Revolut bančni račun

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Jaz si kar iz Apple Paya top-upam direkt. Mi je najbolj enostavno. Le tega imam pa na N26 vezanega.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
zakaj zdaj revolut pošilja za zamenjavo kartic, pa lahko narošiš samo Viso ne pa Eurocarda ??
Get your replacement debit cards in app easily and completely free of charge
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
evo uredil
naročil viso potem pa chat na support in so mi spremenili v mastercard
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zakaj zahtevajo menjavo fizične MC kartice, ki naj bi bila veljavna še dve leti? Še nedavno tega so mi jo zamenjali s tako s slovenskim BIN. Sedaj mi ponujajo Viso. :evil:
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.074
1.473
113
39
Tile bodo začeli izgubljat stranke...stalno neke migracije in spremembe in ne vem kaj še.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.889
404
83
A je kaksen poseben razlog, da mora biti MasterCard? Ker Visa je namrec po svetu bolj razsirjena kartica…
edino kar sem jaz doživel do sedaj, da v zagrebu nisem mogel plačati burgerja z mastercardom. samo maestro in visa. Vem, velik problem:)) Odkar imam revolut, mislim, da sem samo enkrat menjal kartice. Itak je za đabe, tako, da me teh par klikov ne gane toliko.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
V večini primerov je vseeno ali imaš MC ali Visa, se pa včasih zgodi, da je fajn imet eno in drugo pri roki za backup.

Drugače dela Garmin Pay tako z MC kot Viso, je imel pa tudi kolega problem, da z določeno serijo njiho kartic nekaj časa ni delalo, pa so šele potem kasneje omogočili. Čist možno da tudi trenutno nekatere ne delujejo, ampak jaz imam trenutno dodano Viso BP.

Tisti, ki imamo Revolut že nekaj časa, smo vrjetno šli čez malo več sprememb, od tega, da je bila sprva samo mobilna denarnica, potem smo dobili litvanske IBANe, ki so jih kasneje zamenjali za UK, pa potem po brexitu spet na nove litvanske, s prehodom na Revolut bank pa spet tretji LT IBAN. Tu je edino nekaj dela s Fursom to prijavljat in odjavljat. Se je zamenjalo tudi nekaj različnih kartic ampak nič posebnga, vrjetno je še najbolj zmotilo tiste, ki so uporabljali Google Pay na starih UK BIN karticah, pa potem ni šlo, ali pa če so sedaj kljub uradni podpori dobili kartice, kjer Garmin Pay Ne deluje, pa bi moral. Morem sicer priznat, da Revoluta praktično ne uporabljam več, ga imam samo še za backup (Visa in MC dodani v Apple Pay in Garmin Pay, če druge kartice zatajijo), kakšno nakazilo v tujino in disposable kartice za kak trial ali sumljiv page :)
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.408
975
113
Obišči stran
V večini primerov je vseeno ali imaš MC ali Visa, se pa včasih zgodi, da je fajn imet eno in drugo pri roki za backup.

Drugače dela Garmin Pay tako z MC kot Viso, je imel pa tudi kolega problem, da z določeno serijo njiho kartic nekaj časa ni delalo, pa so šele potem kasneje omogočili. Čist možno da tudi trenutno nekatere ne delujejo, ampak jaz imam trenutno dodano Viso BP.

Tisti, ki imamo Revolut že nekaj časa, smo vrjetno šli čez malo več sprememb, od tega, da je bila sprva samo mobilna denarnica, potem smo dobili litvanske IBANe, ki so jih kasneje zamenjali za UK, pa potem po brexitu spet na nove litvanske, s prehodom na Revolut bank pa spet tretji LT IBAN. Tu je edino nekaj dela s Fursom to prijavljat in odjavljat. Se je zamenjalo tudi nekaj različnih kartic ampak nič posebnga, vrjetno je še najbolj zmotilo tiste, ki so uporabljali Google Pay na starih UK BIN karticah, pa potem ni šlo, ali pa če so sedaj kljub uradni podpori dobili kartice, kjer Garmin Pay Ne deluje, pa bi moral. Morem sicer priznat, da Revoluta praktično ne uporabljam več, ga imam samo še za backup (Visa in MC dodani v Apple Pay in Garmin Pay, če druge kartice zatajijo), kakšno nakazilo v tujino in disposable kartice za kak trial ali sumljiv page :)

recimo primer: 10% skonta na plačila z MC.
itaq imaš še virtualno Viso, pa si krit
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Top-up na Revolut preko NLB ne deluje, oz. deluje samo za zneske manjše od 30€, pa še to samo 3x zaporedoma. Problem je avtentikacija, ki noče ponuditi NLB Pay, temveč vztraja pri zastareli SMS avtentikaciji. Ker gre menda avtentikacija preko Bankarta, me zanima, če je problem top-upa tudi pri drugih bankah. Kot mi razlagajo pri NLB, naj bi bil za ta problem kriv Revolut.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.508
5.506
113
ni res. ravno danes sem topupala 2x1000€ z NLB na Revolut in potrdila preko nlbpaya