Slovenci od danes na Hrvaško

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Tebi res niso stvari jasne.
Če se takoj odpoveš delu penzije katero prejemaš med drugim tudi od takih, ki prevažajo ljudi po luftu in prispevajo v državno blagajno, potem bi tvoja izjava še imela nek smisel.

Bedast komentar!

Sem le napisal, da je trebutno letenje z letalom ZELO TVEGAN način potovanja. Zate pa je je očitno najbolj varen...
Ti bom še narisal: :bonk:

Samo na enem letu letu SE JE OKUŽILO 20% potnikov:

https://www.24sata.hr/news/putnik-korona-aviona-bila-je-guzva-sjeo-sam-u-zadnji-red-692870
 
  • Všeč mi je
Reactions: henkl

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.253
3.401
113
Bedast komentar!

Sem le napisal, da je trebutno letenje z letalom ZELO TVEGAN način potovanja. Zate pa je je očitno najbolj varen...
Ti bom še narisal: :bonk:

Samo na enem letu letu SE JE OKUŽILO 20% potnikov:

https://www.24sata.hr/news/putnik-korona-aviona-bila-je-guzva-sjeo-sam-u-zadnji-red-692870
Zate je tvegan način potovanja že z biciklom.
Dej se zapri nazaj v svoj mehurček, da se ne boš slučajno okužil. Od danes naprej, ko so meje odprli se šele začenja. Kam boš šel pa zdej jokat?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Zate je tvegan način potovanja že z biciklom.
Dej se zapri nazaj v svoj mehurček, da se ne boš slučajno okužil. Od danes naprej, ko so meje odprli se šele začenja. Kam boš šel pa zdej jokat?

Ja, kaj te pa briga moj mehurček? Brigaj se za tvoj mehurček, a je prav?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
253
113
Pa dajte si že enkrat NEHAT delat račune!

Vsak zapravi natano toliko, kolikor se mu zdi!!!

NEHAJTE že gledat eden drugemu v zobe. Prekleta slovenska zavist!!! In nenehno tekmovanje, kdo ima večjega!

kaj se je pa s tabo zgodil??

še pred korono in med korono si jambral, glede porabe turistov...

si končno sprejel dejstvo, ki si ga obarval v rdečo?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
kaj se je pa s tabo zgodil??

še pred korono in med korono si jambral, glede porabe turistov...

si končno sprejel dejstvo, ki si ga obarval v rdečo?

Rdeče obarvano sem sprejel ŽE ZDAVNAJ!

In še vedno sem PROTI nahrbtnikarjem.

In še vedno sem ZA elitni turizem. In že 2+ meseca sem del ekipe, ki dela strategijo za privabljat elitne goste.

Ker za nahrbtnikarje je vse dobro, zato je posledično od njih minimalno denarja.. za elito pa je dobro le malo stvari v katerikoli ponudbi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.555
9.235
113
A to si del tiste ekipe, ki ''strokovnjake'' plačuje s hrano in pijačo, kot si se enkrat hvalil? :)

Kako vam kaj napreduje? Se že morate otepat elitnih gostov?

Pa povej kje to je, da jaz revež, ne bom kvaril idile tam za elitne goste.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A to si del tiste ekipe, ki ''strokovnjake'' plačuje s hrano in pijačo, kot si se enkrat hvalil? :)

Kako vam kaj napreduje? Se že morate otepat elitnih gostov?

Pa povej kje to je, da jaz revež, ne bom kvaril idile tam za elitne goste.

No, precej zanimivo. Pa predvidljivo tudi. :fredi:

Hrvati nas že nekaj desetletij ne marajo kaj preveč ... so jim imenitni gostje z $ bolj všeč, ... na Bledu je pa pred par leti njihov župan kar direktno povedal, da slovenci nismo zaželjeni.

Verjetno zaradi premalo $ ?


:sprasujemse::sprasujemse: ?


No, moj karatker pravi, da se naj sedaj pa kar sami jebejo s seboj. Se bomo srečali čez kakih ... dvajset let, ter izmenjali mnenja. Otroci ne bodo zato nič prikrajšani, saj jim prav zares ne želim predstavljat kratkoročne balkanske pameti. Midva z mojo pa tudi ne, zagotovo.

:fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.555
9.235
113
Mah, jaz sem tudi verjetno premalo eliten za njih in bom raje našel kakšno slovensko občino, ki ni preveč elitna zame, pa tam pustil denar.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
253
113
No, precej zanimivo. Pa predvidljivo tudi. :fredi:

Hrvati nas že nekaj desetletij ne marajo kaj preveč ... so jim imenitni gostje z $ bolj všeč, ... na Bledu je pa pred par leti njihov župan kar direktno povedal, da slovenci nismo zaželjeni.

Verjetno zaradi premalo $ ?


:sprasujemse::sprasujemse: ?


No, moj karatker pravi, da se naj sedaj pa kar sami jebejo s seboj. Se bomo srečali čez kakih ... dvajset let, ter izmenjali mnenja. Otroci ne bodo zato nič prikrajšani, saj jim prav zares ne želim predstavljat kratkoročne balkanske pameti. Midva z mojo pa tudi ne, zagotovo.

:fredi:

kje in kdaj je to rekel blejski zupan?

in kaksen je ta svét katerega si clan? je to kksno turisticno drustvo na Losinju? pa sej tam pa res ne manjka peticnih hotelov...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.555
9.235
113
Mene zanima, koliko je Runov sosed zaslužiš šele z oddajo apartmaja :).

Je pa to res problem, če naletiš na prave sosede. Zato je včasih bolje it tudi kam na ''slabšo'' lokacijo, če imaš top sosede. Šele, ko imaš sranje vidiš, koliko so vredni dobri sosedi.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.449
2.309
113
Videti je, da se veselite odprave ukrepov in greste na Hrvaško.
Je ta kaj olajšala vaš prihod do vaše lastnine?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.