Romi zmagovalci na Emi?

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Jez bi stavil na to, da ima glasovalni sistem neke omejitve, izgleda max 10 klicev na sekundo na posamično številko in je zmagal tisti, ki mu je bolj uspelo zafilati vse možne klice v 600 sekundah.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Škoda za Cigote!!!
cry12bpy.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Naj se cigančki navadijo, da MORA zmagati kleno slovensko dekle.
write.gif


Bi pa glasovali za nas:

Romuni
Bolgari
Turki
Srbi
Bosanci
Hrvati
pa še kdo.

Ziher bi bili 3.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Mene je sram, da bo našo državo zastopala ena zafnana bivša misica (btw. sploh ne vem, kako je bila lahko misica
bonk.gif
) brez posluha.
Kura in z njo vseh tistih skoraj 60.000 glasovalcev. tukaj bi moral biti smajli ki bruha
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Mene je sram, da bo našo državo zastopala ena zafnana bivša misica (btw. sploh ne vem, kako je bila lahko misica
bonk.gif
) brez posluha.
Kura in z njo vseh tistih skoraj 60.000 glasovalcev. tukaj bi moral biti smajli ki bruha

Sram me glih ni a vsekakor je slabša izbira.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Ma v redu je za tisti prvi in edini vtis, ki ga ima izvajalec možnost doseči na Eurosongu. Raje Rebeka kot Romi. Tista dva pevca me full spominjata na Saša Pečeta. Zame je že to dovolj...
Bi pa bilo nadvse zabavno, če bi res zmagali.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik zmiguc pravi:
Ma kaj bi rajš cigote da nas predstavljajo v svetu.....

Ja maš prav.... a si nismo že dovolj sramote naredili s Sestrami, zdej bi pa vi radi še komajslovenskogovoreče cigane poslali tja? Jaz sem imel vtis da se ta jug zmeraj bolj seli na naše ozemlje (kar se tiče naglaska) in potem naj nas pa še zastopajo.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik zmiguc pravi:
Ma kaj bi rajš cigote da nas predstavljajo v svetu.....





boljs res da cigoti kot ta kura brez posluh, saj cigoti so vsi "glazbeniki", pa se zadnje leto je bilo v njihovem znamenju
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Pa ne mormo dat ciganov na Evrosong, da bi zastopal slovenijo!! So se pa ciganje dobr organiziral pr glasovanju... mislim da so jim pregorel telefoni.

V bistvu smo zmagal (ampak za las), čeprov v prvem krogu nism dal glasov Rebeki. Sem ji dal pa zato v drugem, ker je boljš, da Slovenijo zastopa Rebeka kot Langa in civili.