Revolucionaren sistem odpiranja vrat

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
http://www.rtvslo.si/zabava/mo...&c_id=35273

Nora zadeva
shocked-1.gif
Mislite, da se bo to prijelo?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.428
9.171
113
dobra ideja, ki pa lahk zazivi cez x let, hitro zaogtovo ne, ce ne druga zaradi stroskov...izdelave.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Varnost je super ob bočnem trku...

Sam odpiranje vrat ob nesreči je pa....
ne-ne-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Po moje če bi obdržali B stebriček bi bila varnost ob bočnem trku enaka. Sem pa presenečen, da se odprejo in zaprejo tak hitro.

Glede stroškov pa mislim, da bi v visokem razredu bil marsikdo pripravljen doplačat za to.
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Zgleda zelo zanimivo, ampak jaz vidim en problem. Že zdaj, če se sredi kakšnega hudega dežja ali snežnega meteža spravljaš iz avtomobila moraš to narediti čim hitreje ter s kolikor se da priprtimi vrati, če ne imaš notranjost čisto mokro. Zdaj si pa predstavljajte da se sredi zime ko močno sneži, poleg tega pa še veter piha tako da sneg nese pod zadostnim kotom, spravljata s sopotnikom nekje zunaj iz avta. V tistih par sekundah kolikor traja da se obojna vrata spustijo, vidva skočita ven ter da se vsa stvar ponovno zapre imaš v avtu par centi snega.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nej naredijo nekaj tazga na ročno odpiranje pa bom še mal premislu. Drgač pa če je trk na tvoji strani tud navadna vrata ponavad ne moreš odpret....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.395
6.556
113
Ma dajte no. Dež, sneg in akumulator problemi? to se gre za vozila višjega razreda in bogataši lih s tem ne hodijo ven ob največjih nalivih, hkrati pa še okoli vozili z praznim akumulatorjem.

Že od časov AXa se mi akumulator ni spraznil, tako da dvomim, da so tile avtomobili tako "slabi", da bi se tole lahko zgodilo. Seveda obstajajo izjeme, a te so prisotne povsod
wink-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
To je res, ampak še vedno je pa problem temperaturne izmenjave zraka. Si predstavljaš sledeče: pelješ se v mestu, kjer je 35+stopinj, ti lepo notri na 22-25 stopinj, potem pa odpreš vrata oz se ti odpre celi bok avta... Enako ob dežnem nalivu, snegu....ta sistem ne deluje! Če bi, bi ga že uporabljali, sicer ne v Cliotih, definitivno pa v Mercedesu.
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
si ne upam pomislit, ko bo tole a3m prodajal kot aftermarket za kake renalt 5 in cliote...
tongue-1.gif