Usb c v Hdmi adapter ne deluje povezava

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
Imam gsm Sasmung Galaxy A8 in tablico Samsung Galaxy tab A7 lite in bi želel in eno in drugo povezati z pametno televizijo LG smart TV z WebOS. Povezavo bi želel preko kabla HDMI. Telefon in tablica imata USB-c konektor zato sem kupil vmesnik USB-C na hdmi ženski in kabel HDMI moški. Problem imam ker ni signala niti s telefona niti s tablce na TV, ni slike niti zvoka. HDMI kabel 100% preverjeno deluje. Ali je možno da telefon in tablica ne podpirata takšne povezave? Ali je možno, da sem kupil napačen vmesnik? Kakšna ideja?
Kupil pa sem tak vmesnik https://www.portdesigns.com/en/94-usb-type-c-to-hdmi-converter.html
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Ne podpira vsak usb c video izhoda. Glede na low budget napravi bi rekel, da ne podpirata.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Imam gsm Sasmung Galaxy A8 in tablico Samsung Galaxy tab A7 lite in bi želel in eno in drugo povezati z pametno televizijo LG smart TV z WebOS. Povezavo bi želel preko kabla HDMI. Telefon in tablica imata USB-c konektor zato sem kupil vmesnik USB-C na hdmi ženski in kabel HDMI moški. Problem imam ker ni signala niti s telefona niti s tablce na TV, ni slike niti zvoka. HDMI kabel 100% preverjeno deluje. Ali je možno da telefon in tablica ne podpirata takšne povezave? Ali je možno, da sem kupil napačen vmesnik? Kakšna ideja?
Kupil pa sem tak vmesnik https://www.portdesigns.com/en/94-usb-type-c-to-hdmi-converter.html

seveda. hdmi ne podpira vsak usb-c izhod.

jest mam recimo starga s8, k dela in novejsega note lite in tud nima. sem bil tud presenecen...

skoda, k nimajo tega vse naprave...

imas spisek na netu, katere naprave podpirajo...
 

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
Aha torej sem ugotovil naslednje:
1. Preko hdmi kabla mi telefon ne podpira, ker je nizkocenovni telefon.
2. Preko screen cast mi deluje slika vendar mi prekinja zvok iz meni neznanega razloga.
3. Kako narediš prenos iz telefona na TV preko wifi?
4. Še morda kakšna druga možnost?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Aha torej sem ugotovil naslednje:
1. Preko hdmi kabla mi telefon ne podpira, ker je nizkocenovni telefon.
2. Preko screen cast mi deluje slika vendar mi prekinja zvok iz meni neznanega razloga.
3. Kako narediš prenos iz telefona na TV preko wifi?
4. Še morda kakšna druga možnost?

chromecast