Samsung S10

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
S2 je bil tak zanič, da se mi je samsung tako zameril, da ga od takrat nisem več imel. Ampak od takrat je preteklo mnogo vode in S10 je prvi ki bi ga celo kupil, ker nima več touchwiza. Ampak me huawei nekak bolj pritegne.
Android iz 2011 pa nima več nič skupnega z aktualnim.
Hud fotograf pa ni noben s telefonom, ker so zato fotoaparati. Vseeno pa vsi radi pogledamo lepo sliko narejeno z telefonom.
S2 sploh ni bil mobilni telefon - nonstop je bil na polnilcu :D:D
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
S2 sem imel 5 let. Delal bp. Baterija še danes dela. Res pa je, da je po 3 letih začela pešati. Drugače je pa za mene S2 bil super telefon.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
S3 je bil prvi približno normalno uporaben android telefon, S4 je bil pa za tisti čas zares dober. S6 je bil pa prvi dobro narejen. Potem se pa moj interes za telefone in izkušnje s samsungi počasi nehajo. Imam sicer huawei p10 že dobre dve leti, ampak to je en sam velik hrošč. Samsung si takih softverskih polizdelkov niti v časih najbolj osovraženega touchwiza ni privoščil. Mogoče so novejši kaj slabši, tega ne vem.

Evo najnovejša današnja s huaweijem p10 na androidu 9. Nastavljen opomnik ob 9ih, on se zbudi in zapiska ob 9:52 :D
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
S3 je bil prvi približno normalno uporaben android telefon, S4 je bil pa za tisti čas zares dober. S6 je bil pa prvi dobro narejen. Potem se pa moj interes za telefone in izkušnje s samsungi počasi nehajo. Imam sicer huawei p10 že dobre dve leti, ampak to je en sam velik hrošč. Samsung si takih softverskih polizdelkov niti v časih najbolj osovraženega touchwiza ni privoščil. Mogoče so novejši kaj slabši, tega ne vem.

Evo najnovejša današnja s huaweijem p10 na androidu 9. Nastavljen opomnik ob 9ih, on se zbudi in zapiska ob 9:52 :D

To, da imaš dve leti že tak klump dovolj pove o tebi.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Jap, hobotnica is back. Mod pa bo spet po klasični alter tradiciji rabil pol leta sranja, da ga skine
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Res ne razumem nekaterih stvari tu gor. Predvsem v temi o P30. Res kako moderatorji dopuščajo in pustijo tako spamanja po določenih temah. Potem so pa otroci tisti, ki to izpostavijo. A se vi določeni sploh poslušate kaj ven mečete.
Kr neki ven mečete, ko sploh nima veze s temo in to moderatorji kar gledajo. Pa vidno je, da je na forumu in to nikome ništa namesto, da bi počistil to nesnago.
Nima smisla res.
zato ker deci si merimo kurce, otroci pa telefone
Kdor take ven meče je meni osebno na nivoju pet letnega otroka, ki si z nekimi žaljivkami, ker pač ne zna drugače, krepi svoj ego.
Še nobeden pa ni podkrepil mojega vprašanja z dejstvi, kar sem izpostavil v sosednji temi.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.015
115
63
okolica mesta
P10 je super telefon. Par ljudi poznam ki ga uporabljajo, brez ene napake in baterija lepo zdrži, do 2dni. Sedaj dobijo android 9.0.1.

Samsung je dobre S serije začel delati od S6.
 
  • Všeč mi je
Reactions: splash

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ja ne vem no potem naj mi eden razloži zakaj ta sovražen govor.
hermann
Mi lahko poveš a sem jaz tebe žalil?
Kot sem rekel, zakaj bi imel človek telefon, avto karkoli drugega, ki mu ni všeč mu ne dela... Jaz vem da kot prvo ga nesem na popravilo, če le to ni možno ga pač zamenjam. Nikakor ne bi imel neke stvari dve leti, da bi mi žrla živce tako ali drugače. Torej to mi samo pove veliko o človeku, ki ga recimo ne bi hotel imet ne v službi ne recimo kot kolega tako ali drugače, ker takih ljudi pač ne spoštujem.
Sedaj če si se prepoznal v tem razumem zakaj si užaljen.
srv
Sem jaz tebe kakorkoli žalil? Zakaj si prišel in me začel žalit?
Steve
Sem tebe kakorkoli žalil?
Prišel si in začel z nekimi forami. Zakaj?
Razumem, da bi se oglasil recimo WWY ali AvtoFan, ki sem jih na nek način užalil. Nič osebnega. Toda kot sem šel malo brat forum in sosednje teme se mi ta vzorec ponavlja. Pridejo v določeno temo, (predvsem Samsung/Huawei) povsem razvidno je, da so fani Samsunga in da ne prebavljajo Huaweia in tam notri začnejo izzivat z določenimi komentarji.
O 123 ne bi izgubljal besed, ker se od daleč vidi, da je en velik pajac tega foruma, ki ga ne moreš resno jemat, zato se ne mislim spuščat na njegov nivo.
Ja in kot sem napovedal. Potem pa komu poveš kaj misliš te pa začnejo napadat in žalit in jokat kot mali otroci, potem so pa vsi drugi otroci samo sebe pa niso videli kako so začeli.
Problem pa je v moderatorjih, ko ga vidiš, da je na forumu pa ne naredi reda, kar bi lahko storil z enim klikom in počistil take neprimerne komentarje.
No sedaj mi pa povejte kaj sem narobe povedal.
Jaz se umikam iz teh dveh tem, da boste lahko v miru nadaljevali z izzivanjem eni druge, ker očitno se ne znate normalno pogovarjat.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Drži baterija, drži. Reč v ozadju vse procese ubije, da še koledar ne dela pravilno.

Najnovejši huaweijev debilizem pa je, da ko kakšna aplikacija ugasne bluetooth zahteva potrditev. Adijo tasker in ostala avtomatizacija...

Za nezahtevnega povprečneža je pa itak vse super.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.015
115
63
okolica mesta
Ko sem ga uporabljal dobro leto nisem imel problemov s tem kar navajaš. Verjetno si imel tako nastavljeno da ti vse procese ubija, ker je telefon zelo prilagodljiv. Nisem povprečen uporabnik;)
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Točno to. Ker večina uporabnikov ne zna uporabljat oziroma nastavit določenih nastavitev v telefonu potem je kriv sistem oziroma brand v tem primeru Huawei. Bolj je avtomatiziran bolj je sprejemljiv. Zato, če ga ne znate nastavit ne ga pljuvat. Vsaj pozanimajte se ali se to da ali ne.
To da "aplikacija ugasne bluetooth zahteva potrditev. " je enostavno idiotilizem uporabnika, ki ne zna uporabljati naprave. Takim priporočam nek bolj nezahteven telefon, ne pa pljuvanje po določenih znamkah, samo zato, ker ga ne zna nastavit tako kot je treba.
Določeni uporabniki so že večkrat dokazali, da ne znajo nastavit telefona tako kot je treba in potem jokajo in pljuvajo čez določene znamke in telefone na splošno.
Tako da take bo treba enkrat za vselej izločit in jim pač povedat, da jih je povozil čas. Da nimajo pojma kaj govorijo....
Huawei je v tem primeru veliko bolj prilagodljiv kot recimo Samsung, da ne govorimo o jabki. Zato tudi manjšam poraba baterije in nastavitve ostalih aplikacij. Ker pa večina tega ne zna nastavit pa potem pljuvajo čez edoločeno znamko.
Trenutno ima doma sin S10+ tako da lahko veliko stvari govorim iz dejanskih izkušenj, jaz pa se še odločam ali bom vzel S10+ ali P30pro. Tako da nisem še na nobeni strani. S10+ mi je vrhunska naprava, do tega trenutka najboljši, kako pa se bo izkazal P30pro pa ne bom pametoval ker ga še nisem preizkusil. Nisem pa tak da bi na podlagi nekih youtube posnetkov pametoval in govoril da je boljši kot S10+
Vsakemu svoje kar mu paše.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Si ga uporabljal z androidom 9? To je najnovejši feature zdaj par dni po posodobitvi, prej je koledar delal normalno. Je pa tudi prej zelo rad ubijal procese in ni hudo rad upošteval nastavitve naj jih ne ubija. Dropbox je lep primer.