Romi zmagovalci na Emi?

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Tokrat me Mario ni iritiral. Se čuti, da je bil to njegov zadnji veliki TV projekt za nekaj časa in se je temu primerno sprostil pred kamero. Vsekakor je boljši od ostalih biserov nacionalke. OK, Bernarda Žarn je pozirivno presenetila, dosti bolje kot Hrobatova v soboto. Vodenje EME ni isto kot napovedovanje pri žrebanju lota....
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.406
972
113
Obišči stran
Pa [censored] no... zdej primerjaš balkansko glasbo s to, ki sta jo ta dva Roma izvajala? Potem v ta razred pade tudi Saška Lendero, ki je z mandolino strašila pred leti, ker je bilo pač moderno, ker je una Romunka zmagala... .mogoče je bil v tem komadu malce drugačen pridih, kar pa ne pomeni nujno slabo. Definitivno boljša zasnova komada kot "šubidudaaaaa a a a" komad od Rebeke. Sicer k sm jih vidu nahitro sm si tud jst mislu kaj sta to dva ena pacienta, pol k pa komad slišš pa dejansko izstopa po kvaliteti v letošnji konkurenci.


Ne, ne primerjam Cece z Lango, pa vseeno. Imamo dosti kvalitetne glasbe brez pridiha "tujine" in to se da poslušat. Ne tlačim pa v ta koš raznih misic in wannabe Kumerjev,... Pa če si že začel s šubi du waaaaaaaaaaa, si slišal Šulerjevo? To ti pa je šubiduwaaaaaaaaaaaaaaaaa wa waaaaaaaaa
evil.gif


Pa če smo že čist realni. Tudi komad Lange je meni zvenel tako zelo znan, samo ne vem, kam bi ga dal. Pa sem ga danes slišal prvič.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Saj je že vse slišano. To je pop, bolj plebejske vrste. Ponavljanje starih vzorcev pa je čisto OK, saj je na mestu zaradi zbujanja asociacij na že slišano. Mi bomo seveda zmagovalno pesem nekaj časa poslušali non stop. Gledalec evrosonga pa jo bo slišal enkrat ali največ dvakrat (na zmago ne moremo računati). Takrat mu mora klikniti in ostati v spominu. Nekaj vizuelno, nekaj iz same glasbe. Ne delajmo znanosti iz Evrosonga ker to nikoli ni bil.

Rebeka je zadevo speljala zelo prefrigano. Glasba spominja na skupino Karma, kar je glede na avtorja glasbe povsem razumljivo. To bo všeč Hrvatom (plus spot v CRO jeziku, njihov igralec itd). Karma je v popasti sferi nekaj bolj uspešnega v zadnjih letih, tudi drugje v vzhodni Evropi. Recept ni slab.
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
A ni to fajn? Komad je kvaliteten, folku gre v ušesa, pa ne vejo od kje
grin1.gif


Bl jeba je, če takoj drug dan vsi vejo od kje je kopiral... domen.kumer.do.portoroza.press
grin1.gif
 

Stric

Slojoomla boss
21. jul 2007
143
14
18
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Tokrat me Mario ni iritiral. Se čuti, da je bil to njegov zadnji veliki TV projekt za nekaj časa in se je temu primerno sprostil pred kamero. Vsekakor je boljši od ostalih biserov nacionalke. OK, Bernarda Žarn je pozirivno presenetila, dosti bolje kot Hrobatova v soboto. Vodenje EME ni isto kot napovedovanje pri žrebanju lota....

Meni je bila pa tista Loto-girl nekaj najboljšega na letošnji Emi.
Sicer bi pa jaz poslal v BG Manco Špik. Zmagali itak ne bomo nikoli, pa bodimo vsaj najlepši.
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Zdej lahko pričakujemo, da nas bo EU že spet označla za nestrpneže, ki niso izbrali romske manjšine.
zmaga.gif
 

smidge

Pripravnik
2. avg 2007
168
0
16
ok kje je fora da sta roma vsec tolikim?? kot gledam po forumih bi vsi zdej raje njih vidli kot rebeko d. na 1. mestu.

res mi ni jasno kaj je tako dobrega v njunem komadu. da ne govorimo o tistem gladiatorskem salutiranju in "brenkanju" iz kontrabasa dol
smile-1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Cigane bi morali poslati pred tremi-štirimi leti, transvestita pred 10 leti (to velja tako za Dremljevo kot za Špikovo - za katero se zdi da bi namesto petja lahko igrala košarko) ... se zgodi, vedno zamujamo.

Je pa zanimivo, da so v zadnjih nekaj letih izpeti balkansko-romski ritmi, kot je videti še vedno popularni... pa sem bil že veselo prepričan da se je njihovo 'domovanje' bolj ali manj zreduciralo na Auerja, Net TV, TV Papriko in prireditve v organizaciji Zorana Jankoviæa.
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Raje Dremelj kot pa Cigani. Naše popevke so pa itak vedno katastrofalne.

Sicer pa bi bilo za letos boljše če bi Toše Proeskega izkopali iz groba, ga podprli z eno metlo da bi izgledalo kot da stoji in bi potem v ozadju zaigrali "Moja".
evil.gif

Zagotovo bi zmagali!
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Sicer pa bi bilo za letos boljše če bi Toše Proeskega izkopali iz groba, ga podprli z eno metlo da bi izgledalo kot da stoji in bi potem v ozadju zaigrali "Moja".
evil.gif

Zagotovo bi zmagali!

Humor ti je slabša stran.
crazy1.gif
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
res zalostno, da so romi dobili tolk glasov.....se bo treba naslednjo leto aktivirat,....ker romov je vedno več, pa vsak ma 3 mobitele, potem pa za glasovanje porabijo celo denarno podporo
cheer.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Men sta pa cigota tolk nagravžn fušala da nism sploh mogu verjet... Čist prav da je Rebeka... noekdopačmorabitzadnji.ane?
wink-1.gif