Samsung S10

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Res je, AvtoFun. Interakcija človek-naprava je neprimerljiva med S10e in S21.

Samsung S21 je res po dolgem času spet prva liga.

Pa ja, saj se tudi jaz dolgo nisem dal in vztrajal in sem že skoraj kupil 12 Pro, potem pa sem se zamislil, zakaj bi dajal 100% več za slabši ali enak telefon. Še vedno bi ga lahko prodal za tak denar po nekaj dneh uporabe, sem si tudi takrat za vsak slučaj S10e obdržal če se mi ne bi obneslo. Čeprav na S21 zamerim da je zadnji pokrov plastičen. Moja ima npr. S20 in je bolj kompakten, bolje skupaj sestavljen, HW pa itak mislim da je enak ali skoraj enak. Tako da tudi S20 po mojem ni slab nakup če ga dobiš za dober denar. Prav tako so S20tke že SW dovršene. Čeprav tudi preko S21 ne morem rečt da sem zasledil kak bug, kar je bilo pri S10e sploh v štartu zelo očitno. Sem pač imel enega prvih...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 5450

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Po nadgradnji na Android 11 ne deluje več video klic, deluje samo preko Google Duo.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Si samo nadgradil ali si po nadgradnji naredil tudi komplet reset telefona? Tukaj seveda izgubiš vse, ampak šele po tem se ti "prikažejo" vse funkcije novega OS. Ko sem še imel Nexus 5, sem samo posodobil OS, pa nič drugega. Po sili razmer sem pa moral narediti komplet reset in šele takrat so se mi pojavile nove funkcije novega OS in med njimi tudi delovanje le-teh.
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Samo nadgradil, do reseta nisem prišel. Je pa telefon bil kupljen v BigBangu , operater pa Telekom.
Poskusim z resetom ko dobim telefon v roke .