Resno v dvomih

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Meni se je že zdejle skeglal, ko sem tole brala, boljš da ne pomislim, kaj bi šele blo, če bi bilo res. Ta tip mora imet jeklene žiuce, ej alamuvera.
crazy1.gif


majč
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik kajzerc pravi:
Imela sva pogovor, povedal sem ji vse kar mislim in je padla obljuba, da se bo poboljšala. Iz včeri na danes je šla ven oz. je hotela it, ko sem prišel s šihta je rekla adijo. Klical sem jo takoj ker sem bil zmenjen s sodelavcem in štev. nedosegljiva, se mi je pa odpeljal, otroka sem zbasal v avto in šel za njo, me je pa kak sem speljal poklicala in rekla, da bo takoj doma, da je šla sam do bencinske po kavo. Kot da bi imela koga, nevem soseda morda ki bi ji takoj sporočil.....Pregledal sem ji telefon, spet nič, pregledal online zgodovino klicev, nič. Ker je bila tole preočitna fora mislim, da ima nekje odzunaj skrit še en telefon oz. še eno sim kartico ki jo menja, to bi pojasnilo izklopljeno številko na vsake tolk.

p.s pozabil sem dopisat, a se na android telefonu vidi če je brisana zgodovina?

A pa ti se DEC da ti ni para...

Me spominjaš na bivšega sodelavca ko mi je pravi da je ujel ženo v svoji pojstli z njenim sodelavcem
shocked-1.gif

JST: Kaj si naredu?
shocked-1.gif

ON: Njega sm vn nagonu, z njo sem se pa pogovoru.

hysterical-1.gif


Epilog: Ona je vložila za ločitev ker je on bil papak kokr je naš kajzrc
rolleyes-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
s takim niti kolega nereš bit da ne skuži kaj se dogaja.. ma marš tele zabito jeote
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Zakvaj že? Glede na opis njenega obnašanja je čist vseen qrc kaj počne ko je ni. To je samo direktno za v rit sunit ali (prisilno) poslat v obdelavo strokovnjakom (Polje). Pa če se goni ali samo luta naokoli.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Res huda situacija, v katero pač padete tipi, ki kronično neresnim ženskam naredite otroke in poskušate z njimi furat family lajf.
 

fisherman74

Zelenc'
3. jan 2011
24
0
1
Jaz mislim, da moraš najprej pri sebi razčistiti, vem da je težko, praviš, da zaradi otrok, sam sebi pač moraš priznati resnico in enkrat narediti konec tej zadevi in to za dobro tvojih otrok: 1. nima te rada - je egoist, ki ljubi samo sebe in do drugih je brezčutna, 2. uničuje ti družino, 3. je lažnivka in 4. nikoli se ne bo spremenila!
Ko se boš enkrat sprijaznil s tem, ti bo takoj jasno kaj moraš narediti!

Mogoče se prej probaj pogovoriti z nekom, ki mu ona zaupa in je tudi tebi blizu; npr. njena prijateljica/sodelavka, sestra, mama?
 

jure_jankovich

Fizikalc
14. feb 2013
999
0
36
124
Zdaj sem pa še sam padel globoko v dvom: naj še berem ta topic ali raje ne.

Mislim, da odgovor kljub vsemu ni pretežak ...
wink-1.gif
 

kajzerc

Zelenc'
11. jun 2013
25
0
1
Rešeno, sem ji kupil telefon in obesil tracker, mislim da ni bilo varanja, je alkoholik da ni primerka in gre na odvajanje. Nevem in nikoli ne bom vedel, kaj ti more bit, da se urihtaš, kupiš vodko, spiješ na x kraju in zaspiš.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz...

Keri faking psihiči ste....kakšen tracker pa nadzor....jao bože moj...kam smo prišli....pomilovanja vredni.
Če ne zaupate (vsaj kolikor tolikor) svoji ženski, se jo pusti in se najde drugo....al se bojite ostati sami, in kljub temu da vam take zganjajo, še vedno vstrajate ob njih??? jebo kolk je copat po svetu...takim se ženske še največ okol gonjo....ni čudn.
 
Nazadnje urejeno:

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
Kar včasih sploh ni slabo
smile-1.gif
pač več za nas ostane... he he

No ja...sej take ženske so za one night stand, pa še lepa mora bit...pol pa ajd čao.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
Kar včasih sploh ni slabo
smile-1.gif
pač več za nas ostane... he he

No ja...sej take ženske so za one night stand, pa še lepa mora bit...pol pa ajd čao.

Kakšen stand.... če jo zmanjka pod kako klop.

Kot, da bi truplo porival
crazy1.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
V pravi fazi jo moraš dobil - ko ji popustijo zavore, ni pa še v fazi bruhanja ali kome...
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz...

Keri faking psihiči ste....kakšen tracker pa nadzor....jao bože moj...kam smo prišli....pomilovanja vredni.
Če ne zaupate (vsaj kolikor tolikor) svoji ženski, se jo pusti in se najde drugo....al se bojite ostati sami, in kljub temu da vam take zganjajo, še vedno vstrajate ob njih??? jebo kolk je copat po svetu...takim se ženske še največ okol gonjo....ni čudn.

Bravo
bonk.gif


Če bi vsi tak razmišljali, bi bilo še več propadlih družin in še več vzgojenih cepcev.