Samsung TV 37D6000 in višje

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik aver pravi:
Pozdravljeni,

ali se splača vzeti serijo 6530?
Splača
cheer.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Ja, saj drugače ne gre notri. Kanale pa najde vse, skupaj okoli 150 digitalnih, ne vem kok radijskih.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
ali lahko nekdo, ki ima npr. D6530 preveri, ali deluje smarthub? sem dobil obvestilo da naj bi bila težava odpravljena a sem v tujini še par dni in ne morem preveriti.
hvala
 

owen

Zelenc'
15. feb 2012
6
0
1
Pozdravljeni!

Sem novi na forumu, zato se opravičujem če bom postavil vprašanje, ki je že odgovorjeno kje zgoraj, jaz ga sicer nisem zasledil.

Imam 46D6200 model in me zanima ali podpira USB snemanje. Ob nakupu so mi zagotovili da ja, a mi do danes še ni uspelo najt finkcije na TV-ju.

Pa še glede nakupa 3D očal. Kje bi se jih dalo kupit najceneje, oziroma če mi lahko kdo napiše kateri model očal moram iskat.

Hvala za odgovor!

PS: Po pomoti sem kupil narobna 3D očala in sicer za LG in na Samsungu ne delujejo. Če kdo rabi, prodam za drobiž.
 

owen

Zelenc'
15. feb 2012
6
0
1
Takega odgovora sem se bal. Očitno ga podpira model D6100 in D6300, ne pa tudi D6200 katerega imam jaz. Lepo so me nategnili.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Seveda ti nisi nič kriv, vedno so drugi?
smile-1.gif

V glavnem, kje bi se dalo dobiti kaj 3D demo filmov?
 

owen

Zelenc'
15. feb 2012
6
0
1
Jado.. če ti na Samsungu zagotovijo da tv ima to funkcijo in po nakupu sam ugotoviš da temu ni tako.... očitno nismo vsi taki stručkoti za tv-je, kot si ti...

Pač ne bomo snemali....bomo preživeli

Ali mogoče kdo ve kako priklicat podnapise, če gledaš iz USB film, ki je v formatu "DVD". Pri drugih formatih delajo podnapisi brezhibno.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik owen pravi:
Jado.. če ti na Samsungu zagotovijo da tv ima to funkcijo in po nakupu sam ugotoviš da temu ni tako.... očitno nismo vsi taki stručkoti za tv-je, kot si ti...

Pač ne bomo snemali....bomo preživeli

Ali mogoče kdo ve kako priklicat podnapise, če gledaš iz USB film, ki je v formatu "DVD". Pri drugih formatih delajo podnapisi brezhibno.
kdo na samsungu ti je pa to povedal?
 

owen

Zelenc'
15. feb 2012
6
0
1
MAKY... ne želim delat antireklame za kogarkoli, očitno se je dobronamerno zmotil.... sem slišal da se pri nekaterih tv-jih da to nadgradit z novo verzijo programa. Mogoče je še upanje
smile-1.gif


Zakon...hvala...bom pogledal....
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik owen pravi:
MAKY... ne želim delat antireklame za kogarkoli, očitno se je dobronamerno zmotil.... sem slišal da se pri nekaterih tv-jih da to nadgradit z novo verzijo programa. Mogoče je še upanje
smile-1.gif


Zakon...hvala...bom pogledal....
lahko prosim na pm?