Skupinska letna karta za plavanje

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.375
9.808
113
kod Džej-Zija
Ne moreš od svežega diplomanta FOV pričakovat, da bo razumel cenik.
evil.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
ti mi govoriš za večerno karto, jaz ti govorim za splošno ceno, kaj če ne želim iti zvečer, ko je preveč nabasano? si morda to razmislil?

jaz ti govorim splošno ceno, če meni zapaše iti dopoldne ali popoldne, skratka, takrat, ko je manj gužve....in tista cena je 6€ za enkratni obisk....

mossero: malo lepše prosim....jaz cenik čisto dobro razumem, pač komunikacijski šum sva imela z sogovornikom, tako, da je sedaj pomoje ok....on ima prav za večerni termin, jaz sem govoril za splošni termin.
 
Nazadnje urejeno:

elektron12

Pripravnik
23. apr 2016
134
0
16
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
ti mi govoriš za večerno karto, jaz ti govorim za splošno ceno, kaj če ne želim iti zvečer, ko je preveč nabasano? si morda to razmislil?

jaz ti govorim splošno ceno, če meni zapaše iti dopoldne ali popoldne, skratka, takrat, ko je manj gužve....in tista cena je 6€ za enkratni obisk....

mossero: malo lepše prosim....jaz cenik čisto dobro razumem, pač komunikacijski šum sva imela z sogovornikom, tako, da je sedaj pomoje ok....on ima prav za večerni termin, jaz sem govoril za splošni termin.
In če imajo 4je letno prenosljivo karto je to 10.5eur/mesec/osebo.
Ponudba je še vedno aktualna.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.771
262
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
ti mi govoriš za večerno karto, jaz ti govorim za splošno ceno, kaj če ne želim iti zvečer, ko je preveč nabasano? si morda to razmislil?

jaz ti govorim splošno ceno, če meni zapaše iti dopoldne ali popoldne, skratka, takrat, ko je manj gužve....in tista cena je 6€ za enkratni obisk....

mossero: malo lepše prosim....jaz cenik čisto dobro razumem, pač komunikacijski šum sva imela z sogovornikom, tako, da je sedaj pomoje ok....on ima prav za večerni termin, jaz sem govoril za splošni termin.

Kupis potem 12obiskov,ki stanejo slabih 40€ in si blizu 3€,pa gres kadar ti pase.