Slovenska vojska povsem zaplezana

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Retorično...pač da kolne v stavku kot splošno negodovanje je eno...

Da se ti pa spravi nad zlahto osebno v 9koleno pa drugo...

Bo? :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Pa par postov višje si nekaj omenjal "Kangla efekt".... :D
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Pa par postov višje si nekaj omenjal "Kangla efekt".... :D
Če boš sral, boš letel :p
Zdaj pa resno-kakšno osebje si..ker zdaj vidim spodaj pod tvojim nickom poleg nasranih titul pasico osebje..je to rezultat dolgoletnega tečnarjenja,da bi bil "osebje" ali se je pa Mavericku skegljalo in te je res dal za moda?
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Če boš sral, boš letel :p
Zdaj pa resno-kakšno osebje si..ker zdaj vidim spodaj pod tvojim nickom poleg nasranih titul pasico osebje..je to rezultat dolgoletnega tečnarjenja,da bi bil "osebje" ali se je pa Mavericku skegljalo in te je res dal za moda?
Pa dobro no, če Matey res ni več modi, je treba stvari nazaj uravnotežit. Moli boga, da ne pride še 123 nazaj :cool:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Vidim da bi se lahko naslov teme spremenil v "Spoznavno jutro z novim moderatorjem" :) Sem že napisal...Janša osebno se je zavzel zame :p

Kakšno osebje da sem...očitno posedujem nadnaravne moči...s Snecerjem sem se samo pogovarjal in že ga je vzela jutranja megla.... :(
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Vidim da bi se lahko naslov teme spremenil v "Spoznavno jutro z novim moderatorjem" :) Sem že napisal...Janša osebno se je zavzel zame :p

Kakšno osebje da sem...očitno posedujem nadnaravne moči...s Snecerjem sem se samo pogovarjal in že ga je vzela jutranja megla.... :(
Vidim, da si neresen..pejmo naprej:D
Kaj je potem s to žensko? _malo je načelnica vojske, malo pa neka "vestalka" v nekem kultu? o_O
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Snecerja bo minilo v dveh mesecih, ša najbrž pa že okoli božiča. :p
Če bom napisal da se grem stavit za pol gajbe pira, bo zadevo vlekel še nekaj dni naprej, ... v glavnem bo pa hitro prilezel nazaj. Tako kot je še vsak :D.

Tko da - Snecer, lep počitek ti želim :cheer:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Probajmo ostat na temi... ;)

P. S.:upam da se vrne!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa - kameleon, se pravkar počutim izredno ogroženega. Človekove pravice pa to. Ti bi me banoviral samo zato, ker Jagababa zabavlja tja v tri krasne, jaz ji pa rečem, da je telica?

There is no yustice, indeed!