Revolut bančni račun

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
Ne vem, kaj in zakaj pri vama ne gre, nekje kake nastavitve ne stimajo, ni posodobljeno, kaj jaz vem. Povem ti pa, da sem jaz danes topupala in ne upnjala. Potrdila sem pa preko nlbpaya in ne smsa.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne vem, kaj in zakaj pri vama ne gre, nekje kake nastavitve ne stimajo, ni posodobljeno, kaj jaz vem. Povem ti pa, da sem jaz danes topupala in ne upnjala. Potrdila sem pa preko nlbpaya in ne smsa.
Preko nlbpaya sem potrjeval vsaj zadnje tri mesece. Posodablja se mi pa vse avtomatsko. Potem mi je pa bančnica pač bluzila. :evil:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
Ne, rekla je nekaj, da te je na hitro odpravila. Kar je bilo pac treba. Danes sem jaz lepo potrdila preko nlbpaya, kot receno, obakrat vec, kot 30 evrov. Prvic ob 17:45, drugic ob 18:41.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
Ravnokar si topupala 10€, da sem sprobala. Je slo v drugem poskusu. Vmes sem ugasnila vpn in v ozadju odprla netstik, ne vem pa, a je to imelo kaki vpliv ali ne. Bolj expressvpn najbrz. Vcasih mi nagaja.

Sem se tok prenahecala in z netstikom in z nlbpayom svojcajt, da imam nekaj miru se v dobrem.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne, rekla je nekaj, da te je na hitro odpravila. Kar je bilo pac treba. Danes sem jaz lepo potrdila preko nlbpaya, kot receno, obakrat vec, kot 30 evrov. Prvic ob 17:45, drugic ob 18:41.
Sem spucal iz aplikacije data in cache, pa še vedno ponuja SMS potrditev. Ne vem, kaj naj še naredim. Sem pa naročil debetno MC, pa bom videl, če bo kaj boljše. Še dobro, da UPN nalog dela trenutno.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sam imam še staro, poteče prihodnji mesec. Ne vem pa, kaj mučkajo in čakajo z mastercard/visa debit, ker maestro kartice so out...

Saj lahko enostavno narocis novo... brezplacno... Jaz sem kar preko Klikina poslal vprasanje in sem cez kaksen teden dobil novo Mastercard ... Lani, takoj, ko so jih zaceli izdajati... Predvsem zaradi Curve in Apple Pay ...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.401
5.430
113
Jaz imam NLBPay od vikenda, kartico aktivirala konec prejsnjega tedna. Je MC. Ce ima kaj veze, kaka ij od kdaj kartica je...

Sparkasse pa morebiti probajte odstraniti in dodati preko spleta. Jaz sla od poncija do Pilata, da sem lahko topupala revolut z njo, ampak sedaj dela. Dodati sem jo morala pa preko spletne aplikacije. Enim pa tudi to ne pomaga. Revolut seveda pri tem ni v nobeno pomoc. Ce ti ne dela, ti pa pac ne...