Slovenska vojska povsem zaplezana

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
No, ne smemo tako razmišljat-kameleon je pač kameleon in ima svoj stil. Ki ga naj fura, kot ga pač fura, zraven pa tudi vsi ostali, vključno snecer, ti, jaz ipd.
Naenkrat pa poba plane v ospredje in začne "pametovat", češ, zdaj pa tako in tako..WTF? To gre mogoče v vojski skoz, v civilni družbi pač ne..poglejmo samo na druga omrežja, kakšne imajo (hujskaštvo), pa nikome ništa..določeni pacijenti še podpirajo to-imamo ravno v sosednji temi nekaj podobnega..
Sicer pa moram rečt, da mogoče bi lahko bil dober moderator, samo čas (pa malo zrelosti) rabi. Če ga veseli, kar naj..:cool:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Gatto ko te zgoraj berem kontradiktiraš samemu sebi...red mora bit...pa tud če je za nekoga "slab" :p

Človek se kar malo vpraša kakšen vojak da si...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Gatto ko te zgoraj berem kontradiktiraš samemu sebi...red mora bit...pa tud če je za nekoga "slab" :p

Človek se kar malo vpraša kakšen vojak da si...
Ti se kar sprašuj..ampak tvoje spraševanje nima nobene teže, glede na to, da še vojašnice nisi od znotraj videl, kaj šele kaj drugega..tako, da taka in podobna otročja vprašanja kar za sebe obdrži..čisto resno.
Nekaj je hec, ene stvari so pa resne. To je lepo softi odgovoril, sicer v svojem stilu, ampak ima kar prav.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Njegova otročja reakcija name...je tudi mene negativno presenetila.

Me pa zanima kaj je bilo dejansko v ozadju...lahko da je to že planiral...pa potem mene izkoristil za prikladen izgovor...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ti si bil samo pika na i v bistvu- pa ti si še za preživet (kar se mene tiče ;)) , forum je ratal neka čudna greznica propagande za "desnico" (izrojeno, ne normalno)..in to se je začelo pred lanskimi volitvami.
Ampak, nekateri tega nočete videti in trajbate svoje kot fijakarski konji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
No ja pa vseeno si njegov odhod na začetku veselo propagiral malo manj kot da sem ga jaz osebno bannal...

Lej časi se spreminjajo...nad njim (časom) nima vpliva ne vsemogočni mali sivi...pa da bi ga mel potem ti ali pa podobno tebi misleči?

Pač na levo nas vleče že vse od leta 92...mogoče so se pa samo ljudje (končno) naveličali....

Ti vse spremembe (v svojem življenju?) ki ti niso všeč refleksiraš name oz na podelitev moderatorskih "privilegijev" meni? :)
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Niti nisem pričakoval, da boš razumel na prvo žogo--vzemi si čas in pomisli malo-kar se tiče Snecerja in posebej foruma

"Ti vse spremembe (v svojem življenju?) ki ti niso všeč refleksiraš name oz na podelitev moderatorskih "privilegijev" meni? :)"
Tole pa jaz ne zastopim? v kakšnem mojem življenju? mešaš vl in rl? ;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Lej s Snecerjem sva se vedno razumela...tako na javno kot na ZSjih...
Ne boš verjel če ne bi blo njega in pa popotnika ne bi znal rihtat navigacij...

Tko da resnično lahko rečem da me je njegova odločitev negativno presenetila...in da glede na to kako sva se drugače ok razumela...da verjamem da je bil njegov odhod tudi malo zaigran in da ga je mel tudi drugače pripravljenega...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Opaziti je bilo, da načelnice generalštaba ni bilo na službeni poti v ZDA, čeprav je po naših podatkih že imela kupljeno vozovnico za to službeno pot. Prav tako se ni udeležila praznovanja vstopa v Nato, ki je bilo prejšnjo sredo, čeprav se naj bi medtem že vrnila iz bolniške. Obrambni minister Karl Erjavec njenega zdravstvenega stanja ne komentira, je pa že kritiziral vojsko, ker se ne drži dogovorov o nočnem streljanju na Počku, čeprav so te aktivnosti zapisane v uradnih in usklajenih načrtih. Po naših podatkih naj bi bila ocena pripravljenosti slovenske vojske, ki prihaja, spet negativna.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Vojaki se ne morejo vrniti s Kosova zaradi okvare letala
Danes se je vrnilo 96 od 200 vojakov
Kontingent Slovenske vojske, ki je na misiji na Kosovu, ne more domov. Zaradi okvare letala C-17 vojaki ostajajo v italijanskem oporišču.

Letalo bi moralo pred tremi dnevi po šestmesečni misiji pripeljati domov več kot 200 vojakov in na Kosovo odpeljati nov kontingent. Slovenska vojska jim skuša zdaj prevoz zagotoviti s čarterskimi poleti.
"Zaradi tehnične okvare na letalu v četrtek, 24. oktobra, rotacija kontingenta Slovenske vojske na Kosovu ni bila izvedena, kot je bilo načrtovano, zato so vojaki ostali na območju delovanja. Danes se vrača 96 pripadnikov Slovenske vojske, del kontingenta pa še naslednji teden," je dejal polkovnik Marjan Sirk, tiskovni predstavnik Slovenske vojske.


LJ - Priština je 900km od tega večina avtocesta. Mar naša vojska ne premore 10 šoferjev in 5 avtobusov? :bonk:


Vsak amaterski športni klub, bi bil v tem času že dvakrat doma.

kaj sledi? pošlji SMS na VOJSKA5
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Verjetno zna orožje predstavljat težavo. Razen če bi ga pustili dol, ampak verjetno bi do prihoda drugega kontingenta že dobilo noge, pa so rajd vojake dol pustili :).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Če bi do česa prišlo, SLO vojska niti z vojašnic ne bi mogla speljat.
A ni Bandelj kupil falcona za prevoz vojakov iz misij. Vsaj tako je opravičeval nakup.