Poceni prenočišča v Ljubljani

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
V ljubljani, bom na začetku maja, rabil sobo za 2 osebi za en vikend (prihod v petek, odhod v nedeljo).

Sedaj iščem najugodnejšo varianto, s tem da odpadejo razni hostli ipd., kjer si moraš deliti sobo z nekimi neznanci. Souporaba sanitarij in kopalnice ni problem.

Zajtrk, kosilo in večerja niso potrebni. Radij je pa tam ene 10km v okolici LJ.

Za dobre nasvete talam alte
grin1.gif
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
eazy ti je že napisu za BIT center samo cenik mi ni jasn
17758-icon_confused.gif

Pred parimi dnevi sm mel obiske in so spali v BIT-u pa so mi rekl da je bila 2-posteljna soba z zajtrkom 27€
sprasujem se.gif


Tko da ti svetujem da pokličeš in povprašaš!

Pa še to: KAČJI LOG sm slišu da so tudi eni izmed ugodnejših ponudnikov "dnevnega počitka"
grims-1.gif

Če boš v LJ. bival z avtom ti je BIT
zmaga.gif
če pa misliš pripotovati z vlakom ali busom pa sm pokliči H-PARK ki je tudi ugodn in je bliz centra!


LP.S
 
Nazadnje urejeno:

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
@all

Evola, sem poklical hotel BIT, cena za moj termin (2 noči) v sobi z francosko posteljo + zajtrk pride 108€ za oba.

Tako da je to po moje to........

Vsem 5*, hvala.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Sem mi je zdel da bo BIT zmagu, pa še fitness maš gor a deklca aerobiko če vama bo dolcajt
grin1.gif

če potrebuješ še kak info lahko na ZS... Btw: tm sm skor vsak dan
wink-1.gif


LP.S
 
Nazadnje urejeno:

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Prenočišča je imel tudi Žabar v LJ (ne vem če še, poguglaj mal).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.457
6.572
113
Glede tega BITa...pred leti sem bil dokaj reden gost, vse je bilo kul, le sobe so bile izjemno mrzle, pomoje je bila temperatura v njih manj kot 18 stopinj. Enkrat sem si naložil vse odeje ki sem našel, da sem lahko spal. Problem je, ker hotel ni ravno dnevno zaseden, in varčujejo tako, da seveda ne kurijo, potem pa prideš not, prižgeš radiator in se ne segreje dovolj v tistih par urah, ponoči pa spet ne kurijo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.529
9.220
113
Kaj pa kakšna privat poceni prenočišča? Dejansko recimo če rabiš zgolj spanje od 22.00 do npr. 7.00 in to je to. Na kakšno ceno se da prit?
Pa ne ob obračunanju pol urnega ''počitka''.
smile-1.gif
 

klopar

Zelenc'
10. mar 2011
1
0
1
Prenočišče Šušteršič mogoče?

Nudimo vam lepo urejene sobe za prenočišče ali dnevni počitek. Nahajamo se v naselju Medno - 4 km od Ljubljane, v smeri Kranj po regionalni cesti. Eno-, dvo- ali troposteljne sobe so klimatizirane in opremljene s kopalnico (TWC), KTV in internetom. Dobra povezava je tudi s centrom Ljubljane, saj je v neposredni bližini avtobusna postaja mestnega prometa. Gostom je na razpolago tudi parkirišče.

http://www.bojan-prenocisca.si/
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
zdaj je neki novega na celovški pred mcdonaldsom iz smeri centra, 18€ na noč al neki takega
 

penzion

Zelenc'
11. feb 2012
1
0
1
Toplo priporočam Pri Ančki*** Medvode,www.bistro-pri-ancki.com
srce-1.gif
, prijazno osebje , diskretnost zagotovljena,čistooooo,mirna lokacijo , dobiš lahko tud kaj za popit,cena ni pretirana čez dan DP 35 eurov do 19 ure , zvečer - ponoči 49 eurov , lohk greš k opraviš...preverjeno - dobro ..
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
A je iskal prenocisce ali kurbenhaus?
smile-1.gif


Da ne omenjam da mi ni jasno kje ste stauhali temo, ki je bila odprta pred vec kot enim letom.
evil.gif