Slovenska vojska povsem zaplezana

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Gatto mutibari kot vedno.....same zarote in podkupnine.....smešen modus operandi imaš :)

Prosim držite se teme!!!
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
to je treba izborit. ignore njegovega pisanja..unega v ri dni..unega pametnega in tistega vzgojnega.

tako pa..demopkracija adijo..enoumje partijsko vodenje
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mu mater ... nova metla! :eek:

Jagibabi si pokazal metlo in je bil mir. Kwa naj pa Kameleonu pokažem? Katerpilerja? :zavijazocmi:
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
to je treba izborit. ignore njegovega pisanja..unega v ri dni..unega pametnega in tistega vzgojnega.

tako pa..demopkracija adijo..enoumje partijsko vodenje


Nazadnje ko je nek naciklerofašistični mod tu izvajal diktaturo, je moral kmalu spokat. Misliš da bo zdaj kaj drugače?

Je pa zanimivo pri kamelčiju, ki ima toliko za povedat čez socializem, da bere (spremljaj vire ki jih navaja) izključno partijsko literaturo in se klanja velikemu vodji-komunistu.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Je pa zanimivo pri kamelčiju, ki ima toliko za povedat čez socializem, da bere (spremljaj vire ki jih navaja) izključno partijsko literaturo in se klanja velikemu vodji-komunistu.

:D a se meni samo zdi....al si demonstriral sedajle politično barvno slepoto?

Čestitam kolega :) sedaj vemo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Kaj če bi bil (po željah nekaterih) politično barvno slep....bi bil pa ohlajen in vam sprejemljiv?

Pa btw zakaj se o tem pogovarjamo v za to neprimerni temi? Si ne znate odpret nove?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja. Če si moderator, moraš biti politično barvno slep. Popolnoma slep !

Temo k temu sem pa že jaz danes popoldne odprl, tam v čveku.

Moje mnenje - ti za moderacijo nisi bil nikoli primeren. Sploh pa ne v temle peskovniku, kjer se igramo in v bistvu sproščamo vsakodnevne svinjarije ki se nam dogajajo. Zakaj ne - zato ker se iz zadeve vedno norčuješ in se delaš flegmatika. Brez zamere, tako te dojemam. Jaz pa ne lažem. Moja mama je devica po horoskopu in nam je vsem izbila že v prvih letih kozlarije iz riti.