Siol - kaj se dogaja?

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Že par ur imam blokirano tujino, povezuje zelo počasi, msn ne dela sploh ... ve kdo, kaj se dogaja in kdaj bo to mimo?
confused-1.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
Preveč ljudi je za brezveze klicalo, kar jim je usulo tehnično pomoč
grin1.gif

Probleme imajo/so imeli z DNS strežniki. Glede na čas trajanja napake problemi gotovo niso bili majhni.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik Roby pravi:
Sej če kličeš na T-2 al pa Amis tut čakaš, pa čakaš pa čakaš. Isto k siol!

res je ... na amis moreš včasih 3x klicat da se ti sploh kdo javi ... potem pa ti reče, da jim pošli mail na podpora[afna]amis.net
bonk.gif
 

Roby

Pripravnik
27. jul 2007
429
0
16
www.sd-preserje.com
Še zmer se da iz siololovo pomočjo več zment kokr pa iz recimo T-2. Pa čeprow kr naprej jamrate čez siol je siol še zmer najbolj zanesliv. Tisti k majo T-2 ne upajo priznt, da majo več problemov kokr so jih mel pa na Siolu.
Vse govorim iz lastnih izkušenj!
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
ksz

Kaj se spet dogoaja na Siolu? K hočem na njihov hompejđ mi napiše "Bad request (Invalid hostname)"
bonk.gif
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
@Roby
Offtopic ampak vseeno:
Imel Siol, zdaj imam Amis, sestra pa ima T-2.
Siol je nekaj najbolj glupega,dragega,retarderanega kar lahko ponudi internet! Ne samo da so tezave (pre)veckrat, pomoc je VELIKO slabsa kot pri Amisu, na koncu pa so se drazji.
Z Amisom(10/768)sem zelo zadovoljen, do sedaj sem imel samo en izpad, in ko sem klical na pomoc, mi je prijazen tip povedal da vidi da so tezave in v 10ih minutah sem imel problem resen! In to brez cakanja kot pri Siolu!
Sestra pa je tudi kar zadovoljna z T-2. Pomoc pa res nimajo na vrhuncu..