RTV Prispevek

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
KSZ

1-dsc3969.jpg
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
A sedaj, ko je Furlanova Ula začela z nedeljsko popoldansko NPU, pa ne boste menda odpovedali naročnino in prenehali gledati TVSLO.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.958
3.250
113
Citat:
Jani Pavec: Ojojojjjj...ravnokar so bili pri meni doma ekipa RTV SLO, ker so snemali intervju z menoj za nek dokumentarec o slovenski glasbi....jao meni....8 oseb je prišlo, da so posneli neko izjavo...sej to ni res:

- novinar (Miha Šalehar)
- režiser
- snemalec
- lučkar (ki je postavil celo eno luč)
- tonski mojster (ki mi je pripel mikrofon na srajco)
- asistent kamere (ki je celo snemalcu postavil stojalo)
- maskerka
- voznik kombija (da so ga drugi lahko zvrnili glažek domačega)

Joj RTV SLOVENIJA, kam gre ves denar!!!

Vse to bi z lahkoto opravili trije ljudje!!!
Jani Pavec na družbenem omrežju Facebook o učinkovitosti ekipe RTV. 10. september 2014.

vir: PortalPlus

cheer.gif


(ugibam da glasbenik za spremljavo ni šel v kombi ker je samo za 8 oseb pa, ker bi moral še klavir s sabo vzet)
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
"Kulturnike" celo znotraj hiše zafrkavajo, da rabijo avtobus, kadar grejo snemati na teren.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Pa Miha ima tolk povedat čez vse. Naj mu en na njegov profil to napiše. Banda.
 

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Jani Pavec: Ojojojjjj...ravnokar so bili pri meni doma ekipa RTV SLO, ker so snemali intervju z menoj za nek dokumentarec o slovenski glasbi....jao meni....8 oseb je prišlo, da so posneli neko izjavo...sej to ni res:

- novinar (Miha Šalehar)
- režiser
- snemalec
- lučkar (ki je postavil celo eno luč)
- tonski mojster (ki mi je pripel mikrofon na srajco)
- asistent kamere (ki je celo snemalcu postavil stojalo)
- maskerka
- voznik kombija (da so ga drugi lahko zvrnili glažek domačega)

Joj RTV SLOVENIJA, kam gre ves denar!!!

Vse to bi z lahkoto opravili trije ljudje!!!
Jani Pavec na družbenem omrežju Facebook o učinkovitosti ekipe RTV. 10. september 2014.

vir: PortalPlus

cheer.gif


(ugibam da glasbenik za spremljavo ni šel v kombi ker je samo za 8 oseb pa, ker bi moral še klavir s sabo vzet)

Bo kar taprava številka. So snemali že tudi pri nas v pisarni in kjer je pisarna bolj majhna, jih je večina počakala na dvorišču. Samega posnetka pa so potem pokazali niti ne 10 s. Na POPU pa so bolj racionalni, običajno prideta samo dva: novinar in snemalec.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.958
3.250
113
Danes začne RTV Slovenija z novim logotipom Dnevnika...
aplauz.gif


http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti/foto-dnevnik-nocoj-z-novo-podobo/372875

Zgoraj nov logotip TV Dnenvnika... spodaj prejšnji logotip HTV... in afera povezana z njim:

149xrgp.jpg


(ne, ne, 100% ne gre za plagiat... gre samo za trende v TV dnenvikov po razvitem svetu... tako kot npr. Mariov ples z zvezdami ni bil plagiat bolj znanega tujega plesa z zvezdami ampak je samo sledil svetovnim smernicam)
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.984
113
EU
Danes dobil modro kuverto s povratnico od RTV-ja, da so od distributerja elektrike dobili podatek o odjemnem mestu. Priložen je obrazec za prijavo TV-ja..in polno groženj kaj se mi bo zgodilo, če tega ne storim.
stupid-1.gif

Ehm.. prispevek plačujem neprekinjeno že dvajset let. Odkod podatek o novem odjemnem mestu, če sem na tem naslovu že deset let. Odjemno mest je celi čas nespremenjeno. Vmes sem odšel na Gen-i, vendar to ni novo odjemno mesto.
confused-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.929
1.094
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik EkoKaprica pravi:
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Jani Pavec: Ojojojjjj...ravnokar so bili pri meni doma ekipa RTV SLO, ker so snemali intervju z menoj za nek dokumentarec o slovenski glasbi....jao meni....8 oseb je prišlo, da so posneli neko izjavo...sej to ni res:

- novinar (Miha Šalehar)
- režiser
- snemalec
- lučkar (ki je postavil celo eno luč)
- tonski mojster (ki mi je pripel mikrofon na srajco)
- asistent kamere (ki je celo snemalcu postavil stojalo)
- maskerka
- voznik kombija (da so ga drugi lahko zvrnili glažek domačega)

Joj RTV SLOVENIJA, kam gre ves denar!!!

Vse to bi z lahkoto opravili trije ljudje!!!
Jani Pavec na družbenem omrežju Facebook o učinkovitosti ekipe RTV. 10. september 2014.

vir: PortalPlus

cheer.gif


(ugibam da glasbenik za spremljavo ni šel v kombi ker je samo za 8 oseb pa, ker bi moral še klavir s sabo vzet)

Bo kar taprava številka. So snemali že tudi pri nas v pisarni in kjer je pisarna bolj majhna, jih je večina počakala na dvorišču. Samega posnetka pa so potem pokazali niti ne 10 s. Na POPU pa so bolj racionalni, običajno prideta samo dva: novinar in snemalec.

Za news ponavadi ne. Ponavadi novinar, snemalec, asistent (ki skrbi za ton, luč ipd). Doslej jih pri meni še nikoli ni bilo več.
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Danes dobil modro kuverto s povratnico od RTV-ja, da so od distributerja elektrike dobili podatek o odjemnem mestu. Priložen je obrazec za prijavo TV-ja..in polno groženj kaj se mi bo zgodilo, če tega ne storim.
stupid-1.gif

Ehm.. prispevek plačujem neprekinjeno že dvajset let. Odkod podatek o novem odjemnem mestu, če sem na tem naslovu že deset let. Odjemno mest je celi čas nespremenjeno. Vmes sem odšel na Gen-i, vendar to ni novo odjemno mesto.
confused-1.gif

Pred dobrimo desetimi leti sem tudi jaz dobil dve položnici za RTV prispevek. Ko sem jih klical so povedali, da imam novo odjemno mesto. Takrat sem začel graditi zidanico in sem na parceli pač potreboval električni prikjuček. Nič ni pomagala izjava, da plačujem položnice na naslovu, kjer sem prijavljen, da na parceli ne morem še gledati TV-ja. "Prijazna" gospa, ki sploh ni imela pojma zakaj opravlja službo za reklamacije računov, mi je rekla, na odjavim TV spejemnik na novem odjemnem mestu. Zadeva se vlekla dva meseca, ker prvič nisem pravilno formuliral odjavo. In na koncu moral plačati še opomin za tisti mesec naplačila. Ko sem poslušal, kaj vse mi trobezla po telefonu, kakšne pravice imajo oni RTV, jaz ubogi, pa moram vse to plačevati se bil šokiran.. Stvar sem rešil, da sem plačal tisi opomin, sedaj imam mir. Pa zame na TV-ju ni več SLO programa.
Malo sem dolgovezil. Samo v nasvet . Reši stvar. Oni ne pozabijo.
Pa veliko sreče.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Kolegica je na obrazec obkljukala da je zadeva-hiša še kao v gradnji, ostala je še celo neka kabelska od prej -ker ni bila fizično odklopljena. Ne plačuje ne kabelske ne RTVja že 6 let vsaj. Noben je še ni našel. Lep prihranek na letni ravni.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Poveš da je vikend in da že plačuješ na svojem naslovu. Case closed. Oče je tako plačeval samo na enem naslovu, sedaj gre isto dalje za brata...