Garmin nuvi 2455lmt se ugaša ??

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če te je pa že nekje čisto na začetku na prvi strani te teme uporabnik @nuvi3790 vprašal, če prodaš.

V tej temi oddaj oglas, da prodajaš in boš videl, če je kdo resen kupec: https://www.alter.si/tabla/postlist.php/Cat/0/Board/teldlanav



Jaz sem še vedno kupec, samo za pravo ceno. Očitno midva z @mercedes se ne bova dogovorila, jaz sem mu že ponudil pravo ceno in za tem stojim. Ne mislim pa plačevat za nekaj kar vem da ni toliko vredno!!!!
wink-1.gif


Sem včeraj zapisal ,da je trenutno akcija 70 evrov....
zmaga.gif


Lp

Sam tale akcija pa ne bo v nedogled trajala..haha
cool-1.gif

Ti ne da miru, pol sem pa jaz kriv, da te gnjavim, za ceno...... 50€ ti dam da se je rešiš
evil.gif

Tak ti bom povedal, da v ponedeljek dobim dve iz ebay-a, boljše kot tvoja in cenejša
smile-1.gif

Pa še nekaj, da ti ne bo garancija prej potekla ko jo boš ti prodal
evil.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:

Če te je pa že nekje čisto na začetku na prvi strani te teme uporabnik @nuvi3790 vprašal, če prodaš.

V tej temi oddaj oglas, da prodajaš in boš videl, če je kdo resen kupec: https://www.alter.si/tabla/postlist.php/Cat/0/Board/teldlanav



Jaz sem še vedno kupec, samo za pravo ceno. Očitno midva z @mercedes se ne bova dogovorila, jaz sem mu že ponudil pravo ceno in za tem stojim. Ne mislim pa plačevat za nekaj kar vem da ni toliko vredno!!!!
wink-1.gif


Sem včeraj zapisal ,da je trenutno akcija 70 evrov....
zmaga.gif


Lp

Sam tale akcija pa ne bo v nedogled trajala..haha
cool-1.gif

Ti ne da miru, pol sem pa jaz kriv, da te gnjavim, za ceno...... 50€ ti dam da se je rešiš
evil.gif

Tak ti bom povedal, da v ponedeljek dobim dve iz ebay-a, boljše kot tvoja in cenejša
smile-1.gif

Pa še nekaj, da ti ne bo garancija prej potekla ko jo boš ti prodal
evil.gif


Haha, točno sem vedel kako to gre... Ko si nazadnje pisal da se verjetno z mano ne boš mogel dogovoriti zaradi cene ,ti je takoj eden napisal da saj ti jo ponujam za 70...
Take pravljice prodajaj svojim otrokom če jih imaš..Jaz sem na žalost prestar. Ne delaj se frajerja če že vnaprej veš da nisi kupec...
Kar dve boš kupil ,in to boljši...Ja ,ja na ebayu kar šenkujejo.. In še za tiste ki mogoče ne vedo. Še sam si zapisal da si še vedno kupec,blabla in za tem stojiš....ti si zapisal koliko je zate vredna ta naprava...in takrat sem jaz lepo jasno zapisal da bo mir in konec temu je pa akcijska cena 70 evrov..No , epilog je pa viden..

Me ne moti in me ne briga kaj ti kupiš in po koliko potem prodaš ,samo nauči se stati za svojimi besedami. In nenazadnje, tudi če poteče garancija kakšne ima to veze ?? Ti si prvi ki točno veš da z mojo napravo ni nič narobe ,ker drugače se ne bi prvi javil za kupca....

Vem da bo popotnik zapisal da smo ven iz teme ,upam da bo videl vzrok. Drugače pa bodi brez skrbi jaz ne gojim zamer ,pišem samo dejstva ,in če se kdaj osebno spoznava ti dam brez zadržkov za kavo...
pozdrav.gif



Lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik atepej pravi:
Onga ta novega se reje znebi, če ima res samo CE
wink-1.gif

Haha, CE ni tako velik problem... Nižje od hrvaške itak nimam nekih namenov hodit.

Bistvo da sem iskal drugega je pa da sem želel večjega...

lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik atepej pravi:
Med vožnjo raje glej na cesto 2455 je pa čist dovolj velik ...

Haha, tole je pa tudi res..Če ga imaš lahko postavljenega pred nos je še prevelik..
Lp