Resno v dvomih

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz...

Keri faking psihiči ste....kakšen tracker pa nadzor....jao bože moj...kam smo prišli....pomilovanja vredni.
Če ne zaupate (vsaj kolikor tolikor) svoji ženski, se jo pusti in se najde drugo....al se bojite ostati sami, in kljub temu da vam take zganjajo, še vedno vstrajate ob njih??? jebo kolk je copat po svetu...takim se ženske še največ okol gonjo....ni čudn.


Ma ja, froca daš pa ciganom vzgajat pa imaš problem rešen...
zmaga.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz...

Keri faking psihiči ste....kakšen tracker pa nadzor....jao bože moj...kam smo prišli....pomilovanja vredni.
Če ne zaupate (vsaj kolikor tolikor) svoji ženski, se jo pusti in se najde drugo....al se bojite ostati sami, in kljub temu da vam take zganjajo, še vedno vstrajate ob njih??? jebo kolk je copat po svetu...takim se ženske še največ okol gonjo....ni čudn.

Bravo
bonk.gif


Če bi vsi tak razmišljali, bi bilo še več propadlih družin in še več vzgojenih cepcev.

Res full dobra drožina ko se baba pijana okol trajba dec pa skrbi za otroka in ji tracker na telefon namešča....super zgled za otroka in popolna familija.... same copate vidim....to kar opisuje ni normalna familija, še manj pa normalen dec (enako bi rekel če bi bilo obratno). Taka familija je propadla že zdavnaj...ne vem a ne vidiš tega???
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz...

Keri faking psihiči ste....kakšen tracker pa nadzor....jao bože moj...kam smo prišli....pomilovanja vredni.
Če ne zaupate (vsaj kolikor tolikor) svoji ženski, se jo pusti in se najde drugo....al se bojite ostati sami, in kljub temu da vam take zganjajo, še vedno vstrajate ob njih??? jebo kolk je copat po svetu...takim se ženske še največ okol gonjo....ni čudn.


Ma ja, froca daš pa ciganom vzgajat pa imaš problem rešen...
zmaga.gif

Sam ga ne morš vzgajat? ni cajta za pir pa fuzbal tekme pol al kako pravjo?
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz...

Keri faking psihiči ste....kakšen tracker pa nadzor....jao bože moj...kam smo prišli....pomilovanja vredni.
Če ne zaupate (vsaj kolikor tolikor) svoji ženski, se jo pusti in se najde drugo....al se bojite ostati sami, in kljub temu da vam take zganjajo, še vedno vstrajate ob njih??? jebo kolk je copat po svetu...takim se ženske še največ okol gonjo....ni čudn.

Ženska naj bo doma, pa je zadeva urejena, nima kaj hodit okrog...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz...

Keri faking psihiči ste....kakšen tracker pa nadzor....jao bože moj...kam smo prišli....pomilovanja vredni.
Če ne zaupate (vsaj kolikor tolikor) svoji ženski, se jo pusti in se najde drugo....al se bojite ostati sami, in kljub temu da vam take zganjajo, še vedno vstrajate ob njih??? jebo kolk je copat po svetu...takim se ženske še največ okol gonjo....ni čudn.

Ženska naj bo doma, pa je zadeva urejena, nima kaj hodit okrog...

+1
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Pa ne pozabit na dekorativne in kozmetične dodatke kot so šali, burke, deviški pasovi in podobno. Sicer pa določene dezelice s tovrstno demokraticno ureditvijo z veseljem sprejemajo prosnje za drzavljanstvo....
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ti ne vidis tega da je picko mal pocesal, da so to problemi ki so resljivi. To so situacije v zivljenju. Glih iz dons na jutr v praksi ne mors kr tko odrezat. Tko kot ti pises, da bi takoj zakljucu pa cao bao, to si res brihtol.

Kar se pa tice nasega prijatla tle gor, pa mislim da je on to "kr tko mal" napisal da je zakljucil to debato. Ni iz ene zgodbe izklopljenega telefona pa cudnih scen kar naenkrat razlog v nafukavanju na def z vodko.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Tudi doma se ga lahko naliva...

Pri ženskah je to še prej kot nalivanje zunaj....... žensko se le še vedno čudno gleda če pride v gostilno in začne pokat po čem drugem kot kavici......
 

S1990

Zelenc'
10. jan 2012
29
0
1
okolica Maribora
Pa ženske ko gremo ven, ne mislimo na druga kot na to s kerim se bomo zgonle ne? Res ne razumem zakaj je tak nesprejemljivo da ženska spije kdaj kaj druga kot kavo, ali da gre s prijateljicami ven..
Pri moskih pa je cisto normalno da imajo en dan na teden za prijatelje, da se pogleda nogometna tekma v miru..
Kam se obraca ta svet, je.bes tako enakopravnost
smile-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik S1990 pravi:
Pa ženske ko gremo ven, ne mislimo na druga kot na to s kerim se bomo zgonle ne? Res ne razumem zakaj je tak nesprejemljivo da ženska spije kdaj kaj druga kot kavo, ali da gre s prijateljicami ven..
Pri moskih pa je cisto normalno da imajo en dan na teden za prijatelje, da se pogleda nogometna tekma v miru..
Kam se obraca ta svet, je.bes tako enakopravnost
smile-1.gif

ne morete nam biti enakopravne nikoli in nikdar...prej ko boš to dojela, bolje zate.
tongue-1.gif
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
malce sem raziskoval po temle forumu k mam dlih bolniško, pa me je tale tema orenk postavla v mojo kožo...
sem sedaj že tri leta samski, ampak pol leta sva pa imela z bivšo kar orenk bitke na točen tak način, samo da je ona še varala zraven...
uglavnem začela se je rihtat, hodt ven, cele noči je ni bilo doma...imava dva otroka...jaz sem se doma žrl kje hodi kdaj pride..oglašala se mi ni na telefon. iskal in našel sem jo v diskaču z drugim..hodila je domov pijana...no in prišlo je tako daleč, da je pričela hoditi z enm v diskaču. po dveh mesecih zveze z njim se je preselila k njemu, tarkat se mi je odvalil kamen iz srca in sem bil olajšan da je šla..namreč zadeva ni tako enostavna če imaš osebo rad. Naj povem, da sem imel namen jo izseliti iz stanovanja, vendar zaradi dejstva da bi potlej izpadel kot nek hladnokrvnež na sodišču, so mi na socialni svetovali, naj počakam da bo sama šla. In ni mi žal da sem sicer zelo težko čakal izselitev po mirni poti. Sedaj sem že skoraj 3 leta samohranilec. Super se imam z otrokoma. Ona ima zelo malo stikov z njima, saj je v tem času menjala nekaj parterjev, sedaj pa ima že tretjega otroka. Vglavnem tko bom rekel..Vsak korak moraš 3x pretehtat in predvidet vse njene korake, preden se odločiš za karkoli...po mirni poti se da več rešiti. Pravtako tudi na sodišču ni imela argumenta, da bi me očrnila..Se mi je pa nekajkrat zahotelo da bi ji pokazal trdo roko, vendar se je bolje zadržati, ker se mi je na sodišču samo smejalo...Ženske pa ko ga tkole serjejo okol delajo cel đumbus doma in si same jamo kopljejo...Na sodišču prav radi slišijo o raznih izpadih pa grožnjah...tko da fantje pamet v glavo in mirno kri...