Si.mobil - izboljšave

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
kot billing je mišljen program za obračun,.. ker smo del grupe imamo enako rešitev kot Mobilkom,.. kjer pa se nad obračunom nihče ne pritožuje, ..samo pri nas je tak problem z mentaliteto ljudi,..dela se tudi na izboljšavah,..
b

Saj ni bilo vprašanje glede obračuna. Vprašanje je bilo glede prikaza porabe v realnem času.
Se nič ne pritožujem, samo malo nenavadno je, da to ni omogočeno oz možno, kljub vsej napredni tehnologiji.
Drgač pa se nič ne pritožujem, Meni vse dela.
 
Nazadnje urejeno:

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Ravno danes sem opazil, da je Samsung naložil 4.1.2 verzijo za ACE 2
wink-1.gif
... seveda, za Simobil.
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Z ženo se bova prav tako razšla s Simobilom, ne toliko zaradi tehničnih zadev, saj večjih težav z omrežjem nisem imel, bolj zaradi neprilagojene ponudbe. S samim paketom (4x999 enot, kar presega moje potrebe) sem več kot zadovoljen, žal pa za nov telefon nisem pripravljen plačati po si.mobilovem ceniku. Konkurenca je znatno cenejša, pa še možnost obročnega odplačevanja ponujajo.

Sem pa rahlo razočaran, ker mi je ob menjavi paketa neupravičeno bil zaračunan prehod in sem moral opraviti 15 klicev na si.mobilov storitveni center predno so mi odobrili dobropis.

Iskreno, pričakoval sem vsaj opravičilo, ki ga nisem dobil.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Zakaj pa bi s telefonom menjal tudi operaterja?

V prosti prodaji so 99% cenejši, pa še birokraciji se izogneš.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Preplačilo 10-20% ni ne vem kak ugodno. "Minus" na TRR je tam 8,5%. Letno.
Ampak vsaka ovca naj odda svoje krzno kak sama hoče.
wink-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
Ugodno obročno odplačevanje.

Imaš opcijo odplačevanja, Tušmobil ponuja v svoji akciji odtrgana cena. Telefone višjih cenovnih razredov tako dobiš na obroke in to brez obresti in kakršnihkoli stroškov. Kar je super, ker je veliko takšnih ljudi ki bi si želelo takšnih telefonov pa jih ne morejo skeširati ne pri operaterju ne na prostem trgu. Ravno Simobil je to možnost ukinil in še nabil cene telefonov. No sense....
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
Citat:
Uporabnik SE_P1i pravi:
Ravno danes sem opazil, da je Samsung naložil 4.1.2 verzijo za ACE 2
wink-1.gif
... seveda, za Simobil.

Uuu, hvala za info ... ali mogoče še veš kdaj se bo potem dalo nadgradit?

Pa če prav razumem se to da kar preko menija Abouth phone > Software update narest?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.133
459
83
Včeraj je kolega po 47 tednih čakanja od najave (tako si je želel JB, da si je tedne štel :D) nadgradil simobilovega ace 2 preko Kiesa, tako da probaj še tam. No po prvih urah igranja ima po njegovem večji lag kot 2.3.3...
bonk.gif
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Pa če prav razumem se to da kar preko menija Abouth phone > Software update narest?

[/QUOTE]

Ja da se ja, pomoje da ti bo tko še najlažje...
 

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
Tnx ...

Eto se mi updata preko Kiesa, ker OTA ne dela ... bom pa poročal kako dela samo da malo stestiram
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Kere cene
bonk.gif
pa valda ni zaloge. Amaterji
1832426-Untitled.png
 

Priponke

  • 1832426-Untitled.png
    1832426-Untitled.png
    64,2 KB · Ogledi: 164

KLuka

Fizikalc
7. sep 2007
1.710
0
36
Citat:
Uporabnik KLuka pravi:
Tnx ...

Eto se mi updata preko Kiesa, ker OTA ne dela ... bom pa poročal kako dela samo da malo stestiram

Meni se zdi da hitreje dela ... res da ko prvič odprem kakšno aplikacijo ali pa meni se je malo dalj lovdalo amapak sedaj je pa vredu ...

lp in hvala za pomoč
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
Sam sem že 10 let na Simobilu. Pred parimi letimi mi je cca 1 leto delovalo precej slabo, klici so prekinjali, pogosto sem bil nedoseglji. Težave so odpravili, trenutno dela tako kot mora. Signala imam vedno dovolj, tudi 3G lovi skoraj povsod tudi v globokih gozdovih. V naših krajih Mobitel nima 3G signala, simobil ga ima in to je zame ena večjih prednosti. Zakupljenih imam 20gb podatkov za 18€ izpred 4 let. Dokler mi ne bodo tega vzeli bom definitivno še naprej pri Simobilu. Cene telefonov sicer ne spremljam, vezan nisem, telefone vedno kupujem v prosti prodaji (Apple). Mi več pomeni da nisem vezan ter da lahko že naslednji dan oddidem kot pa da telefon kupujem po subvencionirani ceni.

Lokacija uporabe:
80% okolica Dolenjskih Toplic
10% Novo Mesto
10% Ljubljana

Telefon:
iPhone 3
iPhone 3GS
iPhone 4
iPhone 4S
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Blagor tebi. V Trebnjem je Simobil dejansko šit mobil. Pa v Beli krajini (Semič) tudi. Iz prve roke, bratranca.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Saj pri "vezavi" tudi lahko odideš že naslednji dan. Pač tistih 12 EUR ali kolko je že "stroškov" plačaš, pa telefon izplačaš, če si ga dobil.