Resno v dvomih

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Za mene se zaupanje konča, ko se enkrat začne igrati s "družino", vseeno so, ne pozabit, otroci tu največje žrtve.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.233
113
dejstvo da gre ETO kamnik, a vseeno, deabtiramo potem hipotetično če bi se komu to res dogajalo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Hipotetično: jaz grem takoj narazen, ker lahko se ne vem kak poskušava pobotati, ampak potem ni več nikoli isto. Vedno imaš v mislih slabe izkušnje in strah pred ponovitvijo. Ni več sproščenega odnosa.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.212
20
38
Lej, ni mus da je tko..

Npr. Odgnala mu je vse okrog njega pa je resnično ostal sam, zakaj nebi to malo povprašal prek foruma da vidi kako bi se kdo od nas lotil zadeve katera pa niti približno ni enostavna.
Lahko je nekaterim samo to komentirat a kako bi bilo če bi se to komu samem (boh ne daj) zgodil
crazy1.gif

ni prijetn občutek... pa lahko je "pametovat" drugmu...
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
dejstvo da gre ETO kamnik, a vseeno, deabtiramo potem hipotetično če bi se komu to res dogajalo.

Vemo, vemo vseeno je zanimiva debata o tem kako bi nekdo reagiral v taki situaciji, če bi se mu res dogajala.
 

kajzerc

Zelenc'
11. jun 2013
25
0
1
hvala vsem za mnenja, ste me spravli iz slabe volje ker vidim da ni vse tako črno kot sem mislil. Res sem bedak da prenašam njene izgovore. Danes dobi ultimat zdaj pa šibam v službo. Še enkrat hvala!
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.230
4.712
113
Obstaja varianta alkoholizma, kjer se napiješ na mrtvo vsakih nekaj tednov ali mesecev. Ne piješ redno vsak dan. Imel kolega s to boleznijo. Ko je začel, ni šel domov tri dni. Se je uspešno zdravil in ozdravil in seveda zapravil takrat aktualno zvezo.
Drug možen problem je, da v zvezi preprosto ne dobi, kar si želi. Želje so lahko butaste in neuresničljive. Nima pa dovolj samokontrole, da bi se tem željam znala prav odreči.
Ostale možne variante so seveda drugi obdelali...
 

jure_jankovich

Fizikalc
14. feb 2013
999
0
36
124
Dejstvo: sem v škripcih, doma ni vse v redu, s partnerico imava probleme, otroci me ne ubogajo, etc. Res neprijetna situacija.
Nimam prijateljev, ki bi jim zaupal, ne staršev, da bi delil bolečino z njimi. Nihče me ne razume. Edini izhod v krizi je ali psihoterapevt (kamor partnerica noče) in pa internet, kjer mi MOGOČE lahko kdo svetuje. Tu se dejstva nehajo, začne pa se pravljica:
sem nov in izberem forum, katerega sem prej zagotovo spremljal, saj vem, o čem pišejo. Prebiral sem teme in v veliko primerih so svetovali pravilno. Sploh, kar se tiče medosebnih odnosov. Forumov v SLO je kar nekaj, celo takih, ki rešujejo družinske težave, adolescenčne težave, odvisnost, partnerske odnose ... eden izmed takih je zanesljivo M.O.N. Uspešen, zanesljiv forum z minimalističnim tonom neresnosti. Torej nasplošno kredibilen forum. Nenavsezadnje na njem sodelujejo resnični doktorji, psihoterapevti, ...
Kot sem že omenil, sem povsem nov uporabnik. In ta se z zelo resno (! ne pozabite, tole res ni hec !) vsebino prijavi na Alter in postavi zelo kočljivo vprašanje, na katerega še strokovnjaki včasih ne znajo odgovorit !

In zdaj jaz vas fprašam: kako, za vraga, sem prišel do Alterja ????? Dejte se no mal ozavestit in razmislit, saj niste teleta ...
Zdaj imam pa res DOVOLJ !! Avtor je pa itak na *ignore*

Pa lep dan naprej vam želim (lahko me upoštevate, lahko pa me pošljete v .... )
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.318
-8.445
113
No, no, lahko pa da je tole drugače stalni uporabnik alterja, ki želi ostati anonimen
wink-1.gif
 

jure_jankovich

Fizikalc
14. feb 2013
999
0
36
124
Saj zame je res anonimen, že po par postih ...
evil.gif


Seveda pa dopuščam možnost, da imaš prav. Ampak šele takrat bi se uporabnik (glede na resnost teme) moral zavedati, da tukaj nima kaj iskat .... kar se teh vprašanj tiče. Se strinjaš?
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Citat:
Uporabnik jure_jankovich pravi:
Saj zame je res anonimen, že po par postih ...
evil.gif


Seveda pa dopuščam možnost, da imaš prav. Ampak šele takrat bi se uporabnik (glede na resnost teme) moral zavedati, da tukaj nima kaj iskat .... kar se teh vprašanj tiče. Se strinjaš?

Tudi jaz sem že na začetku izrazila dvom. Če je pa slučajno res, smo mu pa po svojih zmožnosti poizkusili pomagati.
Drugače pa
467716-post_slo.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Za mene se zaupanje konča, ko se enkrat začne igrati s "družino", vseeno so, ne pozabit, otroci tu največje žrtve.

Zaupanje se konča, zakaj, zaradi lastnih domnev, sumničevja in ne vem kaj še. In otroci niso nobena žrtev v takih primerih. Žrtev so otroci, če se stvari ne popravijo, torej da čutijo vsakodnevno trenje, napetost in kreganje. Je za otroka neprimerno bolje, da gre par narazen kot da je tako kot je opisal.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
jest se sploh ne bom oglasil, ker me je jurček prehitel, nje.
pomoje pa piše kakšne zgodbe in rabi navdih drugih.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz...

ni važno a je alternick od koga, tema je zanimiva in tudi realna. Marsikaj se dogaja za 4 zidovi pa ljudje tega ne vemo.

Uporabniku damo nasvete, sam se bo pa odločil, kaj bo naredil. Naj bo v dobro otrok!
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Barbarian pravi:
Najd si kak fuš pa bod ti mal več zdoma pa ga zabluzi do 4-5h če že nimaš cojones narest kaj bl konkretnega
smile-1.gif


Btw: Ti maš šiht al si stalno doma?
In vmes otroci pocrkajo od lakote, si kaj naredijo itd.? Ta ženska očitno nima materinskega čuta.

Nimam nič več za napisat kot to, da imejte v mislih v takih zadevah predvsem otroke. Ti čutijo, da nekaj ne štima in lahko se pojavijo resne psihološke težave zaradi takih stvari. Še najslabše pa je, da se sam tolažiš, da ostajaš skupaj 'zarad' otrok. Če je samo eden od partnerjev zmešan, bodo otroci kasneje hvaležni tistemu 'normalnemu'. Problem je po navadi, ker sta oba vsak na svoj način bolnika in zlorabljata eden drugega, na koncu pa itak najbolj nastradajo otroci.
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
danes lahko imaš z tehniko, koga pod nadzorom dobesedno kot psa, če se le malo znajdeš.. nemre da mrdne
smile-1.gif


pa malo poglej,da nima kje v stanovanju skrit drugi telefon.