Servis televizorja

tomi

Guru
1. sep 2007
18.012
9.157
113
40
MB
a se ne počutiš dosti bolje in osvobojeno ?
smile-1.gif
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Ne! Kupil sem drug TV. Če ni TV-ja, ni fuzbala, če ni fuzbala, ni piva. Ni tako enostavno.
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
45 dni je mimo, gremo po nov tv. Upam, da mi ne bodo silili v Philipsa, ker takega polizdelka ne želim več. Na srečo dotičnega modela ne prodajajo več, če prav razumem zakon, sem upravičen do povrnitve denarja. Seveda sem v dilemi kaj vzeti. Vleče me Panasonic serija 700.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.955
9.014
113
EU
Dobil boš Philipsa novega. Če ni več v proizvodnem programu, dajo enakovredni novejši model.
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Ekvivalent 7150 je verjetno 7170. O tem modelu se ne da prebrati ene dobre reči, pravzaprav gre za enako sranje kot je bil predhodnik. Po zakonu ti morajo zamenjati izdelek za enakega, kar 7170 vsaj po nazivu ni. Tu je še možnost odstopa od pogodbe, zahteva po odškodnini... Bomo videli kaj prinese prvi pogovor s trgovcem, Philipsa ne vzamem niti pod razno, tudi če gre meni v škodo. Upam na razumen razplet.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če boš rekel, da hočeš denar, da greš drugam kupit, bi znale bit težave.
če pa boš rekel, da želiš dobropis, pa da si boš izbral drug dražji izdelek, pa ne vidim težav:)
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Težav sploh ni bilo. Ves znesek je bil upoštevan pri novem aparatu, katerega sem lahko izbral po lastni volji. In kot se v življenju rado zgodi, se zarečenega kruha poje največ. Izbral sem Philips 55 PUS6501! Od smart tv-ja pričakujem samo to, da lahko naložim Kodi, zato sem izločil vse modele z lastnim OS. Na izbiro sta mi ostala samo Sony in Philips, med katerima sem izbral slednjega. Sony je bil plastično grd, Philips kovinsko in amilight sijoč. Po prvih urah uporabe lahko rečem to, da ni niti enkrat pokazal kakšne slabosti. V primerjavi s “pregorelo” 7150-ko zadeva teče zelo gladko, nobenih samovoljnih izpadov, osvetljenost zaslona je dosti bolj enakomerna, barve so po defaultnih nastavitvah zelo dobre, tu so še več rama, boljši pilot in zvok, HDR podpora... aja, pa še 6 inčev več. Zdaj pa si bom nadel stožčasto čepico in grem sedet v kot.
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Na novem aparatu kodija še nisem naložil, na predhodniku (model 2015) pa je deloval bp. Na začetku sem se sicer namantral da sem ga zagnal, problem je bil na NAS strani, ne v programu. S kodijem sem se znebili medijskega predvajalnika. Sistemski medijski predvajalnik ni nikoli deloval kot bi si to želel. Kodi popapa vse.
 
22. jul 2007
12.851
1.331
113
123
Citat:
Uporabnik Lucijan pravi:
Težav sploh ni bilo. Ves znesek je bil upoštevan pri novem aparatu, katerega sem lahko izbral po lastni volji. In kot se v življenju rado zgodi, se zarečenega kruha poje največ. Izbral sem Philips 55 PUS6501! Od smart tv-ja pričakujem samo to, da lahko naložim Kodi, zato sem izločil vse modele z lastnim OS. Na izbiro sta mi ostala samo Sony in Philips, med katerima sem izbral slednjega. Sony je bil plastično grd, Philips kovinsko in amilight sijoč. Po prvih urah uporabe lahko rečem to, da ni niti enkrat pokazal kakšne slabosti. V primerjavi s “pregorelo” 7150-ko zadeva teče zelo gladko, nobenih samovoljnih izpadov, osvetljenost zaslona je dosti bolj enakomerna, barve so po defaultnih nastavitvah zelo dobre, tu so še več rama, boljši pilot in zvok, HDR podpora... aja, pa še 6 inčev več. Zdaj pa si bom nadel stožčasto čepico in grem sedet v kot.
Kaj a so ti ponudili samo 2 tv-ja in ti si spet vzel philipsa
bonk.gif
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Nič niso ponudili, izbiral sem lahko kar sem hotel. Izbral sem znotraj zadanega budgeta in osebnih želja. Nekaj malega sem doplačal za večji ekran. Po drugem dnevu uporabe lahko samo potrdim, da novi tv deluje zelo gladko, izkušnja veliko boljša kot pri predhodniku. Kar pa se znamke tiče, upam da mi bo tokrat prizanešeno.
 
Nazadnje urejeno: