Resno v dvomih

kajzerc

Zelenc'
11. jun 2013
25
0
1
Situacija je takšna, par sva 8 let, od tega živiva skupaj 6 let. Imava dva otroka stara 2 in 4 leta. Zadnjo leto se dogaja, da obljubi, da bo nazaj v roku pol ure, pa je ni 3-4-5 ur. Ko jo kličem se ne javi na telefon, ko se javi (ponavadi pokliče ona) v tistem je že na poti domov, od tega klica še mine kakšna ura, dve in pride - pijana. Vedno je tako da koga sreča, tudi poskusi s kakšno zanimivo pravljico, ki pa seveda ne verjamem oz. deloma že, vmes pa je kaj, kar je skoraj nemogoče..in se kregava. Zadnje 4 mesece je že kar hudo, ker se stvari dogajajo že bolj pogosto, vsaj enkrat na dva tedna - skregava se tako, da sem hotel nazadnje spakirat in it. Pa imava dva otroka in sem zaradi njih ostal..otroci rabjo očeta, njej vloga mame ni najbolj pisana na kožo in bi slej ko prej prišla socialna po oba tamala.
Občasno jo dobim na manjši laži, po eno uro visi v kopalnici preden kam gre. Na računalniku je keylogger, nič sumljivega, telefon, nič sumljivega..V trenutku ko se skregava ji je za vse vseeno, govori naj se spakiram, odidem nazaj k očetu itd..čez nekaj časa pa začne: "oprosti, nisem mislila resno, ljubim te.." vedno isto. Ni si več podobna in nevem več kaj naj naredim, to se je zgodilo že tolkrat, da me ma naslednjič ko začne s kakšno tako pravljico, da je zamudila zato: ker ni imela s sabo dovolj denarja in je taxist od nje zahteval sex in jo odpeljal daleč stran, kjer jo je rešil iz avta mimoidoči, pa je mogla 3km pešačit nazaj do doma (na tel.pa ne javit pa sem jo vmes vsaj 5x klical) da bi ji zbil vse zobe. Začenja mi "pipat" počasi, zato rabim kak nasvet ker ste tukaj gor sami deci, kako bi ravnali v mojem primeru?
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Sledenje
smile-1.gif
 

kajzerc

Zelenc'
11. jun 2013
25
0
1
sledenje ja, bi ampak sta doma dva otroka ki ne moreta ostat sama. Enkrat ko sta spala sem se vsedel v avto in naredil obhod ker je rekla da hodi domov, takrat je bila ta scena s taxiem (taxist jo pobral vmes "kao"). Ne najdem nič kaj bi kazalo na to da se "goni". alkoholik, ne pije redno, tu pa tam kakšno pivo, da se ga pa napije je enkrat na dva tedna, ko gre ven...pa reče da bo takoj nazaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik kajzerc pravi:
Situacija je takšna, par sva 8 let, od tega živiva skupaj 6 let. Imava dva otroka stara 2 in 4 leta. Zadnjo leto se dogaja, da obljubi, da bo nazaj v roku pol ure, pa je ni 3-4-5 ur. Ko jo kličem se ne javi na telefon, ko se javi (ponavadi pokliče ona) v tistem je že na poti domov, od tega klica še mine kakšna ura, dve in pride - pijana. Vedno je tako da koga sreča, tudi poskusi s kakšno zanimivo pravljico, ki pa seveda ne verjamem oz. deloma že, vmes pa je kaj, kar je skoraj nemogoče..in se kregava. Zadnje 4 mesece je že kar hudo, ker se stvari dogajajo že bolj pogosto, vsaj enkrat na dva tedna - skregava se tako, da sem hotel nazadnje spakirat in it. Pa imava dva otroka in sem zaradi njih ostal..otroci rabjo očeta, njej vloga mame ni najbolj pisana na kožo in bi slej ko prej prišla socialna po oba tamala.
Občasno jo dobim na manjši laži, po eno uro visi v kopalnici preden kam gre. Na računalniku je keylogger, nič sumljivega, telefon, nič sumljivega..V trenutku ko se skregava ji je za vse vseeno, govori naj se spakiram, odidem nazaj k očetu itd..čez nekaj časa pa začne: "oprosti, nisem mislila resno, ljubim te.." vedno isto. Ni si več podobna in nevem več kaj naj naredim, to se je zgodilo že tolkrat, da me ma naslednjič ko začne s kakšno tako pravljico, da je zamudila zato: ker ni imela s sabo dovolj denarja in je taxist od nje zahteval sex in jo odpeljal daleč stran, kjer jo je rešil iz avta mimoidoči, pa je mogla 3km pešačit nazaj do doma (na tel.pa ne javit pa sem jo vmes vsaj 5x klical) da bi ji zbil vse zobe. Začenja mi "pipat" počasi, zato rabim kak nasvet ker ste tukaj gor sami deci, kako bi ravnali v mojem primeru?

Škoda da nimamo pri nas oddaje Prešuštniki...
evil.gif

Lahko jo pa spremljaš med tujimi programi.

http://www.cheaters.com/
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Droge, alkohol ali pa kurbarija. Glede na vsa dejstva bi rekel da prvo dvoje bolj verjetno. Če pije, pije po malem tudi doma in v službi samo ti tega ne opaziš. Za ženske je tole precej bolj običajna oblika alkoholizma (prikrito) kot pa pri moških.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
A si preveč na med.over.netu visel, pa so te iz tam spodili?? Malce za lase privlečeno vse skupaj, po mojem mišljenju. Oprosti, če se v tvojem primeru motim.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.407
9.158
113
otroke pobrat pa it.Pa prijavo na socialno, da so problemi. Pa delaj vse na tem, da bodo otroc pri teb,da ne bo še tam sranja. Babi se je očitno zjebalo neki, in ti ne boš nič rešil..lahko samo sebe in otroke.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Zakaj bi šel ti? Naj gre ona. Ali pa naj odkrito pove kaj počne: samo pije ali se tudi kurva okoli.

Sicer je pa taka zadeva zelo neugodna, ti nič ne privoščim tega.
 

kajzerc

Zelenc'
11. jun 2013
25
0
1
Poznam cheaters, sem gledal, bi jih poslal takoj za njo. Nevem res kako jo naj dobim, kako bi lahko prišla v kontakt s kom če ne preko telefona in ne preko računalnika..včasih že ko reče da gre, potem se skregava in ne gre nikamor. Tega potem ne sporoči nikomur, da je ne bo" zato sem izključil, da se s kom dobiva. Živci živci...
 

Biciklari

Pripravnik
13. sep 2012
558
0
16
če je po več ur ni...hmmm....je mogoče na horsu? Preglej celo če ima luknje od igel?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Citat:
Uporabnik Biciklari pravi:
potem je POTRJENO!
KURBARIJA!!!

Pri tem sta dve opciji, ali ima drugega in bi bila z njim (bi torej avtorja teme odpikala po hitrem, sploh če se goni tako očitno) ali pa samo tako malo za vmes (ampak bi bilo tole na nesumljiv način, nikakor pa ne 5h zdoma ko te partner kliče).
 

kajzerc

Zelenc'
11. jun 2013
25
0
1
Ni mi da bi končal z njo, teh 8 let se mi zdi da jo poznam že celo življenje. Sem jo vprašal že neštetokrat, vedno reče da nima nič z nobenim..da lahko pregledam telefon če kaj sumim. Pravi, da se še ni znorela in otroci je kao niso zresnil..
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.160
2.345
113
v lokalni ostariji
ženske se ga nalijejo doma, naskrivaj (v kakšni omari, piskru žganica) tko da KAO noben nč ne vidi...

kurva ostane kurva... in ona zihr ma zmenjen na skrivaj... pol pa spije mal da prsmrdi...
 

kajzerc

Zelenc'
11. jun 2013
25
0
1
A da bi šla ven in bi "random" kr z enim šla se povaljat.. in se vrnila domov? Ko pride domov pijana, je pa vedno potrebna in misli da bo vse rešla s sexom.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Sedaj pa čisto resno, ali je na mamilih, ali se pa prodaja okoli, torej je lahko deklica na poziv. My opinion.
Predlog avtorju, naj jo ne zasleduje sam, ampak kakšna agencija, naj ti ne bo škoda dat denarja, ker boš potem miren in tudi iz socialne ne bodo kar tako prišli, ker boš pripravljen.
Najslabše je tukaj debatirat, kaj, kako in če.... akcija bo najbolje. Na računalnik pa kakšen spyware aktivirat.
 

jure_jankovich

Fizikalc
14. feb 2013
999
0
36
124
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
A si preveč na med.over.netu visel, pa so te iz tam spodili?? Malce za lase privlečeno vse skupaj, po mojem mišljenju. Oprosti, če se v tvojem primeru motim.

LOL, resno. Jaz sem mu pa ravno hotel predlagat, naj gre na MON vprašat, tukaj odgovora ne bo dobil.

p.s. itak, da se nekdo zajebava. Prvi post tule, pa še to tako resen ...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Lahko so samo živci pa rabi na dva tedna enkraten odklop. Pač za dedce je to normalno za ženske malo manj, ampak če si ti doma copata potem ženka prevzame moško vlogo in gre malo v lajf!
cheer.gif


Vsekakor tako reševanje težav za njo ni ok (posledično pa za vse ostale), ker to bo slejkoprej šlo v nevzdržne razmere. Postavit meje čimprej.