Samsung S10

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Saj odklene tudi v temi ker te dejansko screen osvetli, rabi pa kakšne pol sekunde dlje. Takrat pač raje prst gor dam in je to to.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Malo potestiral ta fingerprint. Sicer je original folija še gori ampak se mi zdi da stvar ne deluje najboljše. Ko testiram in zaporedoma odklenem in zaklenem 20x stvar dela odlicno, skoraj nikoli ne zataji, ko pa telefon pustim kaksno urco na standbyu in ga potem s prve primem v roke in ga poskusim odkleniti pa skoraj ni variante, niti v prvo niti v drugo (ali se ne ujema ali pa teži naj bolj pritisnem čeprav ne pritiskam rahlo), dokler ga zopet 1x ne odklenes in potem veselo odklepa dalje. Če pa slučajno prej delaš kaj v vodi pa se mi zdi da je tudi problem. Npr. takoj po tuširanju s toplo vodo če si obrišem roke je težava. Sem pa palec poskeniral 3x iz vseh razlicnih pozicij tako da ko je v "šunku' odklepa na vse pozicije torej ni v tem problem. Poskusim v kratkem odstraniti folijo + kak fix pa bo morda res to to.
Pomoje bodo to z updatom rešili.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Haloski pepek, morda se vedno ne ves, ampak ni ti treba vedno znova in znova odklepat zaslona za vpogled stanja sporocil itd. Kot ze vsi tukaj omenjajo, si vklopi AOD, to je Always On Display in cisto vsaka informacija se ti bo pojavila na ugasnjenem zaslonu. Jaz od te funkcije naprej ne uporabljam vec led notification
Nedaj ti bože da se vsaka info pojavi na zaslonu:)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Gamero, sej lahko izbiras, katere aplikacije ti vrzejo info na zaslon, katere pa ne.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.822
638
113
Kolk je lahko prevarat ta face recognition mislim, da to sploh ni opcija da bi imel vklopljeno, če bi že imel telefon.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Baba doma tega ne ve, ne bodi no otrok... sicer pa kdo od nas ima gori neke tajne občutljive podatke? :rolleyes: meni se bolj gre da mi ne dela inventure po raznih viberjih ter fejsbukih ko se npr. tusiram...:D
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Tisti ki ste že mel v roki S10+. Kakšna je razlika med S10+ in S9+? oz. Kolk razlik je da bi si nekdo odločil za menjavo na S10+?!?

Hvala za odgovore ;)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Videl že večkrat. Kakor ti praviš:);)

No, še za vse Youtube ljubitelje, sem preizkusil in se slikal s telefonom, prav tako sem sliko naložil na tablico ter poskusil skenirati z S10. Ni teorije da prideš not pa da se ubiješ, ni mi uspelo niti enkrat.

Prav tako sem poskusil enako zgodbo kot mojster na YouTubu torej posnel sem HD video kjer sem ene pol minute počasi obračal glavo iz vseh položajev, poskusil dati na tablico, poskusil dati na telefon, nimaš opcije da odklene.

Po drugi strani pa facedetection nekaj sekund deluje, potem pa prekine tako da nimaš nekega hudega maneverskega prostora telefon približevat sem in tja, gor in dol.

Toliko o tem da ga nekdo na brzino "hackne" vmes ko greš na WC.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.792
113
kod Džej-Zija
Na pocophonu dela odklop fenomenalno, tako obrazni kot prstni odtis. Obrazni v popolni temi, vklopi se ir lučka. Odtis pa tudi prebere kljub zelo debelemu ovitku iz prve, tudi iz različnih kotov. Pa imam tri prste shranjene, na vseh enako dobro dela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in urby20

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ne more se Samsung s Huawei/Xiaomi skenerji. Huawei je imel ze kdaj razvito tole u nulo, ostali samo capljajo za njim.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero