sesalec do 100eur

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Kaj priporocate? Ne rabim nobenih globinskih krtac al pa kej tazga, edino nastavek za prah bi bil dobrodosel.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Kakšen pa zgleda nastavek za prah
shocked-1.gif
?



In kaj boš z njim sesal ?

Trda tla , preprogo itd ?
 
Nazadnje urejeno:

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Tok da lohka po policah posesas prah.

Preprog nimam, vecinoma parket pa ploscice.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Jaz bi pazil na kolesa da nebi kakšnih prask delale po parketu. Glede sesanja ti bo verjetno vsak dobro delal, pazi se Gorenjevih sesalcev ker so zelo slabo sestavljeni in tisto kar posesa ponavadi tudi ven leti...
Če želiš še dobro filtracijo izpustnega zraka in gumirana kolesa se cena ponavadi dvigne tja do 200€.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Po mojem boš najboljše napravil če boš kupil kar Liv-ovega (oz iskrinega)
-Sesalna enota narejena v Domelu Železniki
-Plastika v Postojni
-Relativno ugodne cene.
Samo ime blagovne znamke ni pretirano zveneče,je pa dejstvo ,da so Domelove sesalne enote kvalitetne in ne crkavajo kar tako.
Po drugi strani pa moraš vedet kaj boš rabil.Sesanje tekočin in prahu,ali pa samo prahu.Ko si boš odgovoril na to dilemo bo pa izbira že prav lahka.
 

Mathew

Pripravnik
6. sep 2007
401
0
16
MS
Priporočam philips, ima zelo dobro narejeno krtačo za sesanje trdih površin kakor tudi tepihov, samo gorenje ne kupi, ker jih itak ne dela gorenje. Sestra kupila gorenje pa na škatli piše gor made in p.r.c
hysterical-1.gif
Učinka nobenega samo pretirano glasen je. Sam imam philipsa zdaj je star že 5let dela b.p. je pa res da stane cca 200€ ampak se ti na koncu povrne.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
LIV ne priporočam. Ga imam manj kot 3 leta, sesam cca. 1x na 2 tedna, pa imam probleme s kablom, da kljub temu, da ga polno ven potegnem, da ga kar naenkrat za cca. 1 meter nazaj požre, pa tudi tipka za vklop/izklop ne deluje več OK. Včasih ga komaj prižgem. To se je začelo dogajati po dveh letih; garancije je 2 leti, tako da že imajo naštudirano, koliko časa naj zdrži. LIV-a ne kupim več, pa sem ga prvič, ker sem hotel podpreti slovensko blago.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Gorenjevi sesalci se delajo na Kitajskem, je pa Gorenje povedalo da se bodo potrudili in izboljšali kvaliteto sesalcev.
Je v reviji VIP test sesalcev in Gorenje je dobilo zadnjo mesto...
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Zadnje mesto je zasedel predvsem zato, ker ohišje in določeni deli slabo tesnijo in majhnih delcev se 90% vrne nazaj v prostor (kljub filtru HEPA).
 

DonFerdo

Zelenc'
17. sep 2007
22
0
1
Sam si lastim tegale ELECTROLUX, Ergospace XXL 110, zanj sem pa odštel nekje 90 €. Dela zadovoljivo, je pa res da nisem šel delat neke hude raziskave...sesalec pač.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
A se kje da dobiti tole VIp revijo, mislim na netu oz. ce mi kdo lahko poskenira celotni članek
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Jaz sem lani kupil Electroluxovega Ultra silencerja
smile-1.gif


Zelo tih sesalec, zaradi česar sem ga tudi kupil. (cena je bila okoli 120€ če se prav spomnem) Sesa v redu, in ima dolg kabel, da se lahko kar daleč voziš.

Tega sem izbral predvsem zaradi tišine. (je bolj hrupen zrak, ki ga vleče v cevi kot motor sesalca)

Sem v trgovini sprobal tri modele (Electrolux, gorenje, pa še enega brez vrečke) in se na koncu odločil za electroluxa. (naj ti v trgovini sesalec priklopijo da ga slišiš in mal sprobaš kako vleče :))

LP
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Tudi pri nas doma se nahaja Philipsov Triatlon.Sesalnik sicer paše v nekaj višji cenovni rang kot je 100€,ampak tistega pranja skoraj ne uporabljava in čisto vseeno bi bilo če ga ne bi bilo. Je mi pa pred časom crknila sesalna enota in na moje razočaranje v njem ni bila Domelova sesalna ampak neka jajca od sesalne. Z minimalno predelavo pa je notri šla domelova sesalna in sedaj sesalec dobesedno trga.