Samsung S10

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.598
113
Ni auto, prestavil na night mode. V tem načinu moraš držat tel pri miru 4 sekunde, da naredi sw čarovnijo s svetlobo. Za premikajoče se predmete je to neuporabno
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Pa saj jaz npr. sem pred leti tudi z S7 ponoči naredil zelo solidno sliko v temi, sem pa se moral nadrkati in namučiti s temi zaslonkami, vem pa da je bilo potrebno držati telefon pri miru vsaj 10 sekund, brez mikro tresljaja. Sem ga odložil na eno klopco.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Pa saj jaz npr. sem pred leti tudi z S7 ponoči naredil zelo solidno sliko v temi, sem pa se moral nadrkati in namučiti s temi zaslonkami, vem pa da je bilo potrebno držati telefon pri miru vsaj 10 sekund, brez mikro tresljaja. Sem ga odložil na eno klopco.


Ni primerjave. Imam Mate 20 pro in za nočni način ni potrebe po kakšnem stativu, to kar pišeš ti sem delal tudi sam le s stativom pa še timer za začetek slikanja sem nastavil, ker že ob pritisku premakneš telefon.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Verjamem da ni primerjave, hočem pač povedati da je z muko tudi S7 naredil solidno sliko ponoči.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Drži, edino dobra stvar je ta, da mi na kraj pameti ne pride da bi s temi polizdelki od fotoaparatov delal slike ponoči. Kar se tiče nočnih slik je tukaj pač govora o slabih in o slabših nočnih slikah. Noben ta fotoaparat pa ne dela ponoči vrhunski slik. Čez dan so mi pa slike iz videa kar lepše od Pixla. Kaj Pixel je KAO referenca za GSM fotoaparat? A ni kak Huawei boljši od Pixla?
Huawei p20 Pro in Mate 20 pro pomoje naredita lepše slike v slabših pogojih. Podnevi se moraš pa namučit da opaziš razliko:)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Tudi sam sem ga razpakiral včerja (S10). Zaenkrat ponudil več, kot sem pričakoval. One UI vmesnik je kvantni skok naprej, kamera top, prsni odtis kljub (original) nameščenemu screen protectorju deluje brezhibno in hitro. Hole punch postane po par minutah nezaznaven in absolutno nemoteč. LED notification ne pogrešam, vklopljen je AOD in Edge lighting...

Zaenkrat navdušen...
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Haloski pepek, morda se vedno ne ves, ampak ni ti treba vedno znova in znova odklepat zaslona za vpogled stanja sporocil itd. Kot ze vsi tukaj omenjajo, si vklopi AOD, to je Always On Display in cisto vsaka informacija se ti bo pojavila na ugasnjenem zaslonu. Jaz od te funkcije naprej ne uporabljam vec led notification
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Malo potestiral ta fingerprint. Sicer je original folija še gori ampak se mi zdi da stvar ne deluje najboljše. Ko testiram in zaporedoma odklenem in zaklenem 20x stvar dela odlicno, skoraj nikoli ne zataji, ko pa telefon pustim kaksno urco na standbyu in ga potem s prve primem v roke in ga poskusim odkleniti pa skoraj ni variante, niti v prvo niti v drugo (ali se ne ujema ali pa teži naj bolj pritisnem čeprav ne pritiskam rahlo), dokler ga zopet 1x ne odklenes in potem veselo odklepa dalje. Če pa slučajno prej delaš kaj v vodi pa se mi zdi da je tudi problem. Npr. takoj po tuširanju s toplo vodo če si obrišem roke je težava. Sem pa palec poskeniral 3x iz vseh razlicnih pozicij tako da ko je v "šunku' odklepa na vse pozicije torej ni v tem problem. Poskusim v kratkem odstraniti folijo + kak fix pa bo morda res to to.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Ne vem, nisem še SIM kartic prestavil, racunam da bom jutri to uredil tako da javim kako bo v real life ob uporabi..
 
2. okt 2007
3.597
2.037
113
z folijo mi je fingerprint delal 10%, sedaj, ko se original folijo odstranil pa 98%, mogoče zataji, ko imam moker prst...
Prej tudi nastavitev za povečano občutljivost zaslona ni pomagala.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Preizkusim. Čeprav imam zdaj nastavljeno odklepanje na obraz in deluje bliskovito hitro, zraven pa imam še vklopljen fingerprint za v popolnoma trdi temi. Čeprav tudi v temi deluje na obraz, edino fino je če imaš na lockscreenu bolj svetelo ozadje da ti osvetli obraz.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, za tako ceno bi lahko vgradili IR diodo, ki bi v popolni 100% temi odklenil na obraz tako, kot ima recimo to reseno skoraj 3x cenejsi Xiaomi Mi8. Sram jih bilo...
Pa novi tempered glass bodo morali imeti luknjo, kjer je fingerprint. Me zanima, ce bo res kaka firma to naredila.