Slovenska vojska povsem zaplezana

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Obstajajo robni pogoji...osebna presoja moderatorja (tukaj upam da bom zadovoljil pricakovanja levih&desnih)...

Ban tudi ni prvi in edini ukrep...se ti ne zdi?

Ne bom več debatiral ker s tem povzročam SPAM...!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Za vsakega oz. v tem primeru za vsako nekje ena palica raste :fredi::evil:
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ksz-ker si zadnji, izraz za zadnjega na forumu( v topicu)
ne, kličem moderatorja, ker me srčece boli zaradi spama, obljubljeno je pa bilo drugače od novega "moda"..:evil:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Ne vidim potrebe po moderaciji...tema teče skladno z naslovom..."žalite" se pa v mejah neke normale ki je sprejemljiva za čvek...

Carry on!
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ne vidim potrebe po moderaciji...tema teče skladno z naslovom..."žalite" se pa v mejah neke normale ki je sprejemljiva za čvek...

Carry on!
Evo, tipičen primer pristranske moderacije..in to že prvi dan.:cool:

Tako, da resno razmišljam, da bi se podal na trnovo pot kandidature za moderatorja (ali pa kakšen drug , še večji naziv, ki mi glede na moj status (lastnik največ realnih lajkov, neomadeževanost, zrelost ipd..) že pripada skoraj sam po sebi..:cheer:

Tako, če se "prijatelji" strinjate, lajkajte, "sovragi" pa nujen obvoz..:fredi::cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ubogi ti . :oops1:
Kamelči se je ponujal 10 let ... zato da bo pa sedaj moral konkretno delat ... :oops1: , si to res želiš?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Nič se ti ne boj zame- moja kandidatura je odprta kot protiutež kamelčijevemu imenovanju, katerega edini cilji so zelo osebni-maščevanje drugače (pravilno) mislečim, bogatenje iz naslova plačila moderiranja ter podkupnine. V tem se popolnoma nič ne razlikuje od nekaterih funkcionarjev pri nas (župani recimo) , ki se krčevito branijo, da bi zapustili položaj.
Torej, če se ti zdi, da je bilo to njegovo imenovanje navadno" mutibarenje" (vidim celo, da si je odprl celo temo za samopromocijo in jo seveda zaklenil) :rolleyes:, prispevaj svoj lajk , kot so že naredili nekateri drugi eminentni člani foruma.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Šit, zdaj sem komaj odprla tisto pranger temo.
Neprecenljivo :poreden:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
kot protiutež kamelčijevemu imenovanju, katerega edini cilji so zelo osebni-maščevanje drugače (pravilno) mislečim, bogatenje iz naslova plačila moderiranja ter podkupnine. V tem se popolnoma nič ne razlikuje od nekaterih funkcionarjev pri nas (župani recimo) , ki se krčevito branijo, da bi zapustili položaj.

Ko bi ti vedel kako zelo se v resnici motiš....