Sesalec

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
je crknil in draga sedaj pravi, da bo treba novega ...

Pa ce grem v trgovino in kupim najcenejsega bo rekla, da ni dovolj dober. Kaj priporocate? Pa naj ne bi prevelik, ker moram jaz sesati in ga nositi gor in dol. Pa naj bo sorazmerno tih.

Kako se obnesejo te zadeve z vodnim filtrom. Meni se zdu, da to klice po "packariji"....
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
je crknil in draga sedaj pravi, da bo treba novega ...

Pa ce grem v trgovino in kupim najcenejsega bo rekla, da ni dovolj dober. Kaj priporocate? Pa naj ne bi prevelik, ker moram jaz sesati in ga nositi gor in dol. Pa naj bo sorazmerno tih.

Kako se obnesejo te zadeve z vodnim filtrom. Meni se zdu, da to klice po "packariji"....
Če hočeš imet taprav sesalec.Ti priporočam Miele.Ga imam že 5 let.Ob vsakdanji uporabi,je še vedno isto močan kot prvi dan.Je fuul močn...sesa odlično.Ne obžalujem nakupa.Sem pred njim kupil takrat premium Siemens taboljšega v znesku 400 eur.Dve leti je sesal..nato zgubil na moči.Čeprav je bila vrečka prazna in novi filtri.In mi že takrat prodajalka rekla,da dolgo ne bom zadovoljen z njim.Da bom pršu po Miele.In res se tko zgodlo po 2 letih.
Če bi še enkrat kupoval,samo,Miele...druge znamke sploh gledal ne bom...
Imam pa tale model z globinsko krtačo

 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
6
48
Murska Sobota
je crknil in draga sedaj pravi, da bo treba novega ...

Pa ce grem v trgovino in kupim najcenejsega bo rekla, da ni dovolj dober. Kaj priporocate? Pa naj ne bi prevelik, ker moram jaz sesati in ga nositi gor in dol. Pa naj bo sorazmerno tih.

Kako se obnesejo te zadeve z vodnim filtrom. Meni se zdu, da to klice po "packariji"....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
je crknil in draga sedaj pravi, da bo treba novega ...

Pa ce grem v trgovino in kupim najcenejsega bo rekla, da ni dovolj dober. Kaj priporocate? Pa naj ne bi prevelik, ker moram jaz sesati in ga nositi gor in dol. Pa naj bo sorazmerno tih.

Kako se obnesejo te zadeve z vodnim filtrom. Meni se zdu, da to klice po "packariji"....

jest ne bi vode. se uporabljat se nam ga ne ljubi, kdo bo se tisto dol snemal, pa pomival in praznil...

sem kupil pred casom malo boljsega boscha. izdelek na nivoju.

mal glej se dolzino kabla...