Škoda Kodiaq

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
A sploh koga zanima ali bo imel avto 4x4 in kaksnega? Se vidi kaksna populacija danes kupuje avtomobile. Oblikovalci si prav ne morejo vec izmisliti nic novega tako hitro, instant, bednega.

rolleyes-1.gif

Samo pri vstopnem 1,4TSI bo pogon na prednja kolesa, pri ostalih motorjih 4x4. Izveden bo preko haldex sklopke (5. generacije), tako kot je pri koncernu v navadi za vozila s prečnim motorjem.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.735
2.345
113
Pomurje
Kaj imaš hčero, da greš med jagre?
smile-1.gif


On: ni švoh če je naloudan.

Sem pa videl Tiguana novega za 28k€ pa je smeh. "Lep" je komaj od 35k€ naprej
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Za 35 dobiš že tole: Superb 2.0 Sportline 2.0 TDI 190 DSG



 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.351
5.858
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
hehe sej se popravljajo počasi priznam no
tongue-1.gif
Čez tri generacije bo že tvoja.
grims-1.gif
Morda bodo do takrat že zadnji pogon spravili skupaj.
To so vec kot pol stoletja prakticiral, tako da jim ne bo treba nic skupaj spravljati.
Sem nekoc imel skodo z zadnjim oogonom
evil.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
..malo heca mora bit. Meni so tanove škode čisto spodobni avti - superba bi recimo celo imel, tudi oktavija zadnje generacije ni napačna ..
zmaga.gif
:
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Seveda so spodoni avti. Moti me samo dvoje: prepričanje nekaterih voznikov Škode da so pa zdaj s tem avto "prijeli boga za jajca" in da je to ne vem kakšen best buy ali ekstra priložnost. Cel trg je pač usklajen tako da nekje dobiš morda kakšen cm več, drugje pa malo prijetnejšo plastiko ali novejšo elektroniko. Jaz, dokler kupujem avto predvsem kot prevozno sredstvo, mi več pomeni malo večji avto pa nekaj več opreme kot pa bolj zveneča znamka na volanu ali mehkejša plastika na vratih. Doma imamo tudi Mercedes A180CDI, katerega nabavna cena je bila skoraj dva jurja višja od Superba, pa je v primerjavi s tem slabši v praktično vsem razen zvezde na volanu.

Ko (če sploh kdaj) bo pa lahko kupil kaj za dušo, gotovo ne bom šel v Škodin salon, še manj pa v VW-jevega, saj so avti enako pusti.