Samsung S10

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ali je pri S10+ med verzijami 128GB/512GB še kakšna druga razlika kot samo v velikosti spomina?
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ne v RAMu ni. Z RAMom 10GB sploh ne obstaja. Obstaja samo 1T/12GB RAMa.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Ni veliko, nekaj pa je, predvsem za tiste, ki nosijo telefone v notranjem žepu suknjiča. Mislim, da je med 128GB in 512GB razlike za dobrih 20gr.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ok. Bolj me zanima v drugih specifikacijah. Kot sem gledal na GSM Areni so baterija, kamera in te osnovne spec. enake. Dejansko se ne potrebuje več kot 128GB itak je vse v oblaku. Bolj se mi gre za tistih 8GB kjer pa je povsod enako.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Nevem kaj ti ni jasno tukaj, kot si že napisal sam, imaš dve verziji S10tk, z 8 ali 12GB.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Nevem kaj ti ni jasno tukaj, kot si že napisal sam, imaš dve verziji S10tk, z 8 ali 12GB.
Si ti prebral moje vprašanje? V RAMu ni nobene razlike! Oba imata 8GB RAMa.
Ni mi pa tudi jasno kaj je mišljeno pod velikosti "kartice". Kjerkoli gledam ne vidim nobene razlike v velikosti kartice.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Ni nobene razlike, le malenkost v teži. Vsi trije modeli Plus (128GB, 512GB in 1TB) podpirajo razširitev preko uSD kartice do velikost 512GB (kartice , ne skupno).

Človek glede na tvoje poste od tebe ne bi pričakoval tako neumnega vprašanja...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Luce

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Človek glede na tvoje poste od tebe ne bi pričakoval tako neumnega vprašanja...
Ne razumem kaj je tukaj neumnega. Glede na neumne odgovore, ki sem jih dobil se mi sploh ne zdi brezvezno vprašanje.
Ne poznam Samsungov, še posebej ne S10, zato raje vprašam kot da nekaj pametujem kot večina tukaj, ki se oglašajo pa pojma nimajo kaj pišejo.
Prebrat iz spleta zna vsak in te stvari so mi jasne, me je pa zanimalo, če so kakšne malenkosti, ki niso podane preko teh spletnih strani kot recimo GSM Arena.
Tudi tebe ne razumem? Zakaj trije modeli, če pa so v tem segmentu kot vem štirje modeli. In če bi si vsaj kdo dobro prebral kaj sem spraševal sploh nobeden ni omenjal 1T modela, ki sploh ne spada v to kar sprašujem.
Potem pa se nekateri čudijo zakaj taki izpadi. Ne vem kaj se nekateri venomer bašejo zraven, če nimajo osnovnega pojma.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Praviš, da ima tvoj sin S10+ in "da imaš kar nekaj izkušenj z S10+ in nepišeš nekaj na pamet." Spraševal si o S10+, ki ima 3 modele. In si lepo dobil odgovor (večkrat), da razlike med spodnjima dvema izvedenkama (torej 128GB in 512GB) ni, razen malenkost v teži. Vsi podatki so dostopni na netu, ne samo na GSM Areni. Samo očitno "prebrat iz spleta" ne zna vsak... Al pa zna, samo ne razume...
Aja, pa različne barve so, upam, da te to ne bo preveč zmedlo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Sina ni že par mesecev, ker je v tujini tako da z njim nimam osebnih stikov in ne morem zadeve preizkušati v praksi. Moje vprašanje tudi nima veze s tem, če tudi bi ga imel doma. Sem pač preveč pričakoval. Da mi bo kdo s prve roke povedal in da mi ne bo treba iskat preko neta. Toda razen srvja sem dobil vse možne odgovore in zraven še podjebavanje (tudi s tvoje strani) kar pa tukaj ni nič novega-pričakovano. No, da ne bo v bodoče spet začudenje zakaj:fredi:
No kakorkoli. Nisem vedel, da 256GB modela sploh ni. Razlika je torej samo v teži. Hvala.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Si ti prebral moje vprašanje? V RAMu ni nobene razlike! Oba imata 8GB RAMa.
Ni mi pa tudi jasno kaj je mišljeno pod velikosti "kartice". Kjerkoli gledam ne vidim nobene razlike v velikosti kartice.

Kaj da ti rečem? Si kaj si in tega ne bom izgovoril da ne bom žalil živali.