Samsung Galaxy telefon in Samsung Smart TV?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem.

Zanima me, ali je sledeče možno, če imaš telefon Samsung Galaxy S Advance in televizor Samsung 40ES5500:

- Ker je TV povezan na router s kablom in TV preko wireless, ali dela AllShare med tema dvema napravama?
- Katere vsebine (sliko iz zaslona telefona) lahko v živo "prenašaš" iz telefona na televizijo?
- Ali lahko celotno sliko zaslona neprestano prenašaš na TV? Če ja, s katero aplikacijo?
- Če je prejšnji odgovor ne, ali je možno npr.: Siol TVIN (al pa Skype) prenašat na zaslon TV?

Hvala lepa že vnaprej.
Lp
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
Citat:
Uporabnik raners pravi:
Hej vsem.

Zanima me, ali je sledeče možno, če imaš telefon Samsung Galaxy S Advance in televizor Samsung 40ES5500:

- Ker je TV povezan na router s kablom in TV preko wireless, ali dela AllShare med tema dvema napravama?
- Katere vsebine (sliko iz zaslona telefona) lahko v živo "prenašaš" iz telefona na televizijo?
- Ali lahko celotno sliko zaslona neprestano prenašaš na TV? Če ja, s katero aplikacijo?
- Če je prejšnji odgovor ne, ali je možno npr.: Siol TVIN (al pa Skype) prenašat na zaslon TV?

Hvala lepa že vnaprej.
Lp

ja
ce je dobra povezava, lahko tud film gledas. drugac pa avdio, video in pictures...
da bi jest vedu, ne.
dvomim. skype je pa itak aplikacija ze na tv
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
1. da
2. prenašaš lahko le posneto (shranjeno) vsebino tipa glasba, slike in filmi. "žive" vsebine se ne da prenašati.
3. ne
4. ne
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Ok. na Samsung Galaxy S advance allshare sedaj deluje vredu...

Ali je možno, da bi podoben program deloval na Sony Xperia U in bi omogočal brezžično gledanje slik in videov iz telefona na Samsung televiziji?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Aja, pa zanima me, katere SLOVENSKE aplikacije obstajajo za samsung smart TV? Se da kje videt kakšen seznam? Ali obstaja mogoče siol tvin aplikacija?
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
za brezžično gledanje slik in videov iz telefona lahko uporabiš program iMedia Share