Revolut bančni račun

BlonG

Pripravnik
10. avg 2010
174
15
18
Pri Revolut deluje tudi Google Pay - vezano na sliko iz članka, kjer je označeno da AP in GP ne delujeta.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Meni je že drugič Google Pay kar izginil iz Samsung Galaxy S9-ke. :) Sem ga še 1x naložil in deluje. :) Verjetno zaradi kake nadgradnje sistema?
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Nisem še imel te težave, pa sem vmes nadgradil celoten Android. Ali imaš GPay instaliran ročno preko APKja ali preko Google Play-a? Jaz imam slednje tako, da tudi z nadgradnjami nimam težav.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni je že drugič Google Pay kar izginil iz Samsung Galaxy S9-ke. :) Sem ga še 1x naložil in deluje. :) Verjetno zaradi kake nadgradnje sistema?
Če imaš slovenski google play store, kjer ga uradno ni, potem zna izginit ob upgradeu OSa (se je zgodilo tudi meni na OP6). Lahko pa zamenjaš državo na storeu in ne bi smel več izginjat, samo potegne še kaj drugega zraven.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
We need you to verify your identity again
meni to ne dela, če kliknem na gumb v aplikacij
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
We need you to verify your identity again
meni to ne dela, če kliknem na gumb v aplikacij
Ob registraciji Revo racuna smo se ze morali prijaviti (os. dokument, avtoportret). Zakaj sedaj se enkrat? So prve prijavne podatke "zalozili". Mimogrede: vse kar smrdi po Inglezih in njihovem brexu je eno big sranje. V brit. parlamentu so glasovali ze 3krat za/proti Trezikinemu brexitu, sedaj nas gnjavi se Revo.
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Če bi prebral mail, katerega si dobil, bi točno vedel, zakaj se je potrebno na novo identificirati. Dopuščam pa možnost, da ti angleščina dela težave zato na kratko po slovensko.

Selili se bodo iz UK bančne licence na Evropsko (zaradi nemotenega poslovanja v primeru da UK izstopi iz unije brez dogovora). Evropska licenca ne priznava vozniških dovoljenj in določenih osebnih izkaznic kot identifikacijski dokument. Zato se je potrebno ponovno identificirati. Po možnosti s potnim listom.

Česar ne razumem, zakaj nas, ki smo se že na začetku identificirali s potnim listom, ne pustijo pri miru. Edino kar lahko pomislim je, da gre za generični email, ki je bil poslan vsem uporabnikom, ne glede na vrsto identifikacije.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Če bi prebral mail, katerega si dobil, bi točno vedel, zakaj se je potrebno na novo identificirati. Dopuščam pa možnost, da ti angleščina dela težave zato na kratko po slovensko.

Selili se bodo iz UK bančne licence na Evropsko (zaradi nemotenega poslovanja v primeru da UK izstopi iz unije brez dogovora). Evropska licenca ne priznava vozniških dovoljenj in določenih osebnih izkaznic kot identifikacijski dokument. Zato se je potrebno ponovno identificirati. Po možnosti s potnim listom.

Česar ne razumem, zakaj nas, ki smo se že na začetku identificirali s potnim listom, ne pustijo pri miru. Edino kar lahko pomislim je, da gre za generični email, ki je bil poslan vsem uporabnikom, ne glede na vrsto identifikacije.
Drzi, da anglescina ni moj primarni tuj jezik, gugl tranlate mi je prevedel tocno tako kot si napisal. Vse mi je jasno, razen tega, da prijavo/registracijo se enkrat ponovimo. Hvala, Lp
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ko v Revolutu pritisnem Upload ID, se ne zgodi nič. Imam zadnjo verzijo Revoluta 5.40 z 29. marca. Bog jih nima rad, še bolj so zmešani kot brexit. :evil:
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Če bi prebral mail, katerega si dobil, bi točno vedel, zakaj se je potrebno na novo identificirati. Dopuščam pa možnost, da ti angleščina dela težave zato na kratko po slovensko.

Selili se bodo iz UK bančne licence na Evropsko (zaradi nemotenega poslovanja v primeru da UK izstopi iz unije brez dogovora). Evropska licenca ne priznava vozniških dovoljenj in določenih osebnih izkaznic kot identifikacijski dokument. Zato se je potrebno ponovno identificirati. Po možnosti s potnim listom.

Česar ne razumem, zakaj nas, ki smo se že na začetku identificirali s potnim listom, ne pustijo pri miru. Edino kar lahko pomislim je, da gre za generični email, ki je bil poslan vsem uporabnikom, ne glede na vrsto identifikacije.


Jaz sem pri registraciji dal osebno izkaznico in nisem dobil emaila, da moram zdaj ID dokument poslati. Se mi je pa zdela registracija za N26 bistveno bolj "resna", kot pa za Revolut.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni je v appu par dni nazaj napisalo, da identifikacija z vozniškim ni več ok, in da se lahko identificiram z osebno. BP pofotkal osebno in čez par ur dobil obvestilo, da je verifikacija uspešna.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
V kaksnem smislu? Ali se postopek registracije razlikuje?


Pri Revolutu sem slikal osebno z obeh strani in naredil selfie. To je to.

Pro N26 je pogovor v zivo. Te oni slikajo - prozijo kamero na tvojem telefonu, osebno moras obracat, da se vidi stevilka zelo jasno, celo povedo, kam moras dati prst na osebni, da se vse lepo vidi, potem moras crkovati email naslov, da vidijo, kako ti gre v anglescini...

Mislim, nic tezkega, je pa bistveno bolj "resno", kot Revolut.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Pri Revolutu sem slikal osebno z obeh strani in naredil selfie. To je to.

Pro N26 je pogovor v zivo. Te oni slikajo - prozijo kamero na tvojem telefonu, osebno moras obracat, da se vidi stevilka zelo jasno, celo povedo, kam moras dati prst na osebni, da se vse lepo vidi, potem moras crkovati email naslov, da vidijo, kako ti gre v anglescini...

Mislim, nic tezkega, je pa bistveno bolj "resno", kot Revolut.
Hvala. Lp
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.830
727
113
www.jernej.org
Pri Revolutu sem slikal osebno z obeh strani in naredil selfie. To je to.

Pro N26 je pogovor v zivo. Te oni slikajo - prozijo kamero na tvojem telefonu, osebno moras obracat, da se vidi stevilka zelo jasno, celo povedo, kam moras dati prst na osebni, da se vse lepo vidi, potem moras crkovati email naslov, da vidijo, kako ti gre v anglescini...

Mislim, nic tezkega, je pa bistveno bolj "resno", kot Revolut.
Jaz sem imel tudi pri Revolut videoklic identifikacijo. So pa kasneje spremenili (verjetno zaradi velikega navala ljudi).