Seks zmenki

bimogoce3

Zelenc'
22. okt 2019
3
0
1
Dajmo odpret temo :)
Iščem privlačno žensko iz okolice Murske Sobote za avanturo. Več o meni na privat:)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Bože mili, od kot človek dobi idejo, da si bo na Alterju našel sex zmenek. S kom? Barvico, Mamco? Omenjeni dve sorry ker omenjam, ampak tako na uč, sta edine ženske Alter predstavnice ki mi padete na pamet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc

bev

Fizikalc
25. apr 2017
334
214
43
Tu gor lahko ponudite samo tovaršice iz vrtca, ženo boste mel čez 20 let. Pacienti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ampak a nebi moral napisati malo več reklame? ne vem tako skrivnostno če bo kera začela pošiljati sporočila... mislim če bi katera ačela če bi kakšna bila na alterju.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

piagolo je punca, definitivno. Mora bit kar oornk, ker precej sexi piše :zaljubljen: . V glavnem dobra mrha, ampak jaz je nebi predlagal, bi jo rajši zase ... :oops:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, saj sem nalimal :oops:, to pomeni za skrite želje. :fredi:

Da sem egoističen - mislim da ne. Da sem prdalo - ja, to bo pa verjetno držalo. Prav rad spuščam golobčke, :D , pravijo da je to za devet dohtarjev. Moja sicer pravi, da bo tistih devet za njo, če hoče preživeti itd ... :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: dentex

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
A to je že tvoj dirty talk al kako?

Kje so pa kaj stare alter/sux dečve kot so skorpy, grisbi, pikica, itd... pa še ene par imen sem pozabu, ena vem da je pobegnla z elvirjem? Včasih je blo nekaj več perja na tem forumu...

Dokler njihovih slik ne vidiš, bi še lahko kak dick pic poslal. Potem pa..... :valjamse: