Garmin nuvi 2455lmt se ugaša ??

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Če že toliko palamudimo...Pa saj a je sploh kdo res kupec tu. Nekaj se napihujemo vsi skupaj a realno ni pa nihče rekel dam ti 70 evrov daj naslov pridem iskat... Tole deluje kot da sem prosil za ocenitev??, sem pa samo rekel da bom prodal ,vi pa vsi trusk po meni ,to ni vredno nič...
Lp
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
@popotnik ne obremenjuj se z takimi, samo, če pogledaš njegove oglase vidiš kako dolgo že prodaja določene stvari, ti postane takoj vse jasno
smile-1.gif

Njegova roba je najboljša in največ vredna
smile-1.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
@popotnik ne obremenjuj se z takimi, samo, če pogledaš njegove oglase vidiš kako dolgo že prodaja določene stvari, ti postane takoj vse jasno
smile-1.gif

Njegova roba je najboljša in največ vredna
smile-1.gif

A zdaj ko gre pa zares pa nisi več kupec....stara zgodba...nekaj cenkat potem pa megla...


Ti pokažem še oglase ki so bili takoj prodan...

Če bi se malo spoznal na zadeve bi ti bilo jasno da so določene zadeve ki niso ravno za široko potrošnjo ,ampak imajo določeno zvrst kupcev.In takšnih zadev sem prodal več kot si ti videl.

Si pa eden večjih za zdraho delat tu gori...

Lp
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če te je pa že nekje čisto na začetku na prvi strani te teme uporabnik @nuvi3790 vprašal, če prodaš.

V tej temi oddaj oglas, da prodajaš in boš videl, če je kdo resen kupec: https://www.alter.si/tabla/postlist.php/Cat/0/Board/teldlanav



Jaz sem še vedno kupec, samo za pravo ceno. Očitno midva z @mercedes se ne bova dogovorila, jaz sem mu že ponudil pravo ceno in za tem stojim. Ne mislim pa plačevat za nekaj kar vem da ni toliko vredno!!!!
wink-1.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če te je pa že nekje čisto na začetku na prvi strani te teme uporabnik @nuvi3790 vprašal, če prodaš.

V tej temi oddaj oglas, da prodajaš in boš videl, če je kdo resen kupec: https://www.alter.si/tabla/postlist.php/Cat/0/Board/teldlanav


Prodaš ali pa napol šenkaš je razlika .In slednje je tvoj kolega želel.

Upam da veste da se tu petelinite za recimo 10 evrov razlike..?? 10 in ne 100 .. No da vidim kdo bo dal 70 da bo mir.

Lp
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
@popotnik ne obremenjuj se z takimi, samo, če pogledaš njegove oglase vidiš kako dolgo že prodaja določene stvari, ti postane takoj vse jasno
smile-1.gif

Njegova roba je najboljša in največ vredna
smile-1.gif

A zdaj ko gre pa zares pa nisi več kupec....stara zgodba...nekaj cenkat potem pa megla...


Ti pokažem še oglase ki so bili takoj prodan...

Če bi se malo spoznal na zadeve bi ti bilo jasno da so določene zadeve ki niso ravno za široko potrošnjo ,ampak imajo določeno zvrst kupcev.In takšnih zadev sem prodal več kot si ti videl.

Si pa eden večjih za zdraho delat tu gori...

Lp

Hvala, še me ne poznaš, tako da me ne ceni prej ko me vidiš, brez veze. A maš kakega strica iz ozadja
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
2455 je na petrolu NOV 130eur...po spominu LMT...pol raj tega na petrolu kupm k rabljenega za 90
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Brez kreganja in držite se teme, če se boste pogovarjali o prodaji, naj se prvo naredi tema v malih oglasih in se tam nadaljuje kar ima veze s prodajo.

Ta del foruma je namenjen pomoči, odpravljanju napak in podobno in NE za prodajo.

@mercedes
Če dobro razumem si nabavil novo navigacijo a nisi še omenil kateri model je, torej poišči, če že obstaja tema o tej navigaciji, če še ne obstaja odpri novo in bomo tam podebatirali, če se da še kaj omogočit oziroma, če so možne kakšne izboljšave/predelave.

p.s.
če pa se imata vidva namen kregat oziroma "prepucavat" pa prosim nadaljujta na zs.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Sploh pa ti prodajas brez GMT antene...glede na to da nekdo omenja da jih prodajas posebej...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Brez kreganja in držite se teme, če se boste pogovarjali o prodaji, naj se prvo naredi tema v malih oglasih in se tam nadaljuje kar ima veze s prodajo.

Ta del foruma je namenjen pomoči, odpravljanju napak in podobno in NE za prodajo.

@mercedes
Če dobro razumem si nabavil novo navigacijo a nisi še omenil kateri model je, torej poišči, če že obstaja tema o tej navigaciji, če še ne obstaja odpri novo in bomo tam podebatirali, če se da še kaj omogočit oziroma, če so možne kakšne izboljšave/predelave.

p.s.
če pa se imata vidva namen kregat oziroma "prepucavat" pa prosim nadaljujta na zs.

467716-post_slo.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Sploh pa ti prodajas brez GMT antene...glede na to da nekdo omenja da jih prodajas posebej...

Popotnik me kar naprej krega da naj berem....

Mislim da morate tudi drugi začet brati.
Garmin se prodaja isto kot je bil ob nakupu. ! Ima original GTM 25 anteno . Prodajam pa še en kabel posebej ki sem ga kupil samo zaradi preizkusa.

Na koncu boste ugotovili da sem najbolj primeren in realen za ta forum...

lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
2455 je na petrolu NOV 130eur...po spominu LMT...pol raj tega na petrolu kupm k rabljenega za 90
smile-1.gif

Res je akcijska cena je 135 evrov iz 185 evrov.... Samo ni zaloge. Ampak to ni bistveno se dobi drugje.

Je pa tudi res če kupiš mojega ,dobiš praktično istega za za 40 ,50... evrov ceneje. To pa tudi ni pes. Kajne ?? Saj kolikor vidim je ves čas pogovor glede cene ,denarja ...Kar je tudi logično.

lp
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ok priznam da sem te pavsalno obtozil
smile-1.gif


Popotnik...Snecer...Janch so bli enaki do mene ko sem leta 2008 prisel na ta forum samo zaradi nuvi 760 ki sem ga hotel posodobit...

Torej pojavu sm se iz nule in hotel VSE....takih mas tukaj miljon...obupani na ZS...svet se jim podre ker jim je garmin nekaj zakompliciral...ko resis ti jih pa 80% se hvala ne zna rect...

Zato preklopis na avtopilota...preberi garminwiki in potem sprasuj naprej...

ČE jo ne....vemo ze po tem kako zastavis naslednje vprasanje v temi
smile-1.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ok priznam da sem te pavsalno obtozil
smile-1.gif


Popotnik...Snecer...Janch so bli enaki do mene ko sem leta 2008 prisel na ta forum samo zaradi nuvi 760 ki sem ga hotel posodobit...

Torej pojavu sm se iz nule in hotel VSE....takih mas tukaj miljon...obupani na ZS...svet se jim podre ker jim je garmin nekaj zakompliciral...ko resis ti jih pa 80% se hvala ne zna rect...

Zato preklopis na avtopilota...preberi garminwiki in potem sprasuj naprej...

ČE jo ne....vemo ze po tem kako zastavis naslednje vprasanje v temi
smile-1.gif

467716-post_slo.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ok priznam da sem te pavsalno obtozil
smile-1.gif


Popotnik...Snecer...Janch so bli enaki do mene ko sem leta 2008 prisel na ta forum samo zaradi nuvi 760 ki sem ga hotel posodobit...

Torej pojavu sm se iz nule in hotel VSE....takih mas tukaj miljon...obupani na ZS...svet se jim podre ker jim je garmin nekaj zakompliciral...ko resis ti jih pa 80% se hvala ne zna rect...

Zato preklopis na avtopilota...preberi garminwiki in potem sprasuj naprej...

ČE jo ne....vemo ze po tem kako zastavis naslednje vprasanje v temi
smile-1.gif

Imam trdo kožo...

Če bi na ta račun človek gojil zamere je itak osel.. Če bi mi že vse do qurcilo bi pa enostavno vzel meglo in se zgubil s foruma...

Večina se nas tu ocenjuje po parih stavkih ....Ampak za temi stavki smo pa ljudje. In upam da dobri.
Ne poznamo se ,ne poznamo izkušenj drugih ,ne poznamo znanja...

lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
@popotnik ne obremenjuj se z takimi, samo, če pogledaš njegove oglase vidiš kako dolgo že prodaja določene stvari, ti postane takoj vse jasno
smile-1.gif

Njegova roba je najboljša in največ vredna
smile-1.gif

A zdaj ko gre pa zares pa nisi več kupec....stara zgodba...nekaj cenkat potem pa megla...


Ti pokažem še oglase ki so bili takoj prodan...

Če bi se malo spoznal na zadeve bi ti bilo jasno da so določene zadeve ki niso ravno za široko potrošnjo ,ampak imajo določeno zvrst kupcev.In takšnih zadev sem prodal več kot si ti videl.

Si pa eden večjih za zdraho delat tu gori...

Lp

Hvala, še me ne poznaš, tako da me ne ceni prej ko me vidiš, brez veze. A maš kakega strica iz ozadja
evil.gif

Brez skrbi glede stricev... Realno pa saj veš si ti in company planil name....Zaenkrat se komaj folgam braniti...hehe

lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če te je pa že nekje čisto na začetku na prvi strani te teme uporabnik @nuvi3790 vprašal, če prodaš.

V tej temi oddaj oglas, da prodajaš in boš videl, če je kdo resen kupec: https://www.alter.si/tabla/postlist.php/Cat/0/Board/teldlanav



Jaz sem še vedno kupec, samo za pravo ceno. Očitno midva z @mercedes se ne bova dogovorila, jaz sem mu že ponudil pravo ceno in za tem stojim. Ne mislim pa plačevat za nekaj kar vem da ni toliko vredno!!!!
wink-1.gif


Sem včeraj zapisal ,da je trenutno akcija 70 evrov....
zmaga.gif


Lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če te je pa že nekje čisto na začetku na prvi strani te teme uporabnik @nuvi3790 vprašal, če prodaš.

V tej temi oddaj oglas, da prodajaš in boš videl, če je kdo resen kupec: https://www.alter.si/tabla/postlist.php/Cat/0/Board/teldlanav



Jaz sem še vedno kupec, samo za pravo ceno. Očitno midva z @mercedes se ne bova dogovorila, jaz sem mu že ponudil pravo ceno in za tem stojim. Ne mislim pa plačevat za nekaj kar vem da ni toliko vredno!!!!
wink-1.gif


Sem včeraj zapisal ,da je trenutno akcija 70 evrov....
zmaga.gif


Lp

Sam tale akcija pa ne bo v nedogled trajala..haha
cool-1.gif