Google rezultati iskanja in google maps

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
kaj je to zdej potatnovem, da v rezultatih iskanja ni več linka v google maps, kjer je tudi pokazalo zadetek. pa včasih je bil google maps med prvimi rezultati, zdej je pa kdaj tudi nekje v sredini...

Sedaj le pokaže načrt in lokacijo, ne moreš pa kliknit nanjga, da bi te vrglo v google maps. Edina opcija je driving direction...

A to men kej serje ali ima še kdo tako izkušnjo?
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Tudi pri meni enako, že nekaj časa "čukasto" gledam in iščem obvode, oz. kako nastavitev, da bo tako kot prej.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Enako, ravno pred par dnevi sem na terenu preklel google zaradi tega....
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
To je pomojem nova direktiva EUja, da google ne sme preferirat svojih storitev drugače bo (spet) kazen. Vprašanje koliko časa se bo googlui dalo še je.bat z neko EU zakonodajo, ker smo sedaj že nad nivojem kitajske in rusije pri "cenzuri".
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Točno tako dolgo dokler bojo vlekli miljarde od EU uporanikov. Torej dokler ne bo konkurenčne ponudbe.
Dokler govorimo na eni strani da EU namensko omogoča velikim multinacionalkam skrivanje dobička (in s tem močno ovirajo domačo EU konkurenco) se nima EU kaj vmešavat v vsebino IT produktov z namenom "omejavanja" monopoolnega položaja.

Če nas (EU) moti da google izkorišča monopolni položaj in linka svoje storitve prioritetno potem ga najprej udarimo tam kjer najbolj boli, to je pri obdavčitvi. Sej to znamo delat po EU ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi