Samsung S10

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Ja, zvočniki v zaslonu oz. pod zaslonom so že zunaj, ampak tukaj je bilo največ "kregarije" na temo kamere, tega pa nima še nobeden.
Zvočniki v zaslonu oz. pod zaslonom pa so letos prišli ven in tudi Samsung ga bo prej ali slej predstavil, saj je to en izmed njihovih ciljev, predstavljenih na njihovi konferenci par mesecev nazaj.

Zvočniki so old news, bolj se gre za kamero/e pod zaslonom.

Lahko pa nehamo trend selfijev pa je problem s kamero rešen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Ta bo težka. Za nekatere bi bilo po mojem lažje nehat jest kot pa prenehanje s selfiji. :)
In tisti, ki ste kupili S10ke, kako po malo daljši uporabi. Plusi, minusi.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ah, pa tako povej...pa sej se sam našobiš, pa si 100x lepši in uspe iz zadnje strani brez gledat ze prvič :evil:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
In? Strokovnjaki? A vas ni nekaj reklo da boste pocakali na P30/P30 Pro in se potem odločili kaj boste nabavili? Torej? :)
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Se pravi v crap budget telefon bodo dali boljši zaslon brez luknje? Only at Samsung.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kako kr cena? Če pa je nekdo v sosednji temi trdil da je poceni? Mater... na tem forumu res moraš iti vsako izjavo posebej preveriti :) Drži, drag je kot svinja pa še grd je.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Ma kar se lepote tiče je osebna preferenca. Meni osebno ni grd. Res bi reku, da samsung lepše zgleda. Samo ni pa to deal breaker. Ceno so pa kr navili ja v zadnjih treh letih. So kar 1:1 s Samsungom. Zdaj a je upravičeno ali ne ne bom razglabljal. Moram zdaj še malo videti primerjavo slik in videa, ker je to pri meni eden pomembnejših faktorjev pri nakupu.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kar se tiče slik in videjev, roko na srce, vse to od paradnih konjev je za telefon vrhunsko, če pa hočeš kaj resnega naredit za neke spomine pa žal potrebuješ še vedno ločen fotoaparat. Tako da tiste 4% boljša ali slabša slika res ni neka referenca pri telefonu, vsaj zame ne. Če pa si obseden z slikanjem in objavljanjem (pač še ena motnja pri človeku) pa verjamem da je to pomembno. Bolj mi je pomemben kvaliteten ekran, dobra baterija, kvalitetni zvočniki ter premium občutek. Je pa res postal drag ja...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Komotar vse videje naredi in uredi s telefonom in to ze od zacetka, od kar snema, ce se ne motim
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Kar se tiče slik in videjev, roko na srce, vse to od paradnih konjev je za telefon vrhunsko, če pa hočeš kaj resnega naredit za neke spomine pa žal potrebuješ še vedno ločen fotoaparat. Tako da tiste 4% boljša ali slabša slika res ni neka referenca pri telefonu, vsaj zame ne. Če pa si obseden z slikanjem in objavljanjem (pač še ena motnja pri človeku) pa verjamem da je to pomembno. Bolj mi je pomemben kvaliteten ekran, dobra baterija, kvalitetni zvočniki ter premium občutek. Je pa res postal drag ja...

Vidiš zato smo pa različni. Objavljam nič ali skoraj nič. Rabim pa za službo (praktično ne uporabljam drugega) slike za poročila, tudi za domače slike je 90% ok. Za ostali pa je treba kaj drugega ja. Prav mi pride tudi možnost počasnega posnetka. Slike v slabih pogojih tudi. Recimo meni baterija ne pomeni veliko, ker je pri hitrem polnenju v zelo kratkem času polna. Poleg tega pa tudi kar zdrži neglede na uporabo. Zvočniki mi tudi niso neka prioriteta. Premium občutek pa tudi ni kej posebno, ker ima povečini vsak telefon v takem ali drugačem ovitku. Če pa je važno kaj je na mizi je pa tudi to neke vrste motnja. :evil:
Za večino drugih stvari pa so ok tudi cenejši telefoni.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Moral se boš odločit, kaj ti največ pomeni. P30 (Pro) dela bistveno boljše slike v temi, kot S10. Pri normalnih pogojih sta zelo tesno skupaj. Kar se videa tiče, sploh če uporabljaš počasne posnetke, je v precejšni prednosti S10, ki zmore 2160p z 60fps (P30 - 30 fps), 1080p z kar 240 fps (P30 60fps), pri 720p pa sta si enaka z 960 fps.
Izgled je subjektiven (hole punch vs. notch), strojno sta zelo blizu. Sama resolucija zaslona je pri S10 precej višja kot pri P30...

P30 (Pro) in S10 (+) sta trenutno top telefona. Vsak ima svoje paradne konje, uparbnik pa se odloči, kaj mu je bolj pomembno. Huawei že dolgo ni več "poceni kitajc" in bi lahko rekli da so Huawei, Samsung in Apple "holly trinity" - tako po zmogljivostih kot po ceni.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Mater me ze skoraj malo mika, da bi zapustil apple, vendar nisem nek “hud” fotograf, zato sem v dilemi!?

Moj zadnji android je bil S2 samsung.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
S2 je bil tak zanič, da se mi je samsung tako zameril, da ga od takrat nisem več imel. Ampak od takrat je preteklo mnogo vode in S10 je prvi ki bi ga celo kupil, ker nima več touchwiza. Ampak me huawei nekak bolj pritegne.
Android iz 2011 pa nima več nič skupnega z aktualnim.
Hud fotograf pa ni noben s telefonom, ker so zato fotoaparati. Vseeno pa vsi radi pogledamo lepo sliko narejeno z telefonom.