Slašæiæarna v LJUBLJANI?

wasiriki

Pripravnik
8. okt 2007
131
0
16
Živjo,
v petk mam eno zabavo pa bi za kolege kupu ene 15 tortic za sabo (npr. kremšnite, čokoladne, raznolike), pa me zanima kje v ljubljani majo dobre tortice, ker sploh nobene slaščičarne ne poznam, čeprov sm že 1. let v lj.
bonk.gif


thx
nahrung002.gif

wasiriki
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Slaščičarna Zvezda na Kongresnem trgu, zravn Bachusa, dokaj drago ampak vredno pregrehe, druzga verzija, luštne in dobre tortice v leclercu
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Jaz sem tudi za Zvezdo,...čeprav edina torta, ki jo jem je pa Rustika v Rustiki,..sama čokolada mmm,
srce-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

wasiriki

Pripravnik
8. okt 2007
131
0
16
Pa mislš da morem kej prej poklicat, da mal več tortic vnaprej napečejo, al jih majo vedno na zalogi?
smile-1.gif

thx
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Jaz sem tudi za Zvezdo,...čeprav edina torta, ki jo jem je pa Rustika v Rustiki,..sama čokolada mmm,
srce-1.gif

Tko Zvezda je sicer kul, samo kakovost kar varira. Smo naročil za rojstni dan Sacher torto, pa je bila zelo trda, posledično zanič in jo je blo kr nerodno postrečt. Pol smo seveda napisal reklamacijo in se jim je zdela normalna (30€ smo le dobil v obliki kupona), samo normalno sigurno ni bla, ker smo redni gostje pr njih in vem kakšna je normalna.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
No jaz z njimi nimam slabih izkušenj, je pa res, da torte navadno samo poizkusim pri kom, ker jih ne maram kaj preveč, sama pa naročim sladoled....aja, še za dekliščino so nam naredili torto v obliki tiča in smo se zmišljevale za okuse, tko da so bla na koncu jajčka iz pomarančne torte, sam tič pa iz čokoladne,...skratka ful so nam šli na roko, pa tud okusna je bila zelo...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
1x smo naročil torte v zvezdi in so jih na poroki zlo pohvalil, tko da pomoje da nemorš zaj... če jih tam naročiš
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Evo ti:

AZIZI ABDILAZIZ SLAŠČIČARSTVO

ZALOŠKA CESTA 186 (to je na levi strani ceste mal pred cerkvijo oz. ob avtobusni postaji oz. knjižnico v Polju, če se peleš v smeri Zaloga)

Tel.: (01) 528 54 96



Men Azizi še zmer najbolše torte in sladoled dela!
 
Nazadnje urejeno:

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
V Črnučah nasproti gasilskega doma je ena dobra slaščičarna (se ne spomnim imena
redface-1.gif
)

Lastnik pa je en 'naš ælovek'
grin1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jaz sem tudi tam blizu doma. Ko sem bil mulc, sem več njegovih izdelkov pokonzumiral, zdaj pa nisem več potrošnik sladkarij. Se pa spomnim, da je imel zelooo dobre kremšnite, tisto testo je bilo vedno lepo hrustljavo, edino sladkor v prahu se mi je večrat zaletelo, ker sem dihal in jedel naenkrat. Masa je bila lepo penasta ampak čvrsta. Njami.
Tudi šamšnite so bile dobre, ampak je mat skoraj vedno kupovala kremšnite (starejši brat je imel rad kremšnite).
Glede tort se spomnim, da so bile vedno sočne, okusne in ne prenasitne (tistih z maslom ali margarino nisem nikoli maral), sem pa pred dobrim tednom za nekoga kupil dva kosa torte. Kos stane euro in pol, imeli so tri vrste, čokoladno, sadno in nekakšno, ki je podobna čokoladni, ampak ni (mogoče lešnikova
17758-icon_confused.gif
). Verjetno ti naredi kakršnokoli hočeš, ampak bi se bilo potrebno prej pozanimati in poklicati.
Matr, zdaj sem pa lačen ratu, malica pa šele čez dve uri
jezen.gif
.