Samsung S10

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ne, novega zapakirane kot vse od kar pomnim na bolhi. Pa mislim da jih imaš za ta denar na bolhi sedaj že kot smetja?
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Ne, novega zapakirane kot vse od kar pomnim na bolhi. Pa mislim da jih imaš za ta denar na bolhi sedaj že kot smetja?
Sem na hitro pogledal in s10e očitno ni bilo prodanih veliko in jih tudi sedaj ni na pretek. Bigbang ga prodaja za 750eur, na bolhi pa mislim da sta dva oglasa za 500eur, pa celo iz tujine. Kakorkoli, jaz imam ta telefon že skoraj dve leti in mi še vedno dela bp. Po hitrosti in kvaliteti zaslona je enakovreden ostalim s10 in verjetno tudi s20/s21, po velikosti in teži je pa ravno pravšnji! Edino prstni odtis je bolj tako tako za moje prste... Pa nekaj je narobe z usb konektorjem, ker se občasno ne polni (kabel vtaknem v telefon vsakič ko se usedem v avto, ker drugače baterija ne zdrži dneva). Bo treba nabaviti nekaj brezžičnega za avto. Sicer imam v pasatu tudi predal za brezžično polnjenje, ampak kaj ko potem ne vidiš na telefon, android auto pa jasno brez kabla ne dela ;)...

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Jernej, ne bodi užaljen, ne govorim o tem da je S10e slab telefon, nasprotno, imel sem ga do pred kratkim okoli 2 leti vse skupaj in lahko rečem da je bil telefon fantastičen, brez ene samcate napakice v tem času. Edino po dveh letih mi je kapaciteta baterije kar lepo padla ampak to je normalno. Hočem le povedat da 3 generacije star Galaxy (okrnjena različa) ni vredna 500€. Pusti ti kaj se prodaja, govorim kaj je vredno in ne kaj se prodaja. Tudi novega VW hrošča letnik 1970 boš drago plačal. Pa ne zato ker je vreden ampak zato ker si ga želiš in zato ker tebi nekaj pomeni. Pač računaj da bodo za S10e posodobitve še kakšno leto, ne verjamem da dve, nove različice androida sigurno več ne bo, s tem pa bodo postopoma nehale delovati tudi določene aplikacije... Skratka nakup tega za 500€ je fail.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff in Mare2

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Aja pa prstni odtis na S10e je svetlobna leta pred prstnim odtisom na S20/S21 ki je intrgriran v displayu. Sicer je verjetno prstni odtis na S20/S21 bolj varen, definitivno pa je odtis na S10e bolj hiter ter bolj natančen. S ne spomnim kdaj bi mi S10e zagnjavil da naj poskusim še enkrat. Prav tako je lokacija tega senzorja bolj na roki in tako bolj priročna kot na S20/21. Tako da nevem kakšne težave imaš ti z odtisom na S10e. Poskusi si svoj krovni prst za odklepanje (ugibam da je to palec) skenirati ene 3 ali 4 krat ter shrani.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.839
4.951
113
ni vredna 500€

Čez zahodno mejo se ga dobi za 399€. Višje cene naših prodajalcev - višja cena na rabljenem trgu.

Je pa ena stvar. Težko se najde telefon take velikosti in take specifikacije. Iphone SE stane več. Če nočeš prenašati deske za rezat kruh v žepu je to ena redkih izbir.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Aj šment imaš prav, spregledal, 1.julij 2020
Nima veze, ce smo v 2021. Cas leti prehitro... s10e... zaenkrat ostajam na njem, ker ne vidim pametne zamenjave. Se najbolj me mika iphone12 (ne pro), ker je malenkost visji in sirsi in samo malenkost tezji. Bom verjetno pocakal na iphone13, ce bodo dali ven enake dimenzije, potem bo verjetno kar to. Serija s20/21 mi pa ni vsec, ker je samo visji in pa prstni odtis na displeju, ki res zna biti problem. Na s10e imam pa vnesene 4 prste in velikokrat ne prime nobeden ;). Je pa res, da delam po terenu in so roke pac taksne kot so...

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Čez zahodno mejo se ga dobi za 399€. Višje cene naših prodajalcev - višja cena na rabljenem trgu.

Je pa ena stvar. Težko se najde telefon take velikosti in take specifikacije. Iphone SE stane več. Če nočeš prenašati deske za rezat kruh v žepu je to ena redkih izbir.

Kar si napisal je popolnoma res. Tako hudega telefona v tej dimenziji ni, razen 12tka Pro je nadgradnja.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
1625463108894.png
 

Priponke

  • 1625463063163.png
    1625463063163.png
    353,8 KB · Ogledi: 109

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ne, navadna 12ka :). pro je že težji cegu!

Jernej

Mater si pičkica a tistih par gramov razlike je tudi problem? Spominjaš me na bivšega tasta ki je imel tisto staro preklopno Motorolo. Ko jo je zlomil je bil vik in krik ker TAKŠNE ni več bilo. Hvala bogu smo nekje v Italiji našli še tri nove za mastno ceno. Za ziher je kupil kar vse tri. To je bilo veselje! Skatka stopi malo iz okvirjev, življenje gre dalje. Tudi jaz sem vtrajal pri teh velikostih lep čas ampak hvala bogu ugotovil da tega več ne bo. Prehod iz S10e na S21 me je zafrkaval cele 4 dni. Danes ga več ne zamenjam. Dobesedno. Podaril sem ga fotru in ko mu kaj ne gre in mu ga štelam se samo nasmejim.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Pa nekaj je narobe z usb konektorjem, ker se občasno ne polni (kabel vtaknem v telefon vsakič ko se usedem v avto, ker drugače baterija ne zdrži dneva).
Če še nisi, potem probaj s ščetko/čopičem očistiti konektor na mobitelu. Ponavadi se nabere prah v notranjosti konektorja, ki ga nato vedno ob priklopu pritisneš globje. Nastane slab stik in potem polni-ne polni. Skratka, ko ga vsake toliko očistim je potem potem vedno moč čutiti perfect (kot nov) "klik" konektorja ob priklopu.