razumevanjem. Lepota je vedno subjektivna, nekomu je nekaj všeč, nekomu ne, ampak če več ljudi misli enako se pa oblikuje neko mnenje in tako kot je npr. multipla znan kot grd avto, je tudi cactus znan kot grd avto.

Kaj pa, če jih imaš ti? Ne moreš na podlagi par mnenj nekaj razglasiti za resnico tako, da iz riti potegneš izjavo "večina ljudi misli, da...", "znano je, da...".

Ankete? Raziskave? Zbrani podatki? Daj link(e).

P.S.: Kar reče car, tako ljudstvo naredi.
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Imaš probleme z razumevanjem. Lepota je vedno subjektivna, nekomu je nekaj všeč, nekomu ne, ampak če več ljudi misli enako se pa oblikuje neko mnenje in tako kot je npr. multipla znan kot grd avto, je tudi cactus znan kot grd avto.

Fabia bi bila lahko pred 30 leti "lepa".
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.828
641
113
Tema Slovenski avto leta 2017 pa je že 10 strani samo o tem kdo bi moral zmagati leta 2015.
Finaliste so tako določili z glasovanjem množice. In ti so izbrali kakor so izbrali.
Če bi me že zanimalo kako pa kaj glede glasovanja je edina opcija od izbranih iz leta 2015 Passat, ker vse ostalo je bolj kot ne žalost tako ali tako. No Megan mi je še oblikovno nekako všeč (razen prednjih luči). Od ostalih pa ne bi nobenega dal tudi v širši izbor, če bi kupoval avto. Pa to je moja čisto subjektivna ocena.
Mogoče bi se morali drugače lotiti postopka izbire. Za finale bi morali glasovati strokovnjaki. V finalu pa bi množica izbirala kateri avto od izbranih jim je najboljši.
Bom pa še tako vprašal tiste, ki se s tem ukvarjate. Ali bi bil izbor (pa rečmo za leto 2015) za finale po vašem izboru dosti drugačen, kot po izboru ljudstva?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.954
1.096
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
da bi nedeljiva zadnja klop bila takšen mimosun? da lahko zmaga Fabia ....

jaz preprosto ne verjamem

A res misliš, da je bila smo zadnja klop kriva?

Daj sprijazni se, Cactus je (zdaj, ko so porihtali zadnjo klop
evil.gif
) čisto faj Citroenček, z veliko karakterja ipd (in meni čisto pri srcu), ampak jaz bi še 1x glasoval, kot sem takrat, tudi če bi takat Cactus imel deljivo zadnjo klop. Malo si poglej varnostno opremo (AEB in podobno), infotainment ipd ...
In tudi če bi moral izbirat s svojim denarjem le med tem dvema, bi bila odločitev enaka.

Ne verjamem, da bi raje vrgel denar v fabijo ...

Kaj pa voziš privat, če ni skrivnost?

Saj imaš v podpisu napisano ... 7 in pol let staro ... Počasi bo za zamenjat.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
danes v avtomobilnosti na rtv2 bo razglašen avto leta 2017. (glede na to da ni v živo je verjetno že znano kater je zmagal) kakor koli-zvemo čez 2 urici
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.715
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Gledalci/poslušalci/bralci izbrali 3008.

Zdaj se pa začne kuhinja!

Pa ne spet o kuhinji noooooo. Se dobro da ni Cactusa v konkurenci
evil.gif

Aja pa nisem gledal sploh, sem pa ravnokar presaltal sedaj, da malo soforumasa vidim
cheer.gif
skoda da se minutke ni zraven.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.715
113
So se ustrasili, ker smo na alterju ze skoraj razkrinkali kuhinjo, pa so raje sledili ljudstvu
grims-1.gif