Samsung TV ES6100 ali ES6570 ali ???

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Pozdravljeni. Gledal sem omenjena TVja v Velikem Poku. Do ponedeljka imajo 10% popust in se enostavno ne znam odločit in opogumit pri odločitvi. Kakorkoli že prvi (6100) stane 1200€, drugi (6570) pa 1500€ (brez popusta). Največja razlika ki sem jo zasledil je ta da ima prvi 200 Hz drugi pa 400 Hz osveževanje. Potem so pa še neke razlike za katere pa ne vem kaj sploh so in me zanima če mi kdo ve povedat kaj so.
TOREJ:
1. Tip digitalnega sprejemnika (DVB-T, DVB-S, DVB-C ). Drugi ima vse, prvi pa ima le T in C varianto
2. Microdimming. Prvi te zadeve nima, drugi jo ima
3. Kontrast zaslona. Pri prvem ne piše nič pri drugem pa da ima "mega kontrast"
4. Kompozitni vhod. Prvi ga nima, drugi ima

Torej kaj so te štiri točke, koliko so pomembne in ali so vedne poleg boljšega osveževanja 270€ več?? Zanima me namreč zato ker sem najprej gledal TVje v rangu do 1000€. Potem sem si rekel da pač dam še teh 200€ več pa mam res neki boljšega. No sedaj sem že na 1350€. Sprejmem tudi ponudbe drugih firem (LG, Philips ...) v cenovnem rangu nekje do 1200€ če kdo ve za TV, ki ponuja toliko ali več kot Samsung serija ES6100 in ni potrebe po tem da je 3D. Prosim pripišite še zakaj mi predlagate TV in v čem je boljši in pa slapši če vam ni odveč. Hvala
 
Nazadnje urejeno: