Revolut bančni račun

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.472
5.478
113
V mislih imam en zastonj račun, kar je kolikor vem možno zaenkrat samo v tujini.

Imam pa androida, tako da vsaj tej zahtevi lahko ugodim.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.472
5.478
113
Eh, vidim, da je zahteva google pay, kar pa je na splosno problem, če sem prav seznanjena. Verjetno bom prej na unicreditu to dočakala, kot na googlu.

Jest
Kako? Imam n26.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Eh, vidim, da je zahteva google pay, kar pa je na splosno problem, če sem prav seznanjena. Verjetno bom prej na unicreditu to dočakala, kot na googlu.

Jest
Kako? Imam n26.

Sem probal sedajle in gre tudi N26 na Google Pay ...

Screenshot_20190407_212713_com.google.android.apps.walletnfcrel-20190407-212807.jpg


Mora pa biti kartica poslana na nemski naslov... ker potem dobi nemski BIN ... Vec o tem sem ze pisal na drugem forumu, pa da se ne ponavljam, kar link >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=517695#517695 ... Debata je sicer o Apple Pay... vendar sem sedaj probal isto kartico tudi dodati na Androidu na Google Pay in jo je sprejelo ...

Tukaj so pa navodila, kako narociti novo kartico na nemski naslov >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=517162#517162 ...

Kako se namesti Google Pay pa je ze opisano tukaj >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=517162#517162
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Tudi z Revolutom se da na tak način dodati kartico v GPay, pa še brezplačno je. Zamenjaš naslov, ustvariš novo virtualno kartico in je to to. +Revolut lahko dodaš v Garmin Pay, če imaš slučajno takšno uro, ti še telefona ne bo potrebno s sabo vlečti.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tudi z Revolutom se da na tak način dodati kartico v GPay, pa še brezplačno je. Zamenjaš naslov, ustvariš novo virtualno kartico in je to to. +Revolut lahko dodaš v Garmin Pay, če imaš slučajno takšno uro, ti še telefona ne bo potrebno s sabo vlečti.


Z Revolutom je se lazje... vsaj tistim, ki imamo se od prej MasterCard kartico deluje brez tega, da bi narocil novo kartico na nemski naslov :) ... Imam to ze od prej dodano v Google Pay ...Kasneje so zaceli posiljati VISA kartice... s temi pa menda ne deluje ...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Tudi jaz še imam staro, sem pa pisal za nove uporabnike, ki privzeto dobijo VISO. Preverjeno deluje, da zamenjaš naslov, kreiraš novo virtualno kartico (ena dodatna virtualna kartica je zastonj) in ker je naslov v DE dobiš mastercard, ki deluje z GPay.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.472
5.478
113
Ne znam spremeniti regije na googlu, pa da se na glavo postavim. V računih ne morem izbirati države. Skrila sem se za nemški vpn. Nekako sem prišla do tega, da lahko v profilu dodam še eno državo, ampak tam moram potem vpisati nemško adreso, ki je nimam. Pa 1 leto potem ne smem spreminjati... Kdaj to za seboj potegne, če imam kake naročnine in kupljene aplikacije na slovenskem profilu.

Moram spremeniti regijo samo zato, da se mi aplikacija v trgovini pokaže, ali moram dejansko ob dodajanju n26 se predstaviti, kot da sem "nemška"?

Nova kartica pa je že na poti...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ne znam spremeniti regije na googlu, pa da se na glavo postavim. V računih ne morem izbirati države. Skrila sem se za nemški vpn. Nekako sem prišla do tega, da lahko v profilu dodam še eno državo, ampak tam moram potem vpisati nemško adreso, ki je nimam. Pa 1 leto potem ne smem spreminjati... Kdaj to za seboj potegne, če imam kake naročnine in kupljene aplikacije na slovenskem profilu.

Moram spremeniti regijo samo zato, da se mi aplikacija v trgovini pokaže, ali moram dejansko ob dodajanju n26 se predstaviti, kot da sem "nemška"?

Nova kartica pa je že na poti...

Zakaj spreminjati regijo na androidu? Google Pay lahko namestis iz drugih neuradnih virov ... >> Tukaj je opisano kako ... >> https://www.alter.si/tema/google-pay.2667248/
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zadeva preko Cheaper and More ne deluje vec. Preverjeno. So sodelavci naredili po ustaljenem postopku in na nemski naslov dobili kartico z BIN za Slovenijo.

Na jabuk.si so eni pisali, da ne deluje... eden je celo pisal, da je kartico narocil na nemski naslov, dobil pa jo je na slovenskega ... Ampak nekdo drugi je pa pisal, da je narocil in dobil vseeno na nemski naslov z nemskim BIN-om ... pa je narocil kasneje, kot tisti, ki je pisal, da ne gre... Tako da ali vcasih pri komu naredijo napacno... ali pa je enostavno tisti, ki je pisal, nekaj naredil narobe :) ...