SE P1i - že ima kdo?

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
@badguy777: ma saj cincam med HTC P3600 in tem P1i...dlančni9ka še nisem mel, symbian tulifone mam pa odkar so zuni...men je važen touch screen, da bi si lahko hitro delal beležke + gsm funkcije, kot jih ima recimo N73

Se mi zdi da se P1i mojemu idealu bolj približa kot pa HTC P3600.

Na žalost so une prodajalke na Mobitelu res samo luštne, pojma pa nimajo kaj preveč
smirk-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ne vem kaj te matra.
confused-1.gif
Tudi na ppc lahko narediš bližnjice na desktop.Imaš programe takoj pri roki.Tudi sam sem mel že 4 symbian telefone pa je ppc le bolša zadeva, bolj prilagodljiva.Mislil, da ne grem več nazaj na symbian.ppc je postal dovolj majhen, tako da to več ni moteče.Kej češ lepšega.
Poleg tega pa imam trenutno navit procesor na 247 iz 195.
evil.gif
Dela pa stabilno tudi na 260.
Rekel bi, da je moj ppc malenkost hitrejsi kot nokia 6680 ali p900 ali moto a1000/925 , tako da je v tem tudi prednost.
Kamera je pripravljena za slikanje v slabi sekundi.Kolko kaj tebi rabi nokia, da ti odpre??
confused-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
>> Kamera je pripravljena za slikanje v slabi sekundi.Kolko kaj tebi rabi nokia, da ti odpre?? <<

Sekundo do dve, potem ko odpreš drsni pokrov.

Cincam tudi zaradi cene. P1i dobim v Mobitel MPO za 320€, HTC P3600 pa za 539€. To je pa le nekaj razlike.
 

mAn

Pripravnik
13. sep 2007
930
0
16
Ti kupi kar P1i, pa boš potem poročal, kakšen je v uporabi.
aplauz.gif


Lp.



P.S. Jaz bi tudi v MPO vzel za 320€, pa žal nimam MPO...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ja, če ti je nuja, da kupiš nov telefon z garancijo, pol so htcji dragi. Če pa ga vzameš preko bolhe od t-mobile ali qtek itd. - isti model, samo druga firma in drugačen napis na aparatu.Polg se ga dobit novega kar poceni, le brez garancije.



Jaz imam qtek 9100 aka mda vario aka htc m3000. Za primer, da boš vedel, kaj hočem povedat. Mene je novi prišel 240 eur in sem preprišan da mi bo ob normalni uporabi (prez padcev na beton) delal brez okvare, tako da ga bom lahko še dalje prodal. Sicer pa že 3 leta ne kupujem novih aparatov, razen tega zadnjega in za zdaj je vse delalo kot mora. tok tok tok
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Nokia N95 ne bo nikoli uber telefon, vsaj dokler ji baterija ne bo vzdržala vsaj en cel dan. Pa ne rečt, da jo pač daš polnit... Ne gre to tko. Ko si ti na letališču nekje ne moreš dat polnit, in veš, da ob uporabi WiFi zadeva crkne ko keks po par urah...

Meni drzi kompletno cel dan, od 11 ure ko ga prizgem do vsaj 3tje ure zjutraj ko grem domov, pa sem na šihtu vsaj
eno uro (obročno) obešen na Wlan, čekiram mejle, alter,... Pa če je nekdo taki ultra uporabnik; baterija stane
15€, pa si kupiš še eno. Al pa še dve. In si jo voziš v avtu zraven, nosiš v torbi, kakorkoli.

Kaj se tiče letališča... Štekerjev ko solate! Polnil laptop, ipod in mobitel z digitalcem vred ko sem čakal na čarter.