Slovenska svojat v kampih

jello

Guru
22. sep 2008
9.702
3.583
113
Načeloma velja nepisano pravilo da ko gre pol grupe scat, se ne dirka. Če si to zamudil pa narediš takole:
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Precej je zadel ..
wink-1.gif

Tega bi lahko na alter povabli, je naš
evil.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.702
3.583
113
Če bi ga poslušal bi vidl da ni 1% " vaš". Kaj pa ma skupnega razen norčevanja iz primestnih špel in boštjanov in slo 'estrade' ob petkih? Vsaj jaz si ga ne predstavljam kako razpreda o dobrih delih breivika in udrihanju po izbeglicah, pedrih, rogovcih ipd. Kar je zadnjih par let rdeča nit na alterju. Kar povabite ga ja. Pa kakšno temo o javnih uslužbencih mu dajte prej za prebrat. Al pa zadnjo najbolj simptomatično - o jeseniški deklici.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.641
14.352
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Kaj pa ma skupnega razen norčevanja iz primestnih špel in boštjanov in slo 'estrade' ob petkih?

This should do the trick
cool-1.gif


p.s. ne tako resno jemat vsega, stres škoduje zdravju
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.702
3.583
113
Se hecaš? Se ti zdi glede na moje pisanje v tej temi da zadeve jemljem preveč zares?

Nekje je meja. Če rečeš da kampirajo idioti in pijanci je eno, odkrit sovražni govor (posebej s strani moderatorja), je pač nekaj drugega in ga jemljem dejansko kot to kar je. Ne samo da se ga tolerira, takrat ko bi se moral oglasit vsi alarmi se ga s strani moderatorjev še podpihuje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.641
14.352
113
"Odkrit sovražni govor s strani moderatorja", lolololol
hysterical-1.gif


Moj comment tebi se je navezoval zgolj in samo na tvoj zadnji reply, moj post pa je bil tudi mišljen v šali glede na to, da tip v članku pyzdy čez vse skupaj kot tipičen Alterjevec in se posledično strinjam s Snecerjevim šaljivim vabilom na naš forum. Zdaj pa izvoli jokati dalje na drevesu
smirk-1.gif

 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Ma dobr ajd, a je kje na posnetku, da se izprazni komu na dvorišče? Al pa na pločnik?
bonk.gif

Kdor še ni slišal za robec, ali nima za robec, je PRIMITIVEC!

Pa naj bo magari (drogeraš) Lens Armstrong!

Pljuvanje po tleh, ulici, cesti pove veliko o osebi.
Kako bi izgledalo, če bi ga vsak potreben moški kar IZDRKAL. Na javnem mestu?

Nekatera početja pač po nekem, sicer nenapisanem pravilu, sodijo na dom, ne pa v javnost. In naj se počno za spuščenimi žaluzijami. .

Pa naj gre za fukanje partnerke/partnerja, fukanje psa, krave, ali koze...

Zadnji dve "dejavosti" pa verjetno bolj kot v hišo sodita v hlev...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jello pravi:
Če bi ga poslušal bi vidl da ni 1% " vaš". Kaj pa ma skupnega razen norčevanja iz primestnih špel in boštjanov in slo 'estrade' ob petkih? Vsaj jaz si ga ne predstavljam kako razpreda o dobrih delih breivika in udrihanju po izbeglicah, pedrih, rogovcih ipd. Kar je zadnjih par let rdeča nit na alterju. Kar povabite ga ja. Pa kakšno temo o javnih uslužbencih mu dajte prej za prebrat. Al pa zadnjo najbolj simptomatično - o jeseniški deklici.

Opa kakšna reakcija
hysterical-1.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Ma dobr ajd, a je kje na posnetku, da se izprazni komu na dvorišče? Al pa na pločnik?
bonk.gif

Kdor še ni slišal za robec, ali nima za robec, je PRIMITIVEC!

Pa naj bo magari (drogeraš) Lens Armstrong!

Pljuvanje po tleh, ulici, cesti pove veliko o osebi.
Kako bi izgledalo, če bi ga vsak potreben moški kar IZDRKAL. Na javnem mestu?

Nekatera početja pač po nekem, sicer nenapisanem pravilu, sodijo na dom, ne pa v javnost. In naj se počno za spuščenimi žaluzijami. .

Pa naj gre za fukanje partnerke/partnerja, fukanje psa, krave, ali koze...

Zadnji dve "dejavosti" pa verjetno bolj kot v hišo sodita v hlev...

Pljuvanje z bicikla se mi zdi nekako sprejmljivo izven urbanih območij ali v primeru resnih tekem.
Ostalo je čisti primitivizem.
Še ena stvar, ko je ravno tema o svojati v kampih.... Scanje sončkov na plaži, tko z razdalje enih 30 cm direktno v vodo.
bonk.gif

Pri tem jih nadebudni,. debilni, zabiti starši še glasno vzpodbujajo.
Sej ne, da s(m)o tam še drugi kopalci, ki jim ni glih apetitlih....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

hraklanja ne podpiram

če imaš težave s tem, predlagam zdravnika
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kampiranje sploh ni poceni

Samo doplačilo za pesjana stane na Lošinju v kampu 3 evre dnevno...
evil.gif
21€ na dan za 4-člansko družino (2 otroka, 6 in 8 let). V sezoni, na Hrvaškem, ni 3 kilometre od skalnate plaže, je prava čista morska voda, ni brozga iz kanalizacije. Predrago?

Tole pa mene zanima, lahko na ZS.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113

Ja zadel je klasičnega Slovenskega paušalista. Katastrofa. Sem imel pavšal, bognedaj v Istri nekaj let, ker nama je pasalo pač, da nas je čakala postavljena prikolica. Po parih letih sem imel zadeve polhen kufer, pa ne kampa, ampak Slovenske vasi v kampu in zdaj sem človek, ki ga ti ljudje nikakor ne razumejo, prikolico celo zapnem za avto.
stupid-1.gif
Itak me nikol prej niso štekal, ker je vsako jesen šla prikola z mano domov. To je za klasičnega SLO pavšalista nemogoč dogodek. Jih poznam še nekaj, ki podobno pavšalirajo, prikola, baldahin in to je to.
V bistvu je to psihološki fenomen. Ko sem prvič prišel v tisti kamp, sem se prvega maja počil na odkazano parcelo, pa pride dalmatinac, treba uradit još ovo, i ovo in jest mu odvrnem, onda uradi. Pol pa sedim pred prikolo in gledam SLO radno snago, kako ureja dalmatincu kamp. Za posrat.
Zdaj zapnem prikolo za avto in gremo, sosedi so vsakič drugačni, eni so normalni, drugi usekani, pa to z nacionalnostjo nima kake posebne veze.
PS: Avtorju teme pa toplo odsvetujem kamp, taki presrani ljudje so za v hotel.